What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

PC-Gaming News

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Με την ακύρωση της Ε3 δε νομίζω να χάσουμε και τίποτα πέρα από την φλυαρία επί σκηνής, ενώ περιμένουμε να δούμε το ζουμί της υπόθεσης που είναι τα τρέηλερς, γκέημπλεϊ βίντεος κτλ. Οι μεγάλες εταιρείες του χώρου μπορούν να διοργανώσουν καμιά στρημ μλκ μόνοι τους και να δείξουν ότι θέλουν. Ας κάνουν τίποτα τέτοιο και οι ίντυ ενωμένοι. Ή ας γεμίσουν τον τόπο με τα τρέηλερς τους σε γκέημσποτ κτλ τις ημέρες που θα γινόταν η Ε3. Το ίδιο είναι. Το σημαντικό είναι να μην έχουμε πεθάνει μέχρι τότε για να τα δούμε.

Ειδικά η γιούμπι παίζει να βγει σαν τσίρκο σε κανά διώροφο λεωφορείο με χάζματ στολές και να δείξουν ότι έχουν εκεί πάνω. Η ντηβόλβερ δε θέλω να σκέφτομαι καν πως θα επέλεγε να παρουσιάσει το οτιδήποτε.

Δίκιο έχεις στην ουσία, αλλά εμένα θα μου λείψει αυτή η περίοδος, που επειδή είναι Ε3, ασχολείται με τα video games και η κουτσή Μαρία.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
ετσι κι αλλιως οι περισοτεροι βλεπουμε τις ανακοινωαςι; στο pc μας και δεν παμε στην e3 αλλα εχει τρελαθει ο κοσμος ενταξει ειναι μια πο βαρια γριπη αλλα αν εισαι γερος και δυνατος και νεος δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα. Τετοιος πανικος ειναι τρελα.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Ακριβώς έτσι Σρέντερ. Δεν θέλει πανικό, αλλά ψυχραιμία και σύνεση. Φυσικά ακολουθούμε όλους τους κανόνες υγιεινής ανεξαρτήτως ύπαρξης πανδημίας.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Ετοιμαζεται νεο Spyro! New Spyro the Dragon Game Is In Development - Rumor
Επαιξα και τα 3 τον Σεπτεμβριο ενω ειχα παιξει το 1 για πρωτη φορα το 2001 τοτε με ps1 emulator. Αυτο που πρεπει να κανουν ειναι να μην χρειαζεται να μεζευεις αυγα δρακων για να ξεκλειδωνονται οι επομενες πιστες γιατι σου σπαει τα νευρα αυτο το πραγμα. Να παιζεις ξανα και ξανα την ιδια πιστα μεχρι να βρεις ολα τα αυγα.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,845
STALKER-2-1.jpg

dasdasdasdsa.jpg
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Η φήμη έχει διαψευσθεί πριν καν δημοσιευτεί το άρθρο που έκανες link, Σρέδερ, μην περιμένεις άδικα.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Και το horizon zero dawn ολοι ετσι λεγαμε και τωρα βγαιναι σε pc σιγα σιγα θα αρχισει και η sony να βγαζει τα παντα στο pc οπως κανει η microsoft.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Και το horizon zero dawn ολοι ετσι λεγαμε και τωρα βγαιναι σε pc σιγα σιγα θα αρχισει και η sony να βγαζει τα παντα στο pc οπως κανει η microsoft.

Υπάρχουν αξιόπιστες πληροφορίες ότι όντως έρχονται κι άλλα.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Ανακοινώθηκε το NieR Replicant ver.1.22474487139… σε PC (steam) και κονσόλες. Πρόκειται για αναβαθμισμένη έκδοση του NieR Replicant που είναι prequel του NieR Automata



Το σχετικό press release
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Αφήνοντας κατά μέρος τα χαζά/ανέμπνευστα/οτινάνε ονόματα που η Square δίνει σε παιχνίδια της - βλ. Kingdom Hearts series για παράδειγμα - είμαι αρκετά hyped από όσα είχα διαβάσει για το συγκεκριμένο και όσα μου είχε πει ο αδερφός που είναι από τα αγαπημένα του ever, ειδικά για την ιστορία. Για την ακρίβεια, η εμπειρία του είναι με το Nier Gestalt το οποίο είναι η δυτική έκδοση του Nier και η μόνη διαφορά που έχει από το Replicant (γιαπωνέζικη) είναι ότι στο ένα ο κεντρικός είναι μεγαλύτερος σε ηλικία και προσπαθεί να σώσει την κόρη του, ενώ στο άλλο πιο μικρός (και διαφορετικός χαρακτήρας εντελώς) και προσπαθεί να βοηθήσει την αδερφή του.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Αλλο ενα παιχνιδι που δεν ειχε βγει σε pc ερχεται και αυτο σε pc. Το Automata ηταν πολυ καλο και σε αυτο απο βιντεο που ειδα πολεμας τερατα αντι για ρομποτ αρα θα εχει και αιμα ! Ακομα καλυτερα δηλαδη!
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Τα stealth games γενικά φαίνεται πως υποχωρούν στις προτιμήσεις του κοινού.
 
Top Bottom