What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Stuff that is Interesting

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Εγώ ξέρω ότι όποιος αφυπνίζει τον λαό του είναι πατριώτης, ήρωας κτλ.  Ο snowden βρέθηκε κυνηγημένος και εμείς μάθαμε ότι δεν έχουμε μελλον.

Μια αξιόλογη προσωπικότητα που εάν ήμουν αρχηγός κράτους πχ Ελλάδας, θα τον καλούσα να δουλέψει για εμένα, όχι σαν κατάσκοπος. Μετά θα έπρεπε να σταματήσω να εξάγω τυριά στη Αμερική, επειδή οι οικονομικοί πόλεμοι και οι οικονομικοί εκβιασμοί δεν είναι παράνομοι.

Δεν υπάρχει μέλλον.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Ήγγικεν η ώρα.



 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
ενω ειχα τσεκαρει το video, τωρα που ξαναειδα το link ειπα τι δουλεια εχει ο αλ καπονε με τον χιτλερ; (μολις ξεκινησα να πινω καφε)
ξερουμε οτι η μαφια προστατευε τα αμερικανικα λιμανια απο σαμποτερ και οχι μονο


απο την αλλη, εαν διπλα στον χιτλερ επαιζε η φατσα του Ford και του Rockefeller με την Standard oil θα ειχε μια λογικη. Στο ιδιο τσουβαλι λογικης ειναι και η coca cola.

 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Μια και πιάσαμε τα Terminator στο θρεντ για τις ταινίες, έσκασε αυτό το βίντεο στο youtube feed μου:

 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740

δρομευς ματατζης σπαει το ρεκορ στα 100 μετρα και ταυτοχρονα συλλαμβανει ταραχοποιο νεο και ως αλλος judge dread τον τιμωρει επιτοπου με αφθονο ξυλο.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
γιατι γρινιαζεις γκαιους?
δεν ειναι καλο πραμα να εχεις ζηλο για τη δουλεια σου?
κανας ποδοσφαιριστης του μαριναικού θα ειναι το παλικαρι. αν προσεξεις το βιντεο, σταματαει τον τεντημπόη με αψογη τρικλοποδιά.
ανατολακη υποπτευομαι.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
find-a-job-you-love-and-youll-never-work-a-66513539.png
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
φοβαμαι πλεον και να πλησιασω την περιοχη να σου πω την αληθεια,τρως ξυλο για ψηλου πηδημα.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564

Τα μέσα του ομίλου Αλαφούζου αναπαράγουν ρεπορτάζ ότι ο Χατζηνικολάου τα τσέπωνε από τη Νοβάρτις, και ο Χατζηνικολάου απαντάει "νε αλλά εγώ έπαιρνα ψίχουλα, πείτε μας για όσους τα έπαιρναν χοντρά".

Ακόμη μια ημέρα στην Ελλάδα.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Εδώ βγαίνουν λαμογιες των βουλευτών του κυβερνώντος κόμματος και δεν κουνιέται φύλλο, για τον δημοσιογράφο που ανέβασε την ΝΔ από την ήττα του Σαμαρά θα ιδρώσουν;
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Το ΠΑΣΟΚ έπεσε, οι εργολάβοι έμειναν. Ακόμα δεν έχω δει κυβέρνηση που να θέλει να ξεκινήσει απεντομωση σε αυτό το θέμα.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Το ΠΑΣΟΚ μπορεί να έφυγε από την πολιτική σκηνή αλλά θα ζήσει για πάντα στην ψυχή του Έλληνα. Δεν θα γλιτώσουμε ποτέ.
 
Top Bottom