What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Σκληροί Σαν Μέταλλο

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,042


ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Ανελέητη δισκάρα. Μου θύμισε πάρα πολύ εποχή Ravishing Grimness-Plaguewielder, τα οποία κάποιοι νύχτες απαξιώνουν αλλά δεν πειράζει, οι Darkthrone των late 90s-early/mid 2000s είναι για αρχόντους όχι για λινάτσες.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,042
Χθες και σήμερα πρώτες ακροάσεις που του ρίχνω, συγκρατημένα δεν κατουρώ βρακί ακόμα.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Ίσως η καλύτερη ανακοίνωση μέταλ δίσκου στα χρονικά της καταγεγραμμένης ιστορίας


ΠΣ: Μου γκρέμισε και τον μύθο για τις λακκούβες των ελληνικών δρόμων
 
Last edited:

dio666

Gelatinous Cube
Joined
Jan 3, 2016
Messages
108
ΟΚ απλα γάμησε τι ριφαρες ειναι αυτες ??? Και εισαγωγή υπερ έπος. \m/ \m/

 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Αν απογοητευθήκατε από την υπερhypeαρισμένη μουφίτσα Γιο! Κτίρια Θήρια, του πρεζακίου και του σατανιστή από τα Lidl, αυτί ΕΔΩ

 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,042
Έλα ρε δεν ήταν άσχημο το Γιοθιρία.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,042
Γιατί Στρατέγκο; Τόσα επιτραπέζια υπάρχουν.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
-Περιέγραψε μας τι είδους μουσική παίζεις.
-Τι σημαίνει "είδος".



Εντάξει ο τύπος δεν έχει απογοητεύσει ποτέ αλλά εδώ έχουμε προσωπικό top 3/σμπαρακουάκ φάση. Πολύ δυνατή υποψηφιότητα aoty.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,516
Oι Σαβατάγκε παίζει να είναι το μοναδικό πράγμα στο οποίο συμφωνούμε με τον Πάθορι, ο οποίος είμαι σίγουρος πως πρόλαβε περιοδεία Dead Winter Dead to '95 στο Ρόδον και τον ΦΘΟΝΩ.
 
Top Bottom