What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

PC-Gaming News

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,463
Το περίεργο με αυτού του στυλ FPS είναι πως τα λένε boomer shooters, αλλά οι μιλένιαλ είμαστε το target group :p

Κάνε πέρα πιτσιρίκο, gen X εδώ. Όταν εμείς παίζαμε Wolfenstein 3D εσείς ακόμα τραβούσατε το φουστάνι της μαμάς σας στο παιχνιδάδικο για να σας πάρει ένα νιντέντο.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,627
Κάνε πέρα πιτσιρίκο, gen X εδώ. Όταν εμείς παίζαμε Wolfenstein 3D εσείς ακόμα τραβούσατε το φουστάνι της μαμάς σας στο παιχνιδάδικο για να σας πάρει ένα νιντέντο.
οκ boomer :p
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,852

Έτσι φτιάχνεις καλά trailers. Με ταιριαστή μουσική όχι νταμπ και ραπ μαλακίες εκτός κλίματος, εναλλαγή πλάνων και σκηνικών με τέτοιο ρυθμό ώστε να σου κεντρίζει το ενδιαφέρον αλλά ταυτόχρονα να μην αναλώνει το χρόνο και κάποια ψιχουλάκια lore.

Αν κάτι δείχνει να είναι σκαλιά πάνω από το αρχικό είναι με βεβαιότητα το art direction, που σε εκείνο το game ήταν ψιλοgeneric. Πέρα από επιρροές από τη From, έβγαλε vibe και από Blasphemous.
Ελπίζω και ο χειρισμός να είναι πιο άμεσος και γρήγορος, όπως μοιάζει, από του πρώτου που ήταν λες και σου είχαν δέσει πέτρες. Αλλά ναι, χωρίς χειροπιαστή εμπειρία συμπέρασμα δε βγαίνει.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,930
Πάντως όταν μπήκε το Fear of the Dark, περισσότερο είχα την αίσθηση πως τραγούδαγε αυτός...
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,852
Όχι ρε μαν αφού είναι η ορίτζιναλ εκτέλεση. Άντε ίσως να μην είναι η studiο γιατί έχω να το ακούσω αιώνες αλλά και πάλι.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,627
Εμένα μου φάνηκε κάπως το Fear of the Dark, δε ξέρω οκ θεματικά κολλάει, αλλά δε ξέρω. Κάτι δεν μου πάει καλά
 
Top Bottom