What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Steam Deck: To handheld της Valve

Status
Not open for further replies.

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,255
4qfbxuwvgpw91.png
 

maladroid

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,947
Πάντως θαρραλέοι όσοι παίζουν Gotham Knights στο Deck, με βάση όσα διαβάζουμε για το performance του σε PC και κονσόλες.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,844
Με πάει πολύ αυτή η φώτο. Πιστεύω πως αντικατοπτρίζει το επιθυμητό μου life style και ας μην είναι Desktop. Πιάνεται ο κώλος στην καρέκλα από μια ηλικία κ μετά άλλωστε.

EDIT: απέκτησα και μαλλιά.
Τυχαίο ταγκ @Borracho
 

lucinos

Death Knight
Joined
Nov 16, 2015
Messages
2,667
έρχεται ο πυρήνας 6.0 στο steamos.

Εκτούς από τούς άλλους λόγους, το να αρχίσει να ρολλάρει ο πυρήνας είναι απολύτως αναγκαίο βήμα για να βγει το SteamOS «κανονικά». Οπότε εγώ το βλέπω σαν μια ένδειξη ότι είμαστε κοντά να βγει σαν διανομή που μπορεί να εγκατασταθεί σε άλλους υπολογιστές.

 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,315
έρχεται ο πυρήνας 6.0 στο steamos.

Εκτούς από τούς άλλους λόγους, το να αρχίσει να ρολλάρει ο πυρήνας είναι απολύτως αναγκαίο βήμα για να βγει το SteamOS «κανονικά». Οπότε εγώ το βλέπω σαν μια ένδειξη ότι είμαστε κοντά να βγει σαν διανομή που μπορεί να εγκατασταθεί σε άλλους υπολογιστές.



Όχι ότι το έχω δοκιμάσει και πολύ, αλλά στο Manjaro με 6.0 το έχω!!
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Δεν εχω ιδεα για τι πραγμα μιλατε. Arch o ενας. amiga ο αλλος. Πεταχτηκαν ο GOO με SEGA και με SNES ο mits@kos.
Απο πυρηνες πηγαμε στα σεχικα υπονοουμενα.
Ποιο θικεν πλοτ ρε; εδω χασαμε τα προβατα.
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Άσε τα φιλοσοφικά και βοήθα να λύσουμε αυτό το πενταδιάστατο υπερστερεό του Ρούμπικ, να βρούμε το κοινό έδαφος, να καταλάβουμε γιατί με τις παραπάνω τσίλικες κινήσεις κανείς δε σταύρωσε γυναίκα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
α ρε λεφτάδες εμείς την βγάζαμε με atari 2600 και μπρίκια όταν όλοι είχαν SNES
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Άσε τα φιλοσοφικά και βοήθα να λύσουμε αυτό το πενταδιάστατο υπερστερεό του Ρούμπικ, να βρούμε το κοινό έδαφος, να καταλάβουμε γιατί με τις παραπάνω τσίλικες κινήσεις κανείς δε σταύρωσε γυναίκα.

Και ποιες ειναι αυτες οι τσιλικες κινησεις; η φωτογραφια με τον νεκρο στο παγκακι; Μιλατε με γριφους.



Αν οι τσιλικες κινησεις ειναι το hardware. Δηλωνω υπευθηνα οτι με amiga 500+ το μουλιασα.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom