What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Σκληροί Σαν Μέταλλο

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
 
Last edited by a moderator:

Savatar

Blackguard
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,408
Πολύ καλό το νέο Mgla! Δεν ξέρω αν θα φτάσει τα επίπεδα του Exercises in Futility, θέλει πολλά ακούσματα ακόμα.

[youtube]https://youtu.be/J03woJbLrgA[/youtube]



 

mruseyourbrain

Blackguard
Joined
Oct 29, 2015
Messages
1,178
Machine Head "Burn My Eyes" Να το θυμηθουμε μια και θα ερθουν του χρονου να το παιξουν αθηνα και θεσσαλονικη

 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Και που λέτε, ωραίο το νέο Judas Pr...



Oh wait
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Το Perdition City αν οι Ulver συνέχιζαν να παίζουν metal :-D

 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
Ρε σεις, πήρε κανείς εισιτήρια για Ved Buens Ende; Θέλω το τίκετ να είναι κανονικό και όχι εκτυπωμένο Α4 του Viva. Υπάρχει κάνα μαγαζί που να πουλάει; Να πάω Temple;
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
χωρις να θελω να το παιξω αλανιαρης και χωρις ιχνος αξιοπρεπειας, αυτο το "ο τσουρινακης θα ηταν αντιθετος με αυτο" ειναι κατι που ειχα πει εγω? δεν ζηταω δικαιωματα, Open source τυπος ειμαι και η κλοπη δεν ειναι αμαρτια. Ο johnny ramone εφαγε την γκομενα του Joey, o biafra εφαγε τα λεφτα των DK κτλ. το καψιμο μου προσπαθω να ικανοποιησω. τωρα θα μου πειτε, κουνελε, αν θελεις να βρεις προσωπικη ικανοποιηση, τραβα αμησου. αυτα με τα εγκαυματα και βουρ στη μουσικη.
καποτε, με αυτη τη μουσικη, πολλα ξιδια, πολλα ντρογκια και με αυτοκινηταρα που δεν ηταν δικια μου, εβγαζα γκομενακια που δεν τα ηθελε κανενας,

 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
χωρις να θελω να το παιξω αλανιαρης και χωρις ιχνος αξιοπρεπειας, αυτο το "ο τσουρινακης θα ηταν αντιθετος με αυτο" ειναι κατι που ειχα πει εγω?
Citation needed.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Έχω την εντύπωση πως ξεκίνησε από κάποιον από την παλιά φρουρά του PCM, ίσως τον Epitaph;
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
@epitaph σκύλε της λύσσας, λωποδύτη, επανεμφανίσου.
 
Top Bottom