What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Resident Evil 3 Remake προ των πυλών

Status
Not open for further replies.

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,779
Νέες εικόνες και art από το παιχνίδι

 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,779
Like για το headsup, dislike στο βίντεο γιατί
Paweł 2 hours ago
"It's hard to tell with a bunch of idiots talking over the footage..." - pretty much.
αυτό ακριβώς :mad:

Πρόσθεσα στο σχόλιο σου και ένα που βρήκα που δεν ακούγεται άχνα, για να ρουφήξουμε vibe από το παιχνίδι :feelsgoodman:

Στα του παιχνιδιού, σαλάκια και τα σχετικά, Έχει πέσει πολύ δουλειά, διαπιστώνω αρκετές αλλαγές και σε σημεία προσπαθούσα να θυμηθώ που ήταν το τάδε σκηνικό στο original. Καλού-κακού θα ρίξω μια επανάληψη στο παλιό να το έχω πιο φρέσκο...
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,411
εχει και πιο πολυ δραση αυτο αρα θα μου αρεσει πιο πολυ απο 1 και το 2!
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,779
θα μπορούσε να μπει και στο θρεντ του FFVII, αλλά αφού το βρήκα πρώτος το βάζω εδώ, ΕΝΤΑΞΕΙ;
(αρκετά ενδιαφέρον, μιλάει για remakes συγκριτικά με new releases, την κατάσταση της βιομηχανίας, τη νοσταλγία κ.α., συμφωνώ σε μεγάλο βαθμό με τα λεγόμενα του)

 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
σημερα δεν βγαινει το demo?

edit

μολις βγηκε!
 
Last edited:

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,082
Nαι, 19:00 νομίζω
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,779
Yeap, downloading as we speak.

edit- 6.3 gb shiiieeet.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,082
Ωραίο, αλλά πολύ μικρό. Πιο πολύ ώρα μου πήρε να το κατεβάσω, παρά να το τελειώσω. Θα το ξαναβάλω βέβαια γιατί παίζει να μην τα είδα και όλα.
Συγκίνηση (όχι μεγάλη, γιατί το τελευταίο μου πλέιθρου του ορίτζιναλ το έκανα το καλοκαίρι :p ) στο σημείο που μπαίνεις στο save room και σκάει η γνωστή μουσικούλα. Ωραία φαίνεται η πόλη, dynamic στο φουλ και αρκετά "ζωντανή". Ο Nemesis δεν μου άρεσε και πολύ, όχι ότι έκατσα να τον χαζέψω βέβαια γιατί έτρεχα για τη ζωή μου, αλλά δεν ξετρελάθηκα.
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
το ψαχνα να το αγορασω και δεν το βρισκα γιαυτο ρωταω μηπως το πετυχες πουθενα.
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
to παιχνιδι εγινε λικ στην γαλλια λογω της καραντινας (εμεις εδω δηλαδης δεν εχουμε καραντινα κλιψ κλαψ) και απο οτι ειδα δεν εχει route a kai b οπως στο 2,εχει 4 (η 5) επιπεδα δυσκολιας που ξεκλειδωνουν σταδιακα.
η διαρκεια δε φαινεται να ναι κοντα στις 6-7 ωρες.
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,490
Εγώ δεν σε έβρισα.

Γιατί, τι πρόβλημα είχε το Resident Evil 3 στο PC; Θυμάμαι το χα λιώσει και όταν βγήκε (στο PC του 2000 που είχα κόλλαγε γερά) και μετά που πήρα 2πύρηνο (2008-2009) το χα ξαναπαίξει και ήταν μια χαρα. Ξεχνάω κάτι;
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,082
Μα υπαρχει αλλος τροπος να το παιξεις;
Εγω το καταλαβα σαν ερωτηση "σε πισι το επαιξες η σε κονσολα;"
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom