What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

PC-Gaming News

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Θα βάζει τους προγραμματιστές να κόβουν το δαχτυλακι τους εάν δεν πάει καλά σε πωλήσεις ένα παιχνίδι?
τι μου θυμισες τωρα... Οπως οταν εκοψα το χερι του STOCKMAN το 2003 για να τον τιμωρησωε επειδη δεν καταφερε να πιασει τις χελωνες!
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
ωραιο σετινγκ, απ οτι φαινεται ειναι μια μιξη ΚΟΜΑΝΤΟ ΚΛΩΟΥΝ και tb μαχης, εξαρταται απ τον τροπο που θες να το παιξεις, συμφωνα με το παρακατω βιδεάκι. ενδιαφερον φαινεται, για μενα που ηθελα κατι μακρια απο σαντοουραν. για να δουμε.

 

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
594
ωραιο σετινγκ, απ οτι φαινεται ειναι μια μιξη ΚΟΜΑΝΤΟ ΚΛΩΟΥΝ και tb μαχης, εξαρταται απ τον τροπο που θες να το παιξεις, συμφωνα με το παρακατω βιδεάκι. ενδιαφερον φαινεται, για μενα που ηθελα κατι μακρια απο σαντοουραν. για να δουμε.

Πράγματι δείχνει πολύ ενδιαφέρον και μιας και μου αρέσουν τα τακτικαλ μπήκε στο στόχαστρο. Μακράν αγαπημένα του είδους τα Gears Tactics και Mutant Year Zero. Καλά αν είσαι και νιντεντοφανμποι τότε τα Fire Emblem και Mario and Rabbids είναι απλά κορυφή.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
ΚΟΜΑΝΤΟ ΚΛΩΟΥΝ
127909_640.jpg

1r3jb9gfej341.jpg


Pretty accurate 🤡
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
ελεγα να σε ταγκάρω αδαν, αλλά ταγκαρίστηκες μονάχος σου.
περίμενα και τον αλλο σεσημαζμένο, τον μπιφτεκά με τα χιλια συμφωνα στο αβαταρ...
παναθεμα σας, :p:LOL::LOL: δεν σας αρεζε ο ορος, γι αυτο τον εγραψα με κεφαλαία, χαρ χαρ χαρ....

χαρ





χα


(ισως δεν ηταν και τοσο αστειο τελικα, τωρα που γέλασα με την ψυχη μου...)
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,262
@Admiral τυχαίο tag. Σαν ύφος δεν με πολυπείθει, σίγουρα θα προτιμούσα κάτι πιο κοντά στα Shadowrun αλλά ίσως αποδειχθεί καλύτερο απ'όσο φαίνεται στο trailer.



Μου άρεσε (φυσικά)το turn based και η ατμόσφαιρα που θυμίζει Mummy με Brendan Fraser, από την άλλη θα προτιμούσα ένα διαφορετικό art style. Σαφώς ενδιαφέρομαι.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Κριμα . Πρεπει να παιξω τα aragami καποια στιγμη.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Κριμα . Πρεπει να παιξω τα aragami καποια στιγμη.
τι κάποια στιγμή ρε σρέντερ να πούμε, τώρα παίξε μπας και το σώσουνε το στούντιο, πάρτω 2 φορές κιόλας και κάνε giveaway
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931


χωρις να ειμαι 100% σιγουρος γιατι μιλαμε για 1 frame αλλα νομιζω ειδα gamebro trademarked facial animation.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269


χωρις να ειμαι 100% σιγουρος γιατι μιλαμε για 1 frame αλλα νομιζω ειδα gamebro trademarked facial animation.

νόμιζα ότι είναι ξεκάθαρο ότι είναι gameμπρίκι engine από την στιγμή που είναι όλα instanced.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
νόμιζα ότι είναι ξεκάθαρο ότι είναι gameμπρίκι engine από την στιγμή που είναι όλα instanced.
ναι ρε αυτη ειναι. απλα εννοω οτι παιζει να πετυχα στιγμιoτυπο με τερμα κακο facial animation.
 
Top Bottom