What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Σκληροί Σαν Μέταλλο

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
ανθρωποι ανθρωποι, επειδη εχω την εντυπωση οτι μιλατε για το tsourinakis gate, το καψιμο μου προσπαθω να επουλωσω.
εκανα μια ερευνα στα αρχεια του RQ, αλλα μετα απο τοσες μετακομισεις, πρεπει να ξεχασαμε βιβλια στους παλιους διαδρομους.
Ειμαι 100% σιγουρος οτι καποια στιγμη ειχα πληκτρολογησει, ναι, αλλα ο τσουρινακης θα ηταν αντιθετος με αυτο.
η κωμικη πλευρα ειναι οτι το καψιμο ειναι η απορια, σε ποιον το ειχα πει και γιατι; σιγουρα ηταν για gaming μπηχτη.
εαν το ειχε συγκρατησει ο εγκεφαλος μου απο καπου και απλα το εκανε αναμεταδοση, δεν το θυμαμαι, συμπαθατε με αλλα γερναω κιολας.

εαν ειμαι ο πατερας, σας χαριζω το copyright, μαζι με την ατελειωτη σοφια μου... υπογραφη εδω.


 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,166
Σε καταλαβαίνουμε... είσαι γέρος άνθρωπος 😛

 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,043
Έχω κι εγώ τρελό citation needed. Έχω δει τον σρεδερίνο να μου βάζει θενκγιου σε ποστ μου. Ή στο κουνένα ήταν, ή στο δεύτερο. Μέχρι και custom badge θα έπρεπε να ήταν αυτό. Δυστυχώς ο μαλάκας δεν προνόησα να κρατήσω σκρίνσοτ.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
εαν ειμαι ο πατερας
Σόρυ είναι καπαρωμένη η θέση.
Πατέρας μας είναι ο Gaben :solaire:, και σε μια χούφτα αλλόθρησκους ο Tim.

Παίρνω πάσα από Τόνυ και βάζω κάτι φρέσκο και γαμάτο, curated by Fenrizzzzz
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
και σε μια χούφτα αλλόθρησκους ο Tim.

Ποιοι είναι αυτοί; Από περιέργεια ρωτάω, όχι για κανέναν σκοτεινό λόγο. Αλήθεια.
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
Τυχαία ήταν το πρώτο πράγμα που είδα, καθώς έψαχνα να βρω για τα εισιτήρια των VBE.
Την ατάκα για τον ΑΠΑΤΣΟΥ όντως την είχα πει εγώ και μάλιστα εξεπλάγην όταν είδα μετά από μερικούς μήνες να την χρησιμοποιεί ο Borracho ή κάποιος moderator.
Είναι σαν να παίρνεις την αποδοχή από το μεγαλύτερο αδερφό.

Βέβαια πάντα είμαι ένα βήμα πριν το μπαν - μην ξεχνιόμαστε. Αρκεί να μη μου λέτε για Μύκονο και λοιπά.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Τυχαία ήταν το πρώτο πράγμα που είδα, καθώς έψαχνα να βρω για τα εισιτήρια των VBE.
Την ατάκα για τον ΑΠΑΤΣΟΥ όντως την είχα πει εγώ και μάλιστα εξεπλάγην όταν είδα μετά από μερικούς μήνες να την χρησιμοποιεί ο Borracho ή κάποιος moderator.
Είναι σαν να παίρνεις την αποδοχή από το μεγαλύτερο αδερφό.

Βέβαια πάντα είμαι ένα βήμα πριν το μπαν - μην ξεχνιόμαστε. Αρκεί να μη μου λέτε για Μύκονο και λοιπά.

Γιατί, τι έγινε στη Μύκονο; Έχω χάσει επεισόδια. Είχες καμιά βραδιά γεμάτη πάθος με τον Αντρέα-Παρασκευά;
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
@epitaph για VBE το event στο FB γράφει:


ΣΗΜΕΙΑ ΠΡΟΠΩΛΗΣΗΣ:
• Τηλεφωνικά στο 11876
• Reload Stores
• Seven Spots
• Βιβλιοπωλεία Ευριπίδης - Evripidis Bookstores
• Viva Kiosks (Συνταγμα & Τεχνόπολις)
• WIND
• Yoleni’s Greek Gastronomy center (Σόλωνος 9, Αθήνα, τηλ.: 2122223623 - www.yolenis.com)
• online: viva.gr

Οπότε μπορείς να βρεις και physical, φαντάζομαι.

ΥΓ. Βάλε άβαταρ!
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
το χειροτερο intro στην ιστορια της μουσικης. η μουσικη και το σουβλακι θελουν υπομονη.

 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,043

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,043

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Σε όσους αρέσουν οι Power Trip, σε λίγο πιο blackened και punk...

 
Top Bottom