What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Πρόβλημα με το Φόρουμ; Pull the other one!

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,907
Μια ειδοποιηση που μου βγαζει για push/enable notifications, τι ειναι;
Trojan horse για να συλλέξουν τα δεδομένα μας και να τα πουλάνε όπως google/meta. Μην γίνει κανείς πετυχημένος, αμέσως να το εκμεταλλευτεί!
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,894
Push Notifications είναι πχ να σκάει ειδοποίηση στο κινητό ή στα Windows όταν ο Nitro κάνει quote κάποιο ποστ σου ή πατάει disagree σε κάτι που έγραψες στο thread για το Tetris. Γενικά το να σκάνε προωθημένες ειδοποιήσεις εκτός φόρουμ κάθε φορά που άλλος χρήστης αλληλεπιδρά με κάτι που πόσταρες. Μπορούν να απενεργοποιηθούν από τα Profile Preferences.
 

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
656
Ω μα τι υπεροχη αλλαγη ειναι αυτη!! Ποιο Καλαυναυτικον και πορτοκαλι τριχες. Δις ιζ δε γουει. Ωραια χρωματα, γραμμες, γωνιες, μοιρες, δεν εχω λογια. Καποιοι πρεπει να κονομησαν κονδυλια τωρα με τις εκλογες μαλλον.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,674
αν φυγει ο αχρειαστος δακτυλιος περιφερειακα του αβαταρ, κατι γινεται. επισης, γνωμουλα μου: ΑΥΤΟ το μωβ σου γαμει λιγακι τα εγκεφαλικα κυτταρα. αν υποθετικα πηγαινε καπως προς το μπλε η το βεραμάν (πως με ειδες??), ισως να ητο καλυτερα.

μεχρι τοτε, το ορθοδοξο του καντηναλαφτη θα ζεσταινει τις καρδγιες μας και τις οθονες μας . _
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Εμένα αυτό που μου λείπει από το καινούργιο θημ είναι τα κουμπάκια "What's new" και "New Posts" που το προηγούμενο είχε σε κάθε σελίδα.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,992
Κανενα παρτι με σουβλακια θα κανετε για τον εορτασμο της αλλαγης;
Παρτι με σουβλάκια είναι συνώνυμο με τα σουβλάκια της Χρυσούλας στο νιο χωριό αποκορώνου
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,801
Εμένα αυτό που μου λείπει από το καινούργιο θημ είναι τα κουμπάκια "What's new" και "New Posts" που το προηγούμενο είχε σε κάθε σελίδα.
έχει πάει ψηλά στο κεντρικό μενου΄, δίπλα από το forums.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,131
bot είσαι, δε σαρεσ το cyberpunk στυλάκι;

Είμαι παλιομοδίτικο botάκι εγώ...version 1.0. :Ρ

ΕΔΙΤ: Επιστροφή στο Καντηλαναυτικόν... Αααχχχ, ξεκουράστηκαν τα γέρικα ματάκια μου. :Ρ
 
Last edited:

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,894
Θυμάμαι κάποιος, κάποτε, πριν χίλια χρόνια να προτείνει μήπως γίνεται να μπει η αρίθμηση των σελίδων κάθε θρεντ και στην κορυφή της εκάστοτε σελίδας αντί για μόνο στο τέλος. Βαριόμουν και έκατσα και το υλοποίησα και αυτό, αν υπάρξει κανένα τεχνικό θέμα με την υλοποίηση μου λέτε.
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,612
@Hellion Ηταν δικαιο και εγινε πραξη

10/12/2020

Υπαρχει τροπος -στη mobile έκδοση - να προστεθει στην κορυφη της σελιδας η επιλογη για Next Page, Pevious Page;

Το να πρεπει να σκρολαρεις τερμα κατω για πλοηγηση, δεν βολευει ιδιαιτερα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
Ηταν δικαιο και εγινε πραξη

Οι λαικοι αγωνες εχουν αποτελεσματα και οχι οι εκλογικοι. τι οχι; τους αντμιν δεν τους ψηφισαμε, κολλεκτιβα ειναι.
Καπως ετσι παιρνεις την δοξα απο το ποπολο. μαθετε μπαλιτσα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
Εχω την εντυπωση οτι η ωρα δεν αλλαξε στο RQ αλλα και δεν την εχω....
Ειμαι σιγουρος οτι ο φιλτατος @captain kal δεν απαντησε χθες. κατω δεξια ειναι και η ωρα.
EDIT
Ισως να βοηθουσε εαν επεφτα καποια στιγμη μεσα στην εβδομαδα για υπνο.

time.png
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,894
Σε εμένα εμφανίζεται κανονικά η ώρα.

timezzz.jpg

Το timezone του καθενός ορίζεται και από τα προσωπικά του Preferences στο προφίλ του, μήπως άλλαξες τίποτα εκεί πέρα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
Σωστη η ερωτηση. το τσεκαρα γιατι μπορει να ειχα time zone απο νοτιοδυτικη ζουγκλα. Κανονικο. Ελλαδα, Αθηνα κτλ.
Κατω δεξια, το "ρολοι" μου δειχνει 23:10. Λιγα λεπτα μετα το ποστ του φιλτατου...
Αφου για τους υπολοπους ειναι κανονικο, δεν υπαρχει προβλημα.

Νομιζω οτι ηρθε η ωρα να δικαιωθουν οσοι με αποκαλεσαν εξωγηινο, απο αλλο κοσμο, απο αλλη διασταση κ.α
 
Top Bottom