What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Πρόβλημα με το Φόρουμ; Pull the other one!

alucard

Death Knight
Joined
Nov 27, 2012
Messages
2,991
Πάντως, είναι πραγματικά πολύ γρήγορο το νέο φόρουμ. Ακόμα και στο κινητό! Νομίζω το καλύτερο feature της μετακόμισης!
 

Sketch

Half-Ogre
Joined
Mar 31, 2013
Messages
728
ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ;! ΤΙ ΕΓΙΝΕ;! Πώς, μα, δεν καταλαβ...ΓΟΥΑΤ;!<br><br>Ιν ολ σήρουσνες...&#039;ντάξει, θα το συνηθίσω. Και όχι, τίποτε άλλο, ξέρω ότι θέλετε να το σουλουπώσετε με τα όλα του, οπότε δεν ανησυχώ.<br><br>Με γεια μας  :drinks:
 

Miden Agan

Mind-flayer
Joined
Dec 3, 2012
Messages
1,625
Επανήλθε το πρόβλημα με το preview post μιας και χθές λειτούργησε κανονικά.<br>Φαίνεται να κολάει στο "fetching preview..."<br> :confused:
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Kάτι παίζει στο Αγγελίες->κλειδωμένες αγγελίες.<br>Με το που μπαίνω ασπρίζει το φόρουμ και τα θέματα που έχει είναι σαν να μην υπάρχουν, δεν δείχνει ποστς, είναι άδεια κλπ.<br>
 

manos426f

Lich
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
6,191
Αυτό με το χρώμα αναμένεται ν&#039; αλλάξει, αυτό που δε βλέπεις τα posts μέσα στα κλειδωμένα νήμτα όμως δε θα έπρεπε να συμβαίνει. Είσαι σίγουρος ρε συ; Για χτύπα κι ένα Ctrl + F5 και ξαναπές μας.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Ναι, έκανα καμπόσες φορές CtrlF5.<br>Εμφανίζει μόνο το πρώτο ποστ (άλλοτε ολόκληρο, άλλοτε μισό), πέρα από αυτό τίποτε άλλο.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Αν εξαιρεσουμε το χρωμα, που οντως θελει αλλαγή, τα βλεπω ολα κανονικά.
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
@Adhan<br>Ακριβώς έτσι  :lol: <br><br>@Sketch<br>Ένα ty για το avatar. Saitama FTW :mosh: :mosh:
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Βρίσκω τη νέα μορφή πιο βαριά, από άποψη κατανάλωσης όγκου δεδομένων και λιγότερο εργονομικά. Αυτά πάντα σε σχεση με το tapatalk. Οπότε προφανώς και το θέλω.<br>Επίσης, επειδή πολύ το διαβάζω, η μετάβαση έγινε για να βολευτούν οι ταμπλέτες;
 

renivid anul

Hobgoblin Captain
Joined
Dec 14, 2012
Messages
238
Επειδή δεν το βλέπω να αναφέρεται συγκεκριμένα, αλλαγή θέλει το χρώμα στο background των sticky post. Τα άσπρα γράμματα από πίσω φαίνονται μόνο με highlighting.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Το search ειναι ΜΗ λειτουργικο στην παρούσα μορφή. Θέλει να γράψεις 2 λέξεις με το ζορι, ενω δεν δεχεται αριθμούς. Δεν γινεται να αλλαχθει ε?<br><br>Εντιτ: ακυρο το πρωτο, απλα δεν δεχεται αριθμους. Λεει οτι πρεπει να ειναι "two character long"
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Εκανα εντιτ το πανω σχολιο. Αλλα και παλι, γιατι να μην δεχεται αριθμους?
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
<blockquote><br>Επειδή δεν το βλέπω να αναφέρεται συγκεκριμένα, αλλαγή θέλει το χρώμα στο background των sticky post. Τα άσπρα γράμματα από πίσω φαίνονται μόνο με highlighting.<br></blockquote><br><br>Δοκίμασε CTRL+F5, το αλλάξαμε από χθες το χρώμα των Stickies.<br><br><br><blockquote><br>Επίσης, επειδή πολύ το διαβάζω, η μετάβαση έγινε για να βολευτούν οι ταμπλέτες;<br></blockquote><br><br> :lol: <br><br>Τυχαίνει να είναι περισσότερο λειτουργικό σε κινητά και ταμπλέτες, αλλά δεν ξυπνήσαμε μια ωραία μέρα και είπαμε "ρε σεις, μήπως να φτιάξουμε άλλο φόρουμ που θα φαίνεται καλύτερα σε ταμπλέτες?" ή κάτι τέτοιο.<br><br>Το Κουνένα είχε καταλήξει πολύ περιοριστικό, ειδικά για το αυξανόμενο μέγεθος της κοινότητας. Μπορεί να μην το βιώνει τόσο πολύ αυτό ο μέσος χρήστης, αλλά ως Admins είχαμε αρκετούς περιορισμούς που πλέον φαίνεται πως έχουν εξανεμιστεί. Και ακόμα δεν έχουμε τελειώσει καν το σκάλισμα των επιλογών μας από άποψης διαθέσιμων Plugins κτλ.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
<blockquote><br>Αυτό με το χρώμα αναμένεται ν&#039; αλλάξει, αυτό που δε βλέπεις τα posts μέσα στα κλειδωμένα νήμτα όμως δε θα έπρεπε να συμβαίνει. Είσαι σίγουρος ρε συ; Για χτύπα κι ένα Ctrl + F5 και ξαναπές μας.<br></blockquote><br><br>Κάτι πρέπει να παίζει με τα κλειδωμένα νήματα και με το προφίλ μου γενικότερα. Δοκίμασα να μπω και στο φορουμικό τίτλο που κλειδώθηκε και τα ίδια μου κάνει, πετσοκομένο το αρχικό ποστ και τίποτε άλλο. Μόνο εγώ πρέπει να το έχω, παίζει με αλχημείες να διορθωθεί.
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
Χάλασε το thread του Request Title; Έχει αλλάξει και το backround color του.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,519
To κλείδωσα και δεν έχουμε φτιάξει ακόμα σέξι χρώμα για τα κλειδωμένα θρέντς. Ctrl+F5 για refresh cache είναι ο φίλος μας!
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
Πέραν από το χρώμα, δεν φαίνονται τα post που είχε. Έχουν χαλάσει όλα. Εκτός κι αν ήταν αυτός ο σκοπός :gappa:<br><br>Χρησιμοποιούμε Ctrl+F5  :wink:
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Σου έπιασε το ctrlF5 jimmy;
 
Top Bottom