What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Steam Year in Review 2023

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,396
Στο παρακάτω link μπορείτε να δείτε μια σύνοψη των πεπραγμένων σας στο Steam για την φετινή χρονιά:


Μερικά από τα δικά μου:

528c1264-a876-40f7-9f17-6e55f0639936.png

Ενδιαφέρουσα και η σύνοψη των genres:

Screenshot_20231218-210910_Chrome.jpg
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,509
Κοίτα τώρα που με χαλάει που παίζω και αλλού γιατί δεν τα έχει όλα τα steam στα στατιστικά να δείξεi :p

steam2023.png

έλιωσα αρκετά Eador και Frostpunk πχ, δεν φαίνονται πουθενά.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,423
Καλυτερα θα ηταν να το βαζαμε στις 31 γιατι ολο και καποιο καινουργιο παιχνιδι θα ξεκινησουμε τωρα στις γιορτες. Να εγω σηεμρα ξεκινησα το Forspoken και το the smurfs 2 και μεχρι τελος της εβδομαδας μαλλον το Σαβατοκυριακο θα ξεκινησω και το star wars jedi survivor.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,509
Καλυτερα θα ηταν να το βαζαμε στις 31 γιατι ολο και καποιο καινουργιο παιχνιδι θα ξεκινησουμε τωρα στις γιορτες. Να εγω σηεμρα ξεκινησα το Forspoken και το the smurfs 2 και μεχρι τελος της εβδομαδας μαλλον το Σαβατοκυριακο θα ξεκινησω και το star wars jedi survivor.
εγώ λέω να ξεκινήσω το ξάπλα simulator 2023παρατσακγια4
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,812
Έχει ένα δίκιο ο Σρεντερίνος. Τουλάχιστον στη δική μου περίπτωση, δε δείχνει το Control, το οποίο είναι πολύ κοντά σε ώρες με τα άλλα σιξ-σιξ-σιξ /ΕΞΙΤΑΚΑΤΟ και λογικά θα εκτοπίσει κάποιο από αυτά. Εκτός κι αν μετράει στατς αυστηρά μέχρι τη στιγμή που το year in review εμφανίστηκε στο Steam. Θα το τσεκάρω σε καμιά εβδομάδα, να δω αν έχει αλλάξει...
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Αν θυμάμαι καλά από πέρσι από την στιγμή που βγήκε το year in review δεν μετράει άλλο. Του χρόνου πάλι. Αλλά ποτέ δεν ξέρεις μπορεί να θυμάμαι λάθος.

Εντιτ γιατί το απανταει το ίδιο το steam

Screenshot_2023-12-19-10-49-18-154_com.valvesoftware.android.steam.community-edit.jpg
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,538
Λάμπει δια της απουσίας του το Μέγιστο Υπεργκότυ του Πάνσεπτου Τιμόθεου, αλλά ας είναι.

Δείτε κύριοι, τί καταστροφή επιφέρουν τα παιδάκια στο Ανδροπρεπές Κέημινκ Σερί του Κάποτε-Ζωντανού-Μπαμπακουλίνου :



29bb2056-c2da-4430-89d1-37e0f7d628c6.png

Χαριτωμένο κλου της φάσης, πως τα περισσότερα παιχνίδια του χρόνου τα έπαιξα όταν άλλαξα δουλειά και πέρναγα τον ονειρικό μήνα παραίτησης από την προηγούμενη γαλέρα :D
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
To Sackboy το παίζουν τα πιτσιρίκια σου; Είναι απλό για τα μικρά;
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,396
Λάμπει δια της απουσίας του το Μέγιστο Υπεργκότυ του Πάνσεπτου Τιμόθεου, αλλά ας είναι.

Δείτε κύριοι, τί καταστροφή επιφέρουν τα παιδάκια στο Ανδροπρεπές Κέημινκ Σερί του Κάποτε-Ζωντανού-Μπαμπακουλίνου :



View attachment 7076

Χαριτωμένο κλου της φάσης, πως τα περισσότερα παιχνίδια του χρόνου τα έπαιξα όταν άλλαξα δουλειά και πέρναγα τον ονειρικό μήνα παραίτησης από την προηγούμενη γαλέρα :D

46 νέα games ρε θηρίο; Επίσης, τι παίζει με αυτό το Treasure of Nadia; Φαίνεται... ενδιαφέρον.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,558
αντε, να μη μενω εκτος συζητησεως, να ποσταρω κι εγω τα δικά μου.

Black_from_a_camera.jpg


vTZPra7.png facepalm.png
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,558
:LOL::LOL:
πλακα κανεις τωρα? ολα ετοιμα. τεμπελοδεινόσαυρος ο μαλαχτης.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,812
To Sackboy το παίζουν τα πιτσιρίκια σου; Είναι απλό για τα μικρά;
Λογικά αυτό που έπαιζαν τα πιτσιρίκια ήταν το νάμπερ ουάν. Τα υπόλοιπα δικά του.
Εγκρίνω πάντως, τα 2 τσοντοπαίχνιδα στις θέσεις 2 και 3.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,897
Αρχές Γενάρη θα μπορούμε να ποστάρουμε ή τρέχει μέχρι τέλος του μήνα?
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,423
To Sackboy το παίζουν τα πιτσιρίκια σου; Είναι απλό για τα μικρά;
Για ολους ειναι οπως και τοα sonic. crash bandicoot spyro the dragon κτλ. Θα το παιξω συντομα και εγω. Φετος επαιξα sonic super stars pacman world repack και ξεκιηνσα τωρα και το the smurfs 2 thep risoner of the green stone που μοιαζουν με το sack boy.
 
Top Bottom