What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Single Player RPGs

tyrion395

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,887
Ανακοινώθηκε Greedfall 2. Πολύ μερακλίδικο ήταν το πρώτο.

 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
εμ, τα λεγα εγω. τελικα δεν κλεινει το γουωτς, ο τυπος εριξε λιγο ντραμα παραπανω με τα "end is nigh.." κλπ και τελικα αφου επεσαν αρκετα δακρυα ναφθαλινης και στεναχωριας, εσκασε η εξελιξις:



βεβαια ειναι καλο νεο. ΩΣΤΟΣΟ, καπου μεσα στην ανακοινωση λεει αυτο:

"... there will be a move to Xenforo for our forums..."

ezgif-4-71f588042a.gif
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
εμ, τα λεγα εγω. τελικα δεν κλεινει το γουωτς, ο τυπος εριξε λιγο ντραμα παραπανω με τα "end is nigh.." κλπ και τελικα αφου επεσαν αρκετα δακρυα ναφθαλινης και στεναχωριας, εσκασε η εξελιξις:



βεβαια ειναι καλο νεο. ΩΣΤΟΣΟ, καπου μεσα στην ανακοινωση λεει αυτο:

"... there will be a move to Xenforo for our forums..."

Γιατί no? Τι το κακό έχει το xenforo?
(Ειλικρινής απορία, μια πλατφόρμα είναι απλά, τι πρόβλημα έχει?)
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Κλασσικοι Ελληνες και Ελληνιδες. Πρωτα σε σκοτωνουν ή φερνουν Ινδο να σε θυσιασει και μετα πινουν νερο στο ονομα σου.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Η Κουνένα είναι σαν το παιχνίδι που έχεις νοσταλγία και όταν το ξαναεπισκέφτεσαι λες "τι ανάπηρα controls έχει", "πως την πάλευα" κλπ.
Ή σαν τα πολλά frames. Μόλις εμβαπτιστείς σε αυτά, δεν υπάρχει γυρισμός στα cinematic 30 20.
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Κλασσικοι Ελληνες και Ελληνιδες. Πρωτα σε σκοτωνουν ή φερνουν Ινδο να σε θυσιασει και μετα πινουν νερο στο ονομα σου.
Ναι ρε φιλε, αφου τοχει πει και ο υψιστος του λαικου ασματου. "Πρωτα τονε φαρμακωσε και τωρα τονε κλαιει"
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
UNFATHOMABLY BASED





Τα γραφικά του είναι λίγο εποχής Witcher 1 βέβαια.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
ουτε οι αδμινοι δεν διαβαζουνε τα θρεντς δω μεσα. ο τεμπορα ο μορες ναουμε. :p:)
κι εγω οταν το ειδα, ωστοσο, να το πω αυτο, ο γουιτσερ 1 μου ρθε στο μυαλο, αντε η άλφα του 2.
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Ινκουιζιτορς? Νο μι πιατσι! Εγω ειμαι με τους Ναιτες! Ο πτωταγωνιστης εχει μαλακομουτσουνη φατσα. και το βιντεακι, αρκετα σκοτεινο. Ποτε κυκλοφορει, σπασμενο?
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
409
Με εχει ζαλισει ενας φιλος μου για αυτο το επερχομενο μοντ του fallout 4. Εαν βγει, προσθετω εγω.
Βγηκε και ενα βιντεο με gameplay.
Ψηνομαι

 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Screenshot_20220601-221143_Chrome.jpg


Reveal του γκεημ του, λογικά.
 

maximum armor

Umber Hulk
Joined
Jun 14, 2019
Messages
825
Έψαχνα review στο σάιτ για το Dungeon Rats, αλλά δεν βρίσκω. Πώς νόμιζα ότι είχε γραφτεί ένα, και το θυμάμαι απ' τον Hellion. Μάλλον το μπερδεύω με το Age of Decadence. Ήθελα να δω αν είναι τόσο πολύπλοκο όσο φαίνεται...
Γενικά θα έλεγα γλυκάθικα απ' τα Dungeon Siege και ψάχνω άλλα top-down RPGs, ιδανικά χωρίς ομάδα (ή έστω με μια μικρή), ενόψει επόμενων εκπτώσεων. Επίσης ιδανικά όχι enemy respawn (ή έστω μικρό), αλλά οπωσδήποτε με mini-map. Καλόμαθα και είναι πολύ βολικό. Οπότε όχι Lionheart, Darkstone, Soulbringer, Kult-Heretic Kingdoms, κλπ. παλιά.
 
Top Bottom