What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
μλκς μου, εζησα να το δω κι αυτο.
μια ολοκληρη κερκιδα οπαδων του οσφπ πριν αρχισει το ματς στην λιβαδια να ουρλιαζουν:
"μητσοτακη, γ@μιεσ@ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι".
μαλλον το φοβουνται το ματσακι, βλεπω και τον καραπαπαρα στον παγκο.

ιερες ανατριχιλες. μιλαμε αν τους πει ο μεγαλομετοχος, θα πεσουν απ τις ταρατσες. βρε θα φυγει ο μιστερμπήν και θα το χρωσταμε στον πιπα, που να το πω να με πιστεψουνε??? (καλα, στο πρεντειτορ θα το χρωσταμε, αλλά να κανουμε και λιγη πλακα....)
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000



Μποχα και δυσωδία, θα βγάλουν όλους τους υψηλόβαθμους αστυνομικούς και τους πολιτικους προϊσταμένους τους λάδι με δικονομικά τρικ
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567

Sic Transit Gloria Mundi
 

lucinos

Death Knight
Joined
Nov 16, 2015
Messages
2,667
Δεν ξέρω γιατί δεν το πόσταρε κάποιος. Τελικά ήτανε πέναλτυ;

 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Στις ΗΠΑ τελικά δεν ήρθε το κόκκινο κύμα του τραμπαρίφα και πάλι καλά να λέμε...
Με λίγη τύχη, αφού οι περισσότεροι υποψήφιοι που υποστήριξε πήραν το πουλί, θα τον αφήσουν στην άκρη σαν γραφικό Λεβέντη να λέει τα δικά του και θα βγάλουν για υποψήφιο Ντε Σάντις, άλλο μπουμπούκι χριστιανοταλιμπάν και αυτός, αλλά τουλάχιστον δεν είναι ψέκι.

Αστείο πως μας νοιάζει τι γίνεται στην άλλη πλευρά του πλανήτη με τις διάφορες επιρροές των ΗΠΑ, το τοπίο ως έχει φαίνεται να μας συμφέρει και εμάς γεωπολιτικά.
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500

κοιτα να δεις ομως φιλε μου....
απο κει που οι υποκλοπες δεν ενδιεφεραν τον απλο πολιτη και η διαφορα αναμεσα στα 2 πρωτα κομματα ηταν 9,5 - 11%, ξαφνικα (μεσολαβησαν κατι πρεντειτορ, κατι επισυνδεσεις σε προσωπα υπερανω πασης υποψιας και βεβαια η μαλακια του αθλητού Πιπα), "εχουμε ντερμπυ" με την διαφορα στο 5,5%
στα "παραπολιτικα" ολ αυτα, καποτε ιδιοκτησιας ε. μαρινακη, που οταν τον στριμωξε η επιτροπη ανταγωνισμου επειδη ειχε 893 διαφορετικα μμε, τα χαρισε στον πατριωτη του κουρτακη..

βεβαια ιμχο, η διαφορα ειναι στα ορια του στατιστικου λαθους πλεον, αλλά εγω δεν εχω παρει λεφτα απ την λιστα πετσα. ειμαι και φτηνος παναθεμαμε, αν μου δινανε εστω και καμια 50αρια χιλιαρικα, θα σου γραφα τωρα οτι ειναι στο 15% υπερ του μωυση.
ο ιστορικος του μελλοντος θα διασκεδασει πολυ βλεποντας την ολοκληρωτικη απαξιωση και εξευτελισμο της "ειδησης" και της "δημοσιογραφιας" στις μερες μας. μακαρι να παρει πρεφα τι γινεται εκτος απ τον ιστορικο του μελλοντος, ο ψηφοφορος του παροντος...
για το οποιο δεν ειμαι και τοσο σιγουρος, δυστυχως.
 
Last edited:

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269

κοιτα να δεις ομως φιλε μου....
απο κει που οι υποκλοπες δεν ενδιεφεραν τον απλο πολιτη και η διαφορα αναμεσα στα 2 πρωτα κομματα ηταν 9,5 - 11%, ξαφνικα (μεσολαβησαν κατι πρεντειτορ, κατι επισυνδεσεις σε προσωπα υπερανω πασης υποψιας και βεβαια η μαλακια του αθλητού Πιπα), "εχουμε ντερμπυ" με την διαφορα στο 5,5%
στα "παραπολιτικα" ολ αυτα, καποτε ιδιοκτησιας ε. μαρινακη, που οταν τον στριμωξε η επιτροπη ανταγωνισμου επειδη ειχε 893 διαφορετικα μμε, τα χαρισε στον πατριωτη του κουρτακη..

βεβαια ιμχο, η διαφορα ειναι στα ορια του στατιστικου λαθους πλεον, αλλά εγω δεν εχω παρει λεφτα απ την λιστα πετσα. ειμαι και φτηνος παναθεμαμε, αν μου δινανε εστω και καμια 50αρια χιλιαρικα, θα σου γραφα τωρα οτι ειναι στο 15% υπερ του μωυση.
ο ιστορικος του μελλοντος θα διασκεδασει πολυ βλεποντας την ολοκληρωτικη απαξιωση και εξευτελισμο της "ειδησης" και της "δημοσιογραφιας" στις μερες μας. μακαρι να παρει πρεφα τι γινεται εκτος απ τον ιστορικο του μελλοντος, ο ψηφοφορος του παροντος...
για το οποιο δεν ειμαι και τοσο σιγουρος, δυστυχως.
μούφα είναι, η πασοκάρα ακόμα στο 10% ???
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Tο πρώτο δεκαήμερο του Νοεμβρίου, δύο δημοσιογράφοι του Reporters United συνάντησαν μια πηγή με πολύ καλή γνώση του σκανδάλου των υποκλοπών. Κατά τη διάρκεια της συζήτησης, η πηγή διατύπωσε την προφορική προειδοποίηση στους ρεπόρτερ Λεοντόπουλο και Χονδρόγιαννο ότι πρόσωπα συνδεδεμένα με κρατικό θεσμό «σας ψάχνουν. Τις επόμενες μέρες να περιμένετε κάτι». Δεν θα αποκαλύψουμε το ποιον ονομάτισε η πηγή.




Επιχείρηση «spear phishing»
Μοιάζει να είναι μια επιχείρηση «spear phishing»: Σε αντίθεση με το συνηθισμένο phishing, στο spear (δόρυ) phishing (ηλεκτρονικό ψάρεμα) η ηλεκτρονική επίθεση γίνεται με σκοπό να πλήξει, να εξαπατήσει ή να αποσταθεροποιήσει συγκεκριμένο στόχο, οργανισμό ή πρόσωπο.

Υπάρχουν σαφείς ενδείξεις ότι για να στηθεί και να υπηρετηθεί η συγκεκριμένη επιχείρηση, δαπανήθηκαν χρήματα και εργατοώρες σε έξι διαφορετικά επίπεδα: έρευνα των οικονομικών και νομικών δεδομένων του Reporters United, έρευνα στις δραστηριότητες και στα δίκτυα κοινωνικών επαφών των μελών του, πρόσβαση σε φορολογικά δεδομένα της ΑΑΔΕ που δεν είναι δημοσίως προσβάσιμα, στήσιμο ιστοσελίδας, αποστολή ερωτημάτων και απόδοσή τους στα αγγλικά, προσπάθεια απόκρυψης των ψηφιακών ιχνών της όλης επιχείρησης.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Ζούμε το Σοβιετικό όνειρο μλκς μου, κουπόνια για φαγητό. Τρέμε Τσαμαδούρο έρχεται ο Μητσοτάκης!!!

(και σιγά μην μας πιάνουν για να ελαφρύνουν λίγο την κατάσταση, αφού δεν είστε φτωχοί εντελώς, έχετε εσείς :D )
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,848
"Θα έρθουν οι κομμουνιστές και θα σας βάζουν σε ουρές με κρατικά κουπόνια για να πάρετε το φαγητό σας."
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,848
316236256_657492939354607_3244415140565568874_n.jpg
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000

Η νεοφιλελεύθερη Ελλάδα που κοιτά μπροστά, που τολμά, που μας αξίζει
🤡
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Επειδή έτυχε να εισαχθώ και εγώ στο Παπανικολάου της Θεσσαλονίκης σε μέρα εφημερίας, είναι τραγική η κατάσταση. Πάρα πολύς κόσμος, το προσωπικό κάνει μεγάλη προσπάθεια αλλά δεν έχει τα απαραίτητα χέρια και εγκαταστάσεις. Αφήστε που για να βρεθεί διαθέσιμος τραυματιοφορέας χρειαζόταν 1+ ώρα.
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Επειδή έτυχε να εισαχθώ και εγώ στο Παπανικολάου της Θεσσαλονίκης σε μέρα εφημερίας, είναι τραγική η κατάσταση. Πάρα πολύς κόσμος, το προσωπικό κάνει μεγάλη προσπάθεια αλλά δεν έχει τα απαραίτητα χέρια και εγκαταστάσεις. Αφήστε που για να βρεθεί διαθέσιμος τραυματιοφορέας χρειαζόταν 1+ ώρα.

Τα έχουν διαλύσει όλα στο σύστημα υγείας ρε συ και γω που πήγα για να κάνω έναν υπέρηχο στο πλαίσιο διαγνωστικών στο νοσοκομείο Χανίων το βρήκα ερείπια
σαν ashen leindel
σε σχέση με αυτό που θυμόμουν απ' το 2018... περαστικά btw
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
409
Περαστικα Admiral!!

Ο κλαδος της υγειας ειναι σιγουρα ο νο1 κλαδος σε πλιατσικο. Δεν εχουν αφησει τιποτα ορθιο δεκαετιες. Ειναι να απορεις πως ο κοσμος το δεχεται αυτο(θα μου πεις για τα υπολοιπα δεν απορεις?)
 
Top Bottom