What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pockee

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
<blockquote><br>Καλησπέρα σας,<br>Καταχωρείτε όποιον αριθμό από τους δύο επιθυμείτε, χωρίς κενά όμως και χωρίς παύλες.<br>[...]<br></blockquote>
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Στο paypal έχει μπεί τίποτα τον τελευταίο καιρό; Γιατί σε εμάς νέκρα και λέει προς κατάθεση 5 ευρώ εδώ και μια βδομάδα
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Σε εμάς μπήκαν τη δευτέρα 20 λεπτά.<br>5€; Τι σηκώσατε;
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
<blockquote><br>Σε εμάς μπήκαν τη δευτέρα 20 λεπτά.<br>5€; Τι σηκώσατε;<br></blockquote><br><br>Λοιπόν, νομίζω πως ήρθε η ώρα να παράσχω τα φώτα μου στο ΝΕΟ...Τον Χρονομάντζη.<br><br>Που λες Χρονόμανσι, ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν θα πηγαίνεις να ψωνίζεις σε Super Market αν δεν έχεις κάνει την έρευνα σου.<br><br>Τι κάνω εγώ :<br><br>1) Κοιτάω τις προσφορές του Pockee. Τις σημειώνω.<br>2) Κοιτάω στο ίντερνετ τα φυλλάδια προσφορών κάθε Super Market να δω ποια απ αυτά τα προιόντα που χει κουπόνια το Pockee, τα χει και σε προσφορά το Super Market.<br>3) ???<br>4) Profit<br><br>Δηλαδή να σου δώσω ένα παράδειγμα.<br>Τσέκαρε αυτό εδώ : <br><br>http://pockee.com/coupons/2836/<br><br>Το κάθε μπουκάλι 500ων ml σου δίνει επιστροφή 1 ευρώ (επειδή για αυτή τη βδομάδα είχε διπλάσιο κέρδος, καθώς το ψηφίσανε στο Facebook...).<br>Πάω στο site του Γαλαξία και βλέπω ότι όλα τα Ava Perle τα χει σε έκπτωση.<br>Μπουκάρω μέσα στο μαγαζάκι τους, και βλέπω ότι τελική τιμή για κάθε μπουκάλι είναι 1,04 ευρώ.<br>Οπότε παίρνω 6 μπουκάλια (το εβδομαδιαίο όριο για ένα λογαριασμό) και περνώντας το στο Pockee έχω επιστροφή 6 ευρώ. <br>Δηλάδή πλήρωσα 0,04 ευρώ για το κάθε μπουκάλι.<br><br>ΜΠΟΜΠΑ; <br>μπόμπα!<br><br> :cool:
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
ΕΒΡΑΙΟΣ ΕΒΡΑΙΟΣ!!!!<br>Λοιπόν, μου φαίνεται πρέπει να γίνω άνθρωπας. Απλά το θέμα είναι ότι τρώω παντόφλα άμα κάθομαι και τα ψάχνω, οπότε από το να πλακώνομαι το αφήνω κι ότι θέλει ας πάρει.<br>Στις γιορτές που ήμουν σόλο και είχε προσφοά μπύρες και κατεψυγμένα χέστηκα στα λεφτα και στο φαι
 

Pain

Death Knight
Joined
Nov 3, 2014
Messages
3,326
<blockquote><br>ΕΒΡΑΙΟΣ ΕΒΡΑΙΟΣ!!!!<br>Λοιπόν, μου φαίνεται πρέπει να γίνω άνθρωπας. Απλά το θέμα είναι ότι τρώω παντόφλα άμα κάθομαι και τα ψάχνω, οπότε από το να πλακώνομαι το αφήνω κι ότι θέλει ας πάρει.<br>Στις γιορτές που ήμουν σόλο και είχε προσφοά μπύρες και κατεψυγμένα χέστηκα στα λεφτα και στο φαι<br></blockquote><br><br>Πάρτης ένα μικρό δωράκι με ένα τμήμα των χρημάτων της επιστροφής και θα κοπεί η παντόφλα του τύπου "μην είσαι τσίπης, μην τα ψάχνεις τόσο". Μην ξεχνάς, οι ΠΕ, όπως και οι δράκοι, είναι hoarders.
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
Χαχαχα σοβαρά πέφτει παντόφλα επειδή κάθεσαι και ψάχνεις κάτι στο ίντερνετ; ΦΟΡ ΦΑΞ ΣΕΗΚ. <br><br>Σε άλλα νέα, εγώ υποφέρω :<br><br><blockquote>Αγαπητέ/ή φίλε/η,<br>Από λάθος έγινε δύο φορές η κατάθεση του παρακάτω ποσού στον λογαριασμό Πειραιώς, μια στις 10/2 και μια στις 12/2:<br>Ποσό: 41,10 €<br>Λογαριασμός: **** <br>Εντολέας: Pockee IKE</blockquote><br><br>ΓΑΜΩ. ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΚΑΥΣΗ ΤΩΝ
 

alucard

Death Knight
Joined
Nov 27, 2012
Messages
2,991
Φαίνεται κάνανε σε πολλούς το ίδιο λάθος. Και μένα μου στείλανε email για το ίδιο πράγμα.
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
Ναι, και το κακό είναι ότι μπαίνεις σε πειρασμό... "Να πάρω το Dragonball : Xenoverse" από ολκίζοπ ή να περιμένω;<br><br>ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ.<br>MONO GOG ΚΑΙ ΣΤΗΜ -75%
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Εμένα πάλι δεν μου τα βάζουν καν στο paypal.....
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
Σάπισε ΟΛΟΣΧΕΡΩΣ η εφαρμογούλα τους.<br><br>Πλεόν πας σε ένα απ τα προϊόντα με τις μεγαλύτερες αποδόσεις/επιστροφές και σου λέει :<br><br><blockquote>Η προσφορά ΔΕΝ ισχύει για αγορές στα καταστήματα CARREFOUR, Σκλαβενίτης, Market In, Προμηθευτική, ΙΝΚΑ, Βιδάλης, Bazaar, Κρητικός, Ανδρικόπουλος, Καραγιάννης, Δήμητρα, Χαλκιαδάκης. Η προσφορά δεν ισχύει για πολυσυσκευασίες ή συνδυαστικά με άλλη προσφορά.</blockquote><br><br>E άντε γαμηθείτε ρε βλήματα. Τι κίνητρο έχω να χρησιμοποιήσω την εφαρμογή σας;<br>Έχουν κάνει όλα τα βήματα για να αυτοκτονήσουν. Άμα συνεχιστεί αυτό δεν υπάρχει λόγος να ξανααγοράσω.
 

Tsok

Moderator
Staff member
Giveaway pioneer PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
5,933
Ο Τσιπ ο Ντειλ και ο Επιταφιος
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
αυτό το κάνει γενικώς ή μονο στα προιόντα που γράφει ότι ισχύει μόνο στον μασούτη;
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
<blockquote><br>Σάπισε ΟΛΟΣΧΕΡΩΣ η εφαρμογούλα τους.<br><br>Πλεόν πας σε ένα απ τα προϊόντα με τις μεγαλύτερες αποδόσεις/επιστροφές και σου λέει :<br><br><blockquote>Η προσφορά ΔΕΝ ισχύει για αγορές στα καταστήματα CARREFOUR, Σκλαβενίτης, Market In, Προμηθευτική, ΙΝΚΑ, Βιδάλης, Bazaar, Κρητικός, Ανδρικόπουλος, Καραγιάννης, Δήμητρα, Χαλκιαδάκης. Η προσφορά δεν ισχύει για πολυσυσκευασίες ή συνδυαστικά με άλλη προσφορά.</blockquote><br><br>E άντε γαμηθείτε ρε βλήματα. Τι κίνητρο έχω να χρησιμοποιήσω την εφαρμογή σας;<br>Έχουν κάνει όλα τα βήματα για να αυτοκτονήσουν. Άμα συνεχιστεί αυτό δεν υπάρχει λόγος να ξανααγοράσω.<br></blockquote><br><br><br>
1P1QMh98CFnZs_GtdsdR9GFcT25kdqQbCS1aPLvC3zZY2HD6RWftlWLqdocNjhX2iw=w300
<br><br>Σου κλείνει το μάτι πονηρά... ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΟΣΑΚΟΥΛΟΙ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
<blockquote><br>αυτό το κάνει γενικώς ή μονο στα προιόντα που γράφει ότι ισχύει μόνο στον μασούτη;<br></blockquote><br><br>πρώτα έκανε τη βλακεία με τον Μασούτη και μετά αυτό που πόσταρα. Τραγικοί.
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
Ε το χουνε γαμήσει εντελώς οι τύποι έτσι;<br><br>Όπου και να πας τώρα πια βλέπεις :<br><br><blockquote>Η προσφορά ΔΕΝ ισχύει συνδυαστικά με προσφορά καταστήματος.</blockquote><br><br>Ε ΑΝΤΕ ΨΟΦΗΣΤΕ ΡΕ ΣΑΠΙΟΙ.
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
Στο facebook πάντως τρώνε γερό κράξιμο και προσπαθούν να μαζέψουν τα ασυμάζευτα.<br><br>ΤΣΑΚΙΣΤΕ ΤΟΥΣ
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
<blockquote>Ισχύει για ULTREX Σαμπουάν 400ml. Επιλέξτε ανάμεσα σε ULTREX Σαμπουάν για Κανονικά, Λιπαρά, Αδύναμα, με Ξηροδερμία Μαλλιά, Cool Sport, Active, Cleanse, 24 Hour Fresh, Soothing Itch, Classic 2 σε 1, Dry Scalp 2 σε 1. Η προσφορά δεν ισχύει συνδυαστικά με τις προσφορές των καταστημάτων. Η προσφορά ΔΕΝ ισχύει στα καταστήματα MARKET IN από τις 13/12 εώς τις 31/12 και στα καταστήματα ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΙΚΗ από τις 14 έως τις 10/1. Η προσφορά ΔΕΝ ισχύει στα καταστήματα ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ από τις 15/12 έως τις 31/12, στα καταστήματα ΚΡΗΤΙΚΟΣ από τις 15/12 έως τις 31/12 και στα καταστήματα ΜΑΣΟΥΤΗΣ από τις 15/12 έως τις 18/12 και στα καταστήματα ΙΝΚΑ & ΒΙΔΑΛΗΣ από τις 16/12 έως τις 31/12.</blockquote><br><br><br><br> και στα καταστήματα ΜΑΣΟΥΤΗΣ από τις 15/12 έως τις 18/12 <br><br>ΠΟΝΑΕΙ ΚΟΥΡΕΛΕΣ;
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Οι Μασουταίοι έχουμε γιατρέψει την πιτυρίδα και την ξηροδερμία εδώ και χρόνια ρε καημένεεεεεεεεε.
 
Top Bottom