What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rocket League

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Πήρα με τις κασέτες μερικά αντικείμενα, αλλά βλέπω από τις 3 καρτέλες στις ανταμοιβές, οι 2 είναι κλειδωμένες (προσβάσιμη είναι μόνο αυτή που έχει ως τελευταία reward 300-> 1 lvl). Πως ανοίγουν οι άλλες; Σχετίζονται με το βόλεϋ...;
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,505
Ειχαν αλλο mini game κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού η κάθε μία, με άλλα αντικείμενα για να πάρεις με τις κασέτες. Δεν μπορείς πια δυστυχώς. Εμενα με εκνεύρισε περισσότερο και το κλείδωμα των challenges.

Rocket League χωρίς crates? Σαν ανάλατο φαί μου ακούγεται. Αντέ πάρε αμαξι τώρα χωρίς ανταλλαγή με crates
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
[quote quote=518611]Ειχαν αλλο mini game κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού η κάθε μία, με άλλα αντικείμενα για να πάρεις με τις κασέτες. <span style="text-decoration: underline;">Δεν μπορείς πια δυστυχώς.</span>
[/quote]

Λάθος. Η καλοκαιρινή περίοδος με τις κασέτες φέτος διαρκεί συνολικά 8 εβδομάδες. Κάθε δύο εβδομάδες, μπορείς να ξεκλειδώσεις τα συγκεκριμένα rewards. Κασέτες που περισσεύουν από το κάθε διβδόμαδο μεταφέρονται στο επόμενο (πιστοποιημένα). Αυτό συνολικά κρατάει έξι συνολικά εβδομάδες. Το τελευταίο διβδόμαδο, αρχής γενομένης αυτήν τη Δευτέρα το βράδυ, μπορείς να ξεκλειδώσεις όσα rewards δεν πρόλαβες/κατάφερες από όλο το summer event συνολικά.

 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,042
Πόσο γλυκό να χάνεις 0-3 στο 04:18 remaining, να σου σπαμμάρουν ez οι αντίπαλοι, να κερδίζεις τελικά 4-3 μετά από 3λεπτη παράτα και να εξαφανίζονται αμίλητοι. Πόσο γλυκό.
 

Tsok

Moderator
Staff member
Giveaway pioneer PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
5,933
Ακόμα τη παίζετε αυτή τη χαζομάρα;
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,042
Στη δύση του αγαπημένου μας παιχνιδιού, καθώς μετράμε 30 ΚΣ περίπου για το uninstall, κατάφερα και πήρα για τρίτη σερί σεζόν τα champ rewards, 5 μέρες πριν τελειώσει η ευκαιρία. Ας κλείσει on a high note η καριέρα μας!
Αγωνιστικούς χαιρετισμούς στον ξέμπαρκο που μάλλον μαγεύτηκε απ' τις εντυπωσιακές αστοχίες του Τσοκ. και τόλμησε και έκανε πάρτυ απ, και 2 ώρες περίπου αργότερα και στις απονομές των βραβείων, είχε εξελιχθεί σε μια χαρά τυπάκι και παικτάκι. Αγωνιστικούς χαιρετισμούς και στον leader Τσοκ, που ενώ ο ίδιος είχε εξασφαλίσει εδώ καιρό τα βραβεία που κυνηγούσα, δέχθηκε να παίξει με diamond πληβείους σαν και του λόγου μου και βοήθησε τα μέγιστα να πετύχω το στόχο μου!
 

Tsok

Moderator
Staff member
Giveaway pioneer PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
5,933
Καλός είσαι μωρέ... Κάποια στιγμή θα φτάσεις στο επίπεδο μου!!! (Αν μείνω στάσιμος εγώ και δεν γίνω ακόμα καλύτερος, φτάσω δηλαδή να παίζω στα LAN του RLCS,γιατί λίγο πριν από εκεί είμαι).
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Απλά οι παραπάνω καλόμαθαν τόσα χρόνια να νικάνε τους Steam Plebs και φοβούνται μήπως μετά την εξαγορά από την ΕΠΙΚ ΓΚΕΗΜΣ θα αντιμετωπίσουν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥΣ pro παίκτες και θα χάνουν συνέχεια. Τίποτα το περίεργο.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,042
Aν πάει αποκλειστικά στο έπικ, προφανώς και τέρμα.
 

Tsok

Moderator
Staff member
Giveaway pioneer PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
5,933
Άντε μπας και κόψουμε και το τσιγάρο μετά.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,042
Ρε λες;

20191205084545-1.jpg
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Πώς Να Καταστρέψετε Ένα Αγαπημένο Franchise 101

Πολύ θα ήθελα να ξέρω τι είχαν ακριβώς στο μυαλό τους οι devs της Psyonix όταν υπέγραψαν τη συμφωνία εξαγοράς.

Πέρα, εννοείται, από

tenor.gif


Ah well, είμαι σίγουρος πως ο ΜΠΑΜΠΑΣ ξέρει τι κάνει.
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
Τη Psyonix δεν την έχω σε ιδιαίτερη εκτίμηση, αλλά δεν είναι και pay2win η φάση. Είναι πανάκριβο το νέο σύστημα, αλλά πάλι το Octane θα οδηγούν όλοι με ό,τι decal ήδη έχουν.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259


Epic monetization 😁

Πώς Να Καταστρέψετε Ένα Αγαπημένο Franchise 101

Πολύ θα ήθελα να ξέρω τι είχαν ακριβώς στο μυαλό τους οι devs της Psyonix όταν υπέγραψαν τη συμφωνία εξαγοράς.

Πέρα, εννοείται, από

tenor.gif


Ah well, είμαι σίγουρος πως ο ΜΠΑΜΠΑΣ ξέρει τι κάνει.

Εννοείται. Μιλάμε για πρόσωπο που εμπνέει απόλυτη εμπιστοσύνη και όχι για lizard man που νιώθει άβολα με το ανθρώπινο δέρμα του.

416x416.jpg
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,042
Στη δεύτερη μέρα του rlcs, στο τελευταίο ματς, παίχτηκε 9λεπτη παράταση που τελείωσε με... αυτογκόλ.
Το RQCREW θα ήταν περήφανο.
 

Elric

Blackguard
Joined
Dec 16, 2012
Messages
1,138
Τσαούσες γύρισα, σας έλειψα;

(Είχα κάμει ρεηανιστωλ για να παίξω κάνα παιχνίδι της προκοπής - χμ, witcher, αλλά είδα οτι είμαι πολύ κοντά στο να συμπληρώσω 1000 ωρίτσες παιχνιδιού και είπα να το ξαναβάλω έτσι για το στατιστικο)

Οπότε μέσα στις γιορτές θα έχει μάθημα ροτέϊσο - πάλι :giankos:

:trollface::trollface::trollface:
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Νέο event αφιερωμένο στους ΔΡΑΚΟΝΙΑΝΟΥΣ ΑΦΕΝΤΕΣ ΜΑΣ

 
Top Bottom