What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Πρόβλημα με το Φόρουμ; Pull the other one!

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,449
Κάτι τέτχια καπέλα βάζανε σε διάφορα ξενέρωτα-παιδικά πάρτυζ.
Ο Γονέας έκλεινε μια αίθουσα, καλούσε έναν ξενέρωτο μενταλιστ, είχε εκεί έναν τιτζεη να σου έχει mix grill τις μαλακίες της εποχής και κερασάκι στη τούρτα; ΤΑ ΚΑΠΕΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΠΑΡΤΥ!

Και φυσικά δε μπορώ να παραλείψω τη γυφτιά με τα κλαμπ σαντουητς "μπομπες". ΜΟΝΟ ΨΩΜΙ ΚΑΙ ΜΑΓΙΟΝΕΖΑ ΕΙΧΑΝ! ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΤΑ ΣΑΛΑΜΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΥΡΙΑ;
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,554
Δικαίωση στον ΠΟΝΟ και τα ΤΡΑΥΜΑΤΑ του Συντρόφου Τόνεχ!

ΥΓ Έτσι καταλαβαίνεις πως είσαι αληθινά τσακισμένος μπαμπακουλίνος. Αντί να πάει ΑΥΤΟΜΑΤΑ το μυαλό σε Οκτόμπερφεστ, μπυρόνια και μαστανγκουδοτσίνουρα Βαυαρίας, είσαι σε φάση 'Δεν καταλαβαίνω, τον Οκτώβρη πληρώνω φόρο ακινήτου ΚΑΙ ασφάλεια αμαξιού, τουτέστιν τον πίνω κλαρίνο, δεν θα πάρουμε καλό γουίσκι. Ξανά.' Sic transit gloria mundi κύριοι.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,449
Στις 21 Απρίλη, θα μας βάλετε κάνα στρατιωτικό γιουνιφορμ στο αβαταρ;


Ενζιο Εντιτορε:

Σε 50+ χρόνια από τώρα
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,678
Σε 50 χρονια απο τωρα, οχι μονο εμεις, ουτε τα ΝΟΚΙΑ 3210 δεν θα υπαρχουν. Εγω εχω σοβαρες υποπσιες οτι δεν θα προλαβω να δω τα παντελονια καμπανες πισω στην μοδα.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,100
Σε 50 χρονια απο τωρα, οχι μονο εμεις, ουτε τα ΝΟΚΙΑ 3210 δεν θα υπαρχουν. Εγω εχω σοβαρες υποπσιες οτι δεν θα προλαβω να δω τα παντελονια καμπανες πισω στην μοδα.

Ποιες καμπάνες; Σε μερικά χρόνια δεν θα φοράμε καν παντελόνια... :Ρ
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,678
Ρεαλισμο το αποκαλουν διαφοροι φιλοσοφοι. Θα κανω καρα-εκτροχιασμο, ακομα και για τα κουνελισια πρωτυπα.
Με επιασε τωρα να εξηγησω.
Οσο νερο δεν ηπιες νεος θα το πιεις στα γεραματα, ετσι λενε. Εχω πατησει σε μερη οπου δεν εχει ξαναπαει ελληνας. Διασταυρωμενο. Μοναδικος λευκος σε ακτινα πολλων χιλιομετρων κτλ. Αυτα τα μερη, μεταξυ αλλων, εχουν βρυσες που πας να πλυνεις τα χερια σου και τρεχουν ενα μαυρο παχυρευστο υγρο με σκουρια. Περασαν διαφορες περιπετειες που λειτουργουν ως λευκη βαφη στα μαλλια. Μετα σου ερχονται στο μυαλο καποιες φασεις και λες, πως δεν πεθανα εκει;
Για να μην το κουραζω, ολα αυτα εχουν αντιτιμο γιατι λειτουργουν ως τεραστια φθορα και προκαλουν διαφορες ζημιες.

Υπαρχει και το αλλο. Με εχει πιασει τωρα να παω να δουλεψω για εναν τυπο, σε χωρα nope. Ξερω οτι εχει σκοτωσει τουλαχιστον εναν ανθρωπο, σε δημοσια θεα, επειδη ο ανθρωπος ηθελε τα λεφτα του. Ξερω και οτι κινει πολυ διαφθορα.
Ναι, με εχει πολυ αναγκη, οπως ο Λορενς της Αραβιας τον τυπο που πουλαγε παγωμενο τσαι με λεμονι και γρανιτες φραουλα. Εχει κανει διαφορα, οχι σε μενα, που μου εχουν αναψει τα λαμπακια.
Με τρωει πολυ ασχημα να παω, ενω δεν υπαρχουν πιθανοτητες, να τα κανω ολα φαση που ο τυπος δεν θα πιστευει οτι τα ζει και να φυγω απο την χωρα που δεν φευγεις ευκολα. Εννοειται χωρις βαλιτσα, θα παρω αλλα ρουχα μετα. Εχω αυτες τις φαγουρες στην ψυχη μου.
Με αυτα τα data, δεν θα προλαβω ουτε το παχος παλι στην μοδα.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,992
Δηλαδη θα ειμαι δικαπελος μεχρι τις 7 Οκτωβρη;;;
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,852
Να σημειωθεί για τα πρακτικά πως έχω απενεργοποιήσει τα Push Notifications του φόρουμ προσωρινά μέχρι να περάσουμε ένα update, θα γίνει σήμερα λογικά. Οπότε αν δεν σκάνε πια εικονιδιάκια στο κινητό ότι κόσμος πατάει Disagree react στα ποστ σας, μην ανησυχείτε πως πλέον δε διαφωνεί κανένας, εξακολουθούν να διαφωνούν, απλά δε σκάει η ειδοποίηση στο κινητό.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,759
αυτό επηρεάζει και τις on site ειδοποιήσεις; κάποιες βγαίνουν, κάποιες όχι.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,852
Περάσαμε μια νέα έκδοση του απαρχαιωμένου Theme που έχουμε φορέσει στο φόρουμ, αλλά επειδή αντιλαμβανόμεθα πως οι αγαπητοί χρήστες μας είναι γεροπαράξενοι και δε θέλουν αλλαγές έχουν συνηθίσει το παλιό κι αγαπητό style το κρατήσαμε ως επιλογή μέχρι να σετάρουμε πλήρως τη νέα έκδοση. Πηγαίνετε τέρμα κάτω σε οποιαδήποτε σελίδα του φόρουμ και πατήστε αυτό το εικονιδιάκι για να διαλέξετε Theme.


padthemeicon.png


Το Καντηλαναύτικον theme είναι το πορτοκαλί που είχατε συνηθίσει.
Το Αιρετικόν είναι το νέο, το οποίο το σετάρουμε as we speak.
Το Παλαιόν Ορθόδοξον είναι ουσιαστικά σα Light Theme και δεν έχω ιδέα πώς ακριβώς προέκυψε, αλλά there you have it.

Το Default να πάει να πνιγεί, μη ασχολείστε. Seriously, fuck that guy.
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,604
Περάσαμε μια νέα έκδοση του απαρχαιωμένου Theme που έχουμε φορέσει στο φόρουμ, αλλά επειδή αντιλαμβανόμεθα πως οι αγαπητοί χρήστες μας είναι γεροπαράξενοι και δε θέλουν αλλαγές έχουν συνηθίσει το παλιό κι αγαπητό style το κρατήσαμε ως επιλογή μέχρι να σετάρουμε πλήρως τη νέα έκδοση. Πηγαίνετε τέρμα κάτω σε οποιαδήποτε σελίδα του φόρουμ και πατήστε αυτό το εικονιδιάκι για να διαλέξετε Theme.


View attachment 6654


Το Καντηλαναύτικον theme είναι το πορτοκαλί που είχατε συνηθίσει.
Το Αιρετικόν είναι το νέο, το οποίο το σετάρουμε as we speak.
Το Παλαιόν Ορθόδοξον είναι ουσιαστικά σα Light Theme και δεν έχω ιδέα πώς ακριβώς προέκυψε, αλλά there you have it.

Το Default να πάει να πνιγεί, μη ασχολείστε. Seriously, fuck that guy.
Θα υπάρχει επιλογή για παραμονή στο τωρινό πορτοκαλί; Το ρωτάω διότι είναι λιγότερο φωτεινό/στραβωτικό σε σχέση με το παθιασμένο Αιρετικόν.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,852
Ναι το πλάνο είναι να παραμείνει ως έχει η επιλογή εσαεί. Αν και θεωρητικά το αιρετικόν θα μοιάζει στα χρώματα πλήρως με το πορτοκαλί όταν τελειώσει το σετάρισμα, αλλά ο παλιός είναι αλλιώς.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,759
crosspromo με cyberpunk νόμιζα εγώ, έχει και το όνομα ήδη το forum anyway.
Not gonna lie, και έτσι μου αρέσει.
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,604
Μια ειδοποιηση που μου βγαζει για push/enable notifications, τι ειναι;
 
Top Bottom