What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Σκληροί Σαν Μέταλλο

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Το μόνο που με ξενέρωσε είναι ότι δεν πάιχτηκε κάνα πιτ στα Black Metal ξεσπάσματα αρκετών εκ των κομματιών. Ένας μουσάτος που ήταν δίπλα μου με μπλούζα DHG είχε πωρωθεί τελείως και φώναζε Mr. Fixit με το που έβγαλε ο Vicotnik το πρόσωπο του έξω να χαιρετήσει όταν κάνανε το soundcheck. Λίγο ληθαργικοί. Και νομίζω είδα και πρώτη φορά Γιοβανίτη σε live.

Το πιτ δεν ταιριάζει στον μύθο των Ved Buens Ende. Όλοι στεκόμασταν αποσβολωμένοι με αυτό που βλέπαμε. Ειδικά όταν έβαλε και θεατρικότητα/παράνοια ο Carl Michael στην ερμηνεία του, τα πάντα είχαν μπει στο σωστό δρόμο.
Υπήρχαν βέβαια και διάφοροι που κοπανιόντουσαν (ρισπέκτ σε έναν τυπά στα αριστερά μου, που δεν σταμάτησε ούτε λεπτό να κάνει headbanging. Μόνο για να χειροκροτήσει σταματούσε. Δεν το έχω ξαναδεί αυτό)
Γιοβανίτη έχω δει πολλές φορές, μάλλον δεν πας σε πολλά λαιβάκια :p

Ανταπόκριση του ρόκιν στο λινκ, τα λέει καλά.

Προσωπικά ακόμα δεν έχω συνέλθει απ' το σοκ του τι είδαμε. Ίσως να μην το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα.
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
Ναι, πάω σε πολύ μετρημένα lives.
Που ήσουν και με τι μπλούζα; Ο άλλος που κοπανιόταν τι φορούσε;
 
Last edited:

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Στο πνευμα των ημερων που εκτος απο φως φερνουν και το τελος μας.

They're all around
and if they come any closer... We're done
Keep My Grave Open, open wide


γιναμε λεμε
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706


Top 14 Anime plot twists: Music edition
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Γελαω πολυ με τα slow heavy/death metal music playing meme. Δεν θυμαμαι να εχω δει καποιο αποτυχημενο. H υπερκαταναλωση ξεκινησε να με προβληματιζει, δεν εχουν ηχο. ξεκινησα ενα πειραμα και ειχα και το καταλληλο κομματι στο μυαλο μου.Σε καποια στιγμη ειπα να δω πως θα ειναι με βαρυτερο ηχο και ετσι τσεκαρα 2-3 κομματια candlemass.
αυτο το κομματι δεν το θυμαμαι.... η επιτυχια της αποτυχιας.
Δεν ξερω τι ειχαν παρει εκεινη την μερα.

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
τι εγινε ρε μορτες; εχουμε φλωροσυμπτωματα; τετοιες μερες γιορτινες το μεταλ ειναι αμαρτια;

εκανα ρυτιδες απο το πολυ γελιο.


νωριτερα το youtube κατεβαλε προσπαθειες να με φερει στον ισιο δρομο, μην πας απο τις λακουβες βρε αδερφε.
puhk.jpg


λες και δεν ξερω τι κρυβει το σκοτεινο youtube πχ (μην τα τσεκαρετε.) lair of the minotaur/war metal battle master και necrofuneral/church in flames.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
αγαπημενο τραγουδι, γεματο αναμνησεις και ιστοριες δικες μου αλλα και απο αυτες που μας κρυβει η αρχαιολογικη στοα.
ενα φεγγαρι δαγκωσα μια αρχαιολογο και μου ειχε πει για τις αρχαιολογικες ακολασιες. επειδη σεβομαι το λειτουργημα του αρχαιολογου, θα σιωπησω.
 
Top Bottom