What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Steam - O ναός του Γκέιμπ

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Την Πέμπτη έχει Steam Summer Sales.

Πιο συγκεκριμένα 23/6- 7/7

Προβληματίζομαι για το αν θα χτυπήσω το FFVII remake τώρα που με -30% είναι σε "νορμάλ" τιμή, έχω μέρες να το σκεφτώ
 

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,512
Προβληματίζομαι για το αν θα χτυπήσω το FFVII remake τώρα που με -30% είναι σε "νορμάλ" τιμή, έχω μέρες να το σκεφτώ

Στο greenmangaming (official κλειδάδικο) το έχει με έκπτωση 43%, αρκεί να βάλεις έναν XP κωδικό στο checkout, ο οποίος εντοπίζεται αρκετά εύκολα (steam forums π.χ.)
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Από όσο κατάλαβα, το κουπόνι του GreenManGaming ισχύει μέχρι 1η Ιουλίου. Τελική τιμή σε ευρώ λίγο κάτω από 46. Δεν έχω αποφασίσει ακόμα (το backlog με κοιτά στα μάτια γεμάτο παράπονο), αλλά μάλλον θα να την κάνω κι εγώ την κίνηση.
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Στο sale ψήνω ένα εκ των Tunic και Ender Lilies, για πείτε καμιά γνώμη οι έχοντες εμπειρία.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,705
To mini-game των sales πως ακριβώς λειτουργεί; Πως καταλαβαίνουμε ότι βρήκαμε το παιχνίδι που ζητάει...;
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
To mini-game των sales πως ακριβώς λειτουργεί; Πως καταλαβαίνουμε ότι βρήκαμε το παιχνίδι που ζητάει...;

Αν κάνεις κλικ στο σωστό βγάζει σχετικό μήνυμα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,267

όχι 100% accurate κάποια μου τα έβγαλε σε άλλες κατηγορίες, αλλά μόνο και μόνο που σου λέει τι ψάχνεις βοηθάει
 
Last edited:

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
Ρε ββββββββλάκα Γκέημπ Νιούελ, στο Clue 4 το Dead Seagull Zoo Magnate δεν υπάρχει πουθενά. ΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΒΡΟΥΜΕ;;;
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Ρε ββββββββλάκα Γκέημπ Νιούελ, στο Clue 4 το Dead Seagull Zoo Magnate δεν υπάρχει πουθενά. ΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΒΡΟΥΜΕ;;;
Ψαξε μηπως είναι στο επικ φειλ στορε
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Πάλι μοιράζει φέικ δωράκια ο Άι Βασίλης; :Ρ
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Τι έγινε ρε παιδιά; "Έπεσε" ο ναός;
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,846
Εμένα μια μου πέφτει, μια μου ξανασηκώνεται.

Οπως είπε και ο Νιτρος, δεν είναι πολύ accurate.
 
Top Bottom