What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Πρόβλημα με το Φόρουμ; Pull the other one!

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,460
πράσινο πουλόβερ χρειαζόμαστε
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,377
πράσινο πουλόβερ χρειαζόμαστε

Πλάκα πλάκα, ο ήλιος του ΠΑΣΟΚ σαν reaction θα είχε ενδιαφέρον. Λέει τόσα πολλά με ένα κλικ, θα το έβαζα σε κάθε είδηση σχετικά με την Epic.
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
Τα "Stay Connected" κουμπάκια, δεν οδηγούν στα social του RQ αλλά στου theme (σε περίπτωση που πέρασε απαρατήρητο).
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,658
Δεν το είχα προσέξει καν λολ, θα επιληφθώ.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Μιας και που ήρθε στην επιφάνεια το νήμα, ας γράψω κάτι.
Αν πατήσω "new posts" φαίνονται τα νέα σχόλια μια χαρά. Αν πατήσω f5, δεν ανανεώνει τίποτα. (το ctrl-f5 λειτουργεί όπως πάντα απρόσκοπτα).
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Πολλά συννημένα σε post δεν μου τα εμφανίζει. Μου δείχνει μόνο ένα μικρό εικονιδιάκι όπως φαίνεται στο screenshot. Ξέρει κανείς γιατί;

1587117743841.png
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,659
Πολύ περίεργο. Μπορείς να παραπέμψεις στο post να το διερευνήσουμε?
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Για να δούμε, θα απαντήσει κανένας

Όταν πατάω home στο forum αντί να με πάει εδώ: RageQuitGR v4.0: Αντισηπτικά και Μάσκες σε Τιμές Ευκαιρίας με πάει στην κεντρική. Φαντάζομαι θα έπρεπε να πάω στην κεντρική τού φόρουμ και όχι του σάιτ

edit: αν πατήσω το "forums" δίπλα από το home, τότε με πάει στην αρχική σελίδα τού φόρουμ. Άκυρη η ερώτηση λοιπόν.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,659
Για να λυθεί η ουσία της απορίας: το breadcrump location που βλέπεις είναι επί της ουσίας η διάταξη του site στο server. Ως home λογίζεται επομένως η κεντρική σελίδα, ως Forums το ίδιο το forum μιας και αυτό βρίσκεται ως υποφάκελος του site.
Απάντησε κάποιος. :broeagle:
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,086
Πολλά συννημένα σε post δεν μου τα εμφανίζει. Μου δείχνει μόνο ένα μικρό εικονιδιάκι όπως φαίνεται στο screenshot. Ξέρει κανείς γιατί;

View attachment 386
Αυτό συμβαίνει και σε μένα. Εικόνες του Χελιόνε πχ δεν έχω δει ποτέ εδώ μέσα, πρέπει να κάνω view image στο γκουγκλ για να την δω.
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Πολλά συννημένα σε post δεν μου τα εμφανίζει. Μου δείχνει μόνο ένα μικρό εικονιδιάκι όπως φαίνεται στο screenshot. Ξέρει κανείς γιατί;

View attachment 386


Το ειχα ρωτήσει και γω παλαιοτερα αυτο. Τελικα βρήκα τι ειναι...εχω εγκατεστημενα plugins στο facebook container, privacy badger και disconnect...αν τα απενεργοποιησω και μπω στο φορουμ βλεπω κανονικα τις εικονες. Προτιμω να τα εχω ενεργοποιημενα βεβαια γιατι κανουν μπλοκ το tracking του fb σε ακαου
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,659
^ Για να επιβεβαιωθεί το παραπάνω τρέξτε από το κινητό σας (αν δεν έχει περασμένα addons ο browser). Λογικά τα playgyus κάνουν τη ζημιά.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Ok το Facebook Container την έκανε την δουλειά. Το απενεργοποίησα και όλα καλά.
 
Top Bottom