What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Προτάσεις για ταινία

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
ποιο ειναι το πρεπο θρεντ? εχω πολλα να πω, καταρες να λυσω και γκομενακια να αγαπησω
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
ποιο ειναι το πρεπο θρεντ? εχω πολλα να πω, καταρες να λυσω και γκομενακια να αγαπησω

Τι είναι το πρεποθρέντ; Κάτι σαν το Thin Prep;
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,519
'A Classic Horror Story' - A Classic Horror Story (2021) - IMDb

Παιχνιδιάρικη μίξη Midsommar και Cabin In The Woods, δίχως τον παγανιστικό τρόμο του πρώτου ή την sci-fi φιλοδοξία του δεύτερου αλλά με μισό τόνο Ευρωπαϊκό αυτοσαρκασμό και ιδιαίτερη αγάπη για το κοινό του. Οι του σπόρ, θα το χαρείτε. Αν μη τί άλλο, λιγότερο προβλέψιμο από το Quiet Place Pt.II.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Ομοβροντία από Ναυαρχούκο στα τελευταία θρεντ. Από τρίχες μέχρι ταινίες... Η Αγία Έδρα τι κάνει;;;;; Χαϊδεύει τα μούσια της (ή ό,τι τριχωτό έχει απομείνει τελοσπάντων); :Ρ
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Teenagers λέει. Δε βλέπω κάτι περίεργο.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Teenagers λέει. Δε βλέπω κάτι περίεργο.

Μαθαίνουν από μικρά και μετά δεν μπορείς να τα αλλάξεις τα σκασμένα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,267
Ελπίζω να αγοράζουν Μπιλάλ και όχι τίποτα φλώρικα spiderman ε; :p
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Ελπίζω να αγοράζουν Μπιλάλ και όχι τίποτα φλώρικα spiderman ε; :p

Κυρίως manga, σύμφωνα με το άρθρο. Ο χειρότερος εφιάλτης του Μποράτσου, κόμικς και πλοκάμια μαζί.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,267
Κυρίως manga, σύμφωνα με το άρθρο. Ο χειρότερος εφιάλτης του Μποράτσου, κόμικς και πλοκάμια μαζί.
να σου πω ξενέρωσα λίγο, αν και παρακολουθώ την anime σκηνή. Στο μυαλό μου πάνε Ευρωπαϊκές γραφικές νουβέλες>Αμερικανικοί ήρωες>μικιμάο και ποπάι>manga.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,519
να σου πω ξενέρωσα λίγο, αν και παρακολουθώ την anime σκηνή. Στο μυαλό μου πάνε Ευρωπαϊκές γραφικές νουβέλες>Αμερικανικοί ήρωες>μικιμάο και ποπάι>manga.


Για να το διορθώσουμε λίγο αυτό :

Ευρωπαικά graphic novels> Αστερίξ-Κυλούκ Ελού- Ιζνογκούντ> Μικιμάο-ΚΟΜΙΞ> Κλασσικά Εικονογραφημένα.

Αμερικάνοι ήρωες μέχρι τα 16 βαριά βαριά, μετά θα πρέπει ο βιβλιοπώλης να ζητά ταυτότητα και να αρνείται την πώληση για το καλό της κοινωνίας. Όποιος δε ζητά manga, τηλέφωνο και δημόσια υπηρεσία να τον μεταφέρει σε νησάκι για αναμόρφωση.

@Dim Gian Bot Σκεφτόμασταν να ξεκινήσουμε διαδικασία αφορισμού του Αλέκυθου για το πρόσφατο μπαράζ άγριου πνευματικού αυνανισμού, αλλά μετά τον είδαμε να έχει βγει βόλτα με τα ανηψάκια του. Λυπήθηκε το Άγιο Είναι μας, το γυρίσαμε σε έρανο και δέηση υπέρ φωτισμού Αμμακυθών.

e244f971a42c5320f5ac7340f83bab4b.jpg
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,267
όλα τα Ευρωπαϊκά είναι μια κατηγορία για εμένα, είτε έιναι αστεία είτε σοβαρά, είναι σε άλλο επίπεδο από όλα τα υπόλοιπα.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Είναι δυνατόν ο real life Αντιρίξ και παππουδολάγνος του φόρουμ να μην έχει βάλει στην λίστα του το Αντιρίξ και Συμφωνίξ; Έχουμε ισοπεδώσει τα πάντα μου φαίνεται.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,519
Μπαίνουν στην κατηγορία Αστερίξ-Κιλούκ Ελού-Ίζνο. Τεράστιες μορφές και πνευματικοί οδηγοί, είναι αλήθεια.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Η manga σκηνή εντομεταξύ έχει κάποια έργα που οι Αμερικάνοι θα παρακαλούσαν να μπορούσαν να γράψουν.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
4694234_7765415133_lone_.jpg


Lone-Wolf-Vol-1.jpg
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,519
Κανένα μάνγκα δεν εμπεριέχει την ηθοπλασία της ακόλουθης σελίδας. To διάβασα, το ονειρεύτηκα, το πέτυχα.


ΥΓ Ρε συ Γεράνιο...αυτό που πόσταρες το ξέρω, το 'χω διαβάσει προ Χριστού. Δεν έχω ιδέα τί είναι, αλλά το καρέ με το Σαμουράι και το παιδί χτύπησε νεύρο.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Η σκηνή έχει αρκετά καλά έργα (και αρκετή σαβουρα δεν θα πω ψέματα). Τώρα αν η επαφή κάποιων ήταν η σαβουρα η κάνατε λάθος έρευνα η είχατε κακούς φίλους να σας προτείνουν μαλακίες.
 
Top Bottom