What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Ετσι θελουμε να βλεπουμε την Ουρανια...μεσα στη τρελη χαρα...

Επισης απο σχολιο κατω απο το βιντεο

" Πάρτε γρήγορα τον Αρκτούρο να την μαζέψει"
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
20201022130058_233477.jpeg


Αντώνης Αντανασιώτης, Άγγελος Βρεττός, Τάκης Ζώτος, Θεόδωρος Θεοδωρόπουλος, Θανάσης Καμπαγιάννης, Μάνος Μαλαγάρης, Ειρήνη Μπολάνου, Κώστας Παπαδάκης, Χρύσα Παπαδοπούλου, Παναγιώτης Σαπουντζάκης , Κώστας Σκαρμέας, Χάρης Στρατής, Ανδρέας Τζέλλης, Ελευθερία ΤομπατζόγλουΑντώνης Αντανασιώτης, Άγγελος Βρεττός, Τάκης Ζώτος, Θεόδωρος Θεοδωρόπουλος, Θανάσης Καμπαγιάννης, Μάνος Μαλαγάρης, Ειρήνη Μπολάνου, Κώστας Παπαδάκης, Χρύσα Παπαδοπούλου, Παναγιώτης Σαπουντζάκης , Κώστας Σκαρμέας, Χάρης Στρατής, Ανδρέας Τζέλλης, Ελευθερία Τομπατζόγλου

Δικηγόροι της Πολιτικής Αγωγής. Άξιες και άξιοι.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
μμμμμμμμμμ..... ετσι ουράνω μου... ετσι μανιτσα μου... μιλα μου βρωμικα..... 😈🤘💪👮‍♀️🧛‍♀️

@ σκεπτομενο αδμιν: εχμμμ... κατα λαθος τα γραψες 2 φορες ή απλα συνωνυμιες?
(να, να, αυτα ειναι... σου χα πει να φτιασεις το παγωμενο εμότικο και δεν το καμες... μια χαρα θα ταιριαζε εδω....)
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Ντοούμπλε κοντρόλ σι. Εξκιουζέ μουά.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
με το που διαβασα την ειδηση οτι οπως χανουμε καμια φορα τα κλειδια μας, χαθηκε απο προσωπου γης ο χ. παππας, της χ.α., το μυαλο μου πηγε στην ατεγκτη, αυστηρη, νομοτυπη και καλα δικαστικο που κοσμεί πραγματι με την παρουσια της την θεση της εισαγγελεως στην σχετικη δικη. και που αν και εισαγγελεας, βασισε ολο της το σκεπτικο περι αναστολης στο οτι οι καταδικαθεντες εχουν μονιμη και γνωστη διευθυνση κατοικιας και εν τελει δεν ειναι υποπτοι φυγής.

ασχημο πραγμα το καρμα.

βαριεμαι να γραφω άλλα, ειμαι και λιγο εξοργισμενος, ας τα πει καλυτερα αλλος:

 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Οταν λες δε μπορει να γινει χειροτερο απο τον Πτωχευτικο κωδικα


«επιχειρήσεις θα μπορούν να απασχολούν εργαζομένους ως 10 ώρες ημερησίως κατά μέγιστο, χωρίς πρόσθετη αμοιβή, εφόσον εντός του ίδιου 6μήνου εξοφλούν τις ώρες με αντίστοιχη μείωση ωρών ή ρεπό ή ημέρες άδειας»

«απαγορεύονται οι καταλήψεις χώρων και εισόδων και η άσκηση ψυχολογικής ή σωματικής βίας. Αν λάβουν χώρα, η απεργία καθίσταται παράνομη. Όσοι μετέχουν σε κατάληψη ή βιαιοπραγούν, τελούν ποινικώς κολάσιμη πράξη»


This crew keeps on giving....
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Πιτσιρικάς, ένιωθα μια αποστροφή για τη γραβάτα. Η θέα της μου δημιουργούσε ένα απροσδιόριστο άγχος και μια υποδόρια νευρικότητα, κυριολεκτικά με ανατρίχιαζε. Όσους φορούσαν σε καθημερινή βάση, τους αντιμετώπιζα με καχυποψία. Ίσως γιατί ο πατέρας μου δε φόρεσε ποτέ, μέχρι και σήμερα. Ίσως γιατί διαχρονικά μου έμοιαζε με βέλος που δείχνει προς το πουλί αυτού που τη φοράει και δεν εξυπηρετεί καμία πρακτική ανάγκη, ειδικά δε μετά την εφεύρεση των κουμπιών στους γιακάδες. Ίσως απλά γιατί την είχα ταυτίσει με εξαναγκασμό και καθωσπρεπισμό της εμφάνισης, ενώ γούσταρα να φοράω συνέχεια φόρμες και αθλητικά.

Οδεύοντας στα mid-τριάντα, αυτό είναι κάτι που κουβαλάω ακόμα, με τη διαφορά πλέον πως ο άγραφος νόμος της γραβάτας έχει επαληθευθεί πλήρως, σε όποιο κοινωνικό περιβάλλον, περίσταση ή συμφραζόμενα είχα την ατυχία να εκτεθώ σε μαζική παρουσία αυτής. Όπου βλέπετε πολλές γραβάτες, να είστε έτοιμοι για πόλεμο. Εμείς ή αυτοί.

Τα αστικά κόμματα, και δη η λεγόμενη "κεντροδεξιά" (μπλιαχ - ο φερετζές του φασίστα) είναι για μένα ταυτισμένα με τη γραβάτα, ενώ οι Βρούτσηδες αυτού του κόσμου αποτελούν το exhibit A σε κάθε σχετική με την ευτέλεια της γραβάτας συζήτηση.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Μιας που είχε σχολιασθει η απομάκρυνση της εταιρείας από την εγχώρια βιομηχανία
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Με αυτά και με αυτά έχουμε ξανά US Elections σε 3 μέρες.


Στα πολλς προηγείται ο Biden, αλλά το ίδιο γινόταν και στις εκλογές του 16 με τη Χϊλαρι, που της έδιναν όλοι πιθανότητα νίκης 99.9%.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Εξαίρεση αποτελεί ο Πράκτορας 47.
Και οι Ακερκοκε.

ενώ γούσταρα να φοράω συνέχεια φόρμες και αθλητικά.
Jeans και ξερό πσωμί. Φόρμες καλές για μέσα στο σπίτι ή για γυμναστική.
Άσε ρε μαν πάντως, είδαμε τι έκαναν και οι πρώτη φορά χωρίς γραβάτα...
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Άσε ρε μαν πάντως, είδαμε τι έκαναν και οι πρώτη φορά χωρίς γραβάτα...

Ο Τσιπρας τη φοραγε αλλου και δεν την βλεπαμε

 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,844
Με αυτά και με αυτά έχουμε ξανά US Elections σε 3 μέρες.


Στα πολλς προηγείται ο Biden, αλλά το ίδιο γινόταν και στις εκλογές του 16 με τη Χϊλαρι, που της έδιναν όλοι πιθανότητα νίκης 99.9%.
Θέλουν να απαλλαγούν από τον Νταμπ και πάνε στο Μπιντε που κοντεύει τα 80 (77 as we speak) και έχει θέματα με την μνήμη του.
Ποιους θυμήθηκε ο θεός! Βλέποντας κάποια βίντεο τους...αυτός ο τραγουδιστής πολύ κακία ρε παιδί μου.
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Θέλουν να απαλλαγούν από τον Νταμπ και πάνε στο Μπιντε που κοντεύει τα 80 (77 as we speak) και έχει θέματα με την μνήμη του.

Καμαλα παν στην εκκλησιά καμαλα προσκυνάνε, δε ρίσκαραν να τους κάτσει κάνας Μπέρνι και φέρει το κομμουνιζμο και τους φάει τα σπίτια...
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Καθε αρχη και δυσκολη... :gap:





Η ανακοίνωση της ΕΛΑΣ επικαλείται αφενός «την ισχύουσα υγειονομική νομοθεσία σχετικά με τα μέτρα πρόληψης και περιορισμού της διασποράς του κορωνοϊού» και αφετέρου φτάνει στο σημείο να κάνει λόγο ακόμη και για «σοβαρό κίνδυνο για τη δημόσια ασφάλεια, λόγω ιδιαιτέρως πιθανής διάπραξης σοβαρών εγκλημάτων» σχετικά με τις τρεις συγκεντρώσεις.






@nitro912gr αυτο πχ θα μπορουσε με λιγη φαντασια να παει στου κορονογιου το θρεντ, αλλα επειδη ημουν λιγο αγενης πριν μαζι σου θα το βαλω εδω xD
 

Crusader

Gelatinous Cube
Joined
Dec 12, 2012
Messages
101
Τα αστικά κόμματα, και δη η λεγόμενη "κεντροδεξιά" (μπλιαχ - ο φερετζές του φασίστα) είναι για μένα ταυτισμένα με τη γραβάτα, ενώ οι Βρούτσηδες αυτού του κόσμου αποτελούν το exhibit A σε κάθε σχετική με την ευτέλεια της γραβάτας συζήτηση.
Αυτή Δημήτρη είναι μια άκρως επικίνδυνη και απαράδεκτη γενίκευση. Εκτός αν θεωρείς την πλειοψηφία των ανθρώπων φασίστες. Κι εγώ ποτέ δε γούσταρα τις γραβάτες (δεν έχω καμιά) αλλά οι γραβάτες δεν έχουν πολιτική χροιά, είναι καθαρά θέμα εικόνας που θες να βγάλεις προς τα έξω και ταυτίζεται με την επισημότητα και τη σοβαρότητα και το σεβασμό.
 
Top Bottom