What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Resident Evil 3 Remake προ των πυλών

Status
Not open for further replies.

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
icon0.png


Αυτή η εικόνα έγινε leaked από τους servers του Playstation. Πιθανή ανακοίνωση στα Game Awards;
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Πιθανή ανακοίνωση στα Game Awards;

Αυτό είναι το ένα ενδεχόμενο, το άλλο είναι να το δείξει εδώ αν και μπορεί τελικά να αφορά άλλο παιχνίδι της
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,166

Νέα εικόνα

Meh το redesign..
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Ποιο redesign; Σχεδόν ίδιος μου φαίνεται. Τι να λέμε και για τον poker face με τη fedora δηλαδή... :p
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Και εγώ δεν ενθουσιάστηκα με το design του Nemesis για να πω την αλήθεια.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Για πιο εύκολη σύγκριση, έτσι ήταν στο αρχικό
1575396900947.png
Η εικόνα που έβαλες Αλέξανδρε στο αρχικό post, θα μπορούσε να είναι το νέο εξώφυλλο, δε θα με χάλαγε καθόλου...

O Carlos από την άλλη (αν είναι όντως αυτός στη νέα εικόνα που είναι και το πιο πιθανό), φαίνεται να έχει αλλάξει αρκετά.
1575397634222.png
 
Last edited:

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Σύμφωνα με την Αυτού Τραγανότητα του, το RE3 δε θα είναι μέσα στα παιχνίδια που θα δείξουν στο show. Όμως...


+


(οι εικόνες έγιναν leak στο psn)
;)
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Κάποιοι βιάστηκαν στο base.com και άνοιξαν τα pre-orders...

Πολύ κοντινή δείχνει η ημερομηνία (btw τότε κλείνει το οικονομικό έτος για τις εταιρίες), αλλά όπως και να 'χει το
όνειρο
έρχεται!
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Εν τω μεταξύ, πρέπει να έχω δει το trailer 3-4 φορές μέχρι τώρα, τι να απορροφήσεις με μία... Νέους διαλόγους/cutscenes βλέπω, νέα σκηνικά εντελώς, νέα μέρη. Θα ξαναπαίξω βέβαια το original κάποια στιγμή μέχρι την κυκλοφορία του για να το έχω φρέσκο, αλλά αν το trailer είναι ενδεικτικό του πόσο έχουν δουλέψει πάνω στο παιχνίδι, ίσως μιλάμε για ακόμα περισσότερες διαφορές απ΄ότι είχε το RE 2 2019 από το αρχικό παιχνίδι, κάτι αρκετά δύσκολο βέβαια.
Πρόσεξα και μέρη και τους βασικούς χαρακτήρες από το 2, οπότε παίζει να επιχειρήσουν μια καλή σύνδεση με αυτό (στο πρωτότυπο ήταν κυρίως μερικές γραμμές κειμένου a la recap).

Για να είμαι ειλικρινής θα προτιμούσα να το βγάλουν πάνω στην επέτειο (Σεπτέμβρη) ή έστω προς το καλοκαίρι. Τώρα πέφτει σχετικά κοντά με Cp2077, οπότε πρέπει να γίνει η αναβάθμιση λίγο νωρίτερα. :p
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Για να είμαι ειλικρινής θα προτιμούσα να το βγάλουν πάνω στην επέτειο (Σεπτέμβρη) ή έστω προς το καλοκαίρι. Τώρα πέφτει σχετικά κοντά με Cp2077, οπότε πρέπει να γίνει η αναβάθμιση λίγο νωρίτερα. :p

Αναβάθμιση; Γιατί ; Θα είναι πιο βαρύ από το 2 ;
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Για το ray tracing ολοι θα κανουμε αναβαθμιση οταν βγουν καρτες γραφικων που να το τρεχουν καλα χωριε dlss. Αλλα οταν βγαινει resident evil παραταμε οτι αλλο παιζουμε . Αρα αφου βγαιενι κοντα στο cyberpunk θα παιξουμε αργοτερα το cyberpunk.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
@j_lynx Δε νομίζω, εκτός κι αν έχει πολλές ανοιχτές περιοχές με μεγάλο αριθμό εχθρών (στο 4th survivor είχα κάτι drops όταν μαζευόταν τσούρμο). Αλλά αναφερόμουν στο Cp, αφού θα κάνω που θα κάνω αναβάθμιση γι' αυτό...
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
ray tracing ακούμε ray tracing δεν βλέπουμε. να ξαναπώ οτι το ray tracing δεν είναι κάτι νέο.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Μπορεί να είναι ray traced οι ρουκέτες πού θα ρίχνει ο Nemesis.
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
χαίρομαι ιδιαίτερα που θα έχει και το resistance μέσα. Εχοντας καταστραφεί στο Dead by Daylight Και συνεχίζοντας το κάψιμο, από μόνο του δεν θα το έπαιρνα με τίποτα. Αλλά μέσα στο resident 3, αφού θα το πάρω που θα το πάρω, θα ασχοληθώ και με αυτό. Αρκεί να διατηρήσει τον κόσμο που θα μαζέψει.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom