What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pc vs Laptop. A bit philosophy

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,652
Αυτή η Dell 27" Ultra Sharp που πήρα για το εργαστήριο είναι χάρμα οφθαλμών (pun intended). Και την πήραμε για επεξεργασία εικόνας, οπότε καλύπτει σε αυτό που θέλεις. Θα δω ακριβώς το μοντέλο να σου πω.
 

dervast

Hobgoblin Captain
Joined
Dec 5, 2012
Messages
218
ποσο παραπάνω χώρο πιάνει στην επιφάνεια του γραφείου;
 

solaufein

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,682
Δε πιάνουν και τοσο παραπανω εκτος αν εχεις γραφειο πολυ στενο, εγω δε βρηκα ιδιετερη διαφορα απο τις 24 στις 30 στο χωρο που πιανει.
H dell U2713H ειναι η επαγγελματικη 27αρα και η 2713HM η "μεινστριμ" η οποια ειναι αριστη, ο ccwr εχει την ΗΜ και ειναι η καλυτερη σε τιμη/αποδοση 27αρα IPS για gamers και οχι μονο Αμα εσυ θες το wide color πας στην αλλη την σκετη 2713Η. Να πει και ο Βορειος ποια εχει δοκιμασει.

edit: αυτες ειναι 1440p ετσι δεν ειναι 1080 η 1200 ... δε πιστευω να αξιζει να πας σε 27 και να μεινεις σε τετοια αναλυση.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,652
Confirmed Dell U2713HM.

Για κάποιο εκνευριστικό λόγο δεν μπορώ να τη συνδέσω στο laptop αυτή τη στιγμή (έχω μόνο DVI και HDMI καλώδια). Το δεύτερο δεν το αναγνωρίζει και δεν έχω θύρα/μετατροπέα DVI (μόνο VGA). Dayum.
 

solaufein

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,682
Αν ακολουθεί τη λογική της δικής μου dell δεν περνάει σημα πάνω από 1920χ1080 απο το hdmi θελει οπωσδήποτε dual link DVI καλώδιο
 
Top Bottom