What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

PC-Gaming News

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167


@Admiral Τι θα γίνει; Θα με βάλετε news editor στο μαγαζί ή να αρχίσω τα στρημς σε Τουητς και Γιοουτιουμπι;
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Ήρθε ένα προμομέηλ για δαύτο μόλις τώρα.



 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
25 χρόνια Fallout αυτό το μήνα. Και προσφέρουν ως δώρο πράματς για το Fallout 76 και το Fallout Shelter


Ούτε μία φορά στο newspost δεν αναφέρουν το όνομα της Interplay ή της Black Isle ή του Tim Cain.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,848
@Χειρομαλάχτης

Συγχώρα με για το Χ αλλά το LotF ήταν το πρώτο Σολοειδές που είχα παίξει και κατέχει μία θέση μία από τις στεφανιέες αρτηρίες μου (όχι ακριβώς μέσα στην καρδιά) και όταν παρακολούθησα το trailer στην φετινή Gamescom ενθουσιάστηκα απλά για να παίξει το Danzig (όπου το συγκεκριμένο κομμάτι το έμαθα μέσα από το San Andreas (Στο κούνενα δεν θα συνέβαινε...)) και να απογοητευτώ τελείως.

Φαίνεται επίσης πως φτιάχνεται από άλλο στούντιο αυτή την φορά και από αυτά που γράφουν στην σελίδα στον Ατμό, μάλλον δεν θα είναι και τόσο σολοειδές. Ειδομεν...
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
μια χαρα ειναι το χι, σπαει το ελατί φοντο του σκιν του ρεηκουί.
ο ιδιος λογος που δε σ αρεζε εσενα, εμενα μου δινει ελπιδα και χαρα. δηλαδη οτι δεν θα ειναι και τοσο σολοειδές. :cool::)
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261

"Further investments in areas that will strengthen the expansion on to PC, on to mobile and into live services, that's definitely a possibility for us," Hermen Hulst, head of PlayStation Studios, told Reuters in an interview without providing further detail.

Όπως φαίνεται η Sony σχεδιάζει να αυξήσει την επένδυσή της στο χώρο του PC.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
μια χαρα ειναι το χι, σπαει το ελατί φοντο του σκιν του ρεηκουί.
ο ιδιος λογος που δε σ αρεζε εσενα, εμενα μου δινει ελπιδα και χαρα. δηλαδη οτι δεν θα ειναι και τοσο σολοειδές. :cool::)
ίσως θες να μειώσεις λίγο το πράσινο στην οθόνη σου; δεν έχει ελατί φόντο το φόρουμ, καρατσεκαρισμένο σε semipro οθόνη με καλιμπραρισμένο προφίλ.
Εκτός αν είσαι βάζελος.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
δεν ξερω τι λετε, ειναι ελατί και μ αρεζει.
επισης ως γνωστον, ειμαι και Παναθηναικος και παλαιοΠασόκος (ανΤρεα, πόσο λειπεις!!!!!!!! pIPoBKX.png )
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
αληθεια τωρα?
δεν εχω ξαναδει εταιρεια να πυροβολει τα ποδια της με τετοια επιτυχια.
θα πεταει παιχνιδια σαν τα στραγαλια, μπας και καποιο απ αυτα αποσπασει την εμπιστοσυνη (και την εμπορικη αποδοχη βεβαιως βεβαιως) των γκειμερς?? ΤΡΙΑ (3) παιχνιδια στο συμπαν γουιτσερ? ολα αρπιγκι? αλλά ξερωγω διαφορετικου υποείδους? τι μαςλεει ο ποιητης?

πραγματικα δεν καταλαβαινω. βοηθηστε, συφορουμίται. πειτε μου ψεματα, οτι καποιο απ αυτα θα ειναι ο διαδοχος του Απολυτου.
παρηγορηστε με τον δυστυχη.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
κυκλοφορησε σημερα το 1428: Shadows over Silesia.
ανηκει στο υπεροχο και παραμελημενο ειδος των action adventure, με στοιχεια αρπιγκι.
δεν μου πολυαρεζει το στυλ των γραφικων, αλλά γενικα το κέιμ φαινεται ενδιαφερον. λεω να παιξω το ντεμο καποια στιγμη κι ελπιζω να με κρατησει.

τρέιλε:

 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Survey από Crystal Dynamics σχετικά με το επόμενο παιχνίδι Legacy of Kain και γενικά το μέλλον της σειράς:

Legacy of Kain franchise survey

Το συμπλήρωσα και ζήτησα turn-based open world RPG με πρωταγωνιστή τον Kain.
 
Top Bottom