What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Stuff that is Interesting

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Επειδη μεγαλωνουμε με επιβραβευσεις, καποιοι τις απαιτουν ακομα και οταν δεν υπαρχει κατι τετοιο στο πλανο. Πολυ καταστροφικη συνηθεια.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167

έχει φάει πολλά πελμενι
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
δυομιση ωρες διαρκεια ειναι πολυ για να το δω ολοκληρο τωρα. Οτι πρεπει για προβολη μετα τα μεσανυκτα.
O χιονοφωλιας ειναι μια λογικη φωνη μεσα σε ενα κοσμο συνωμοσιολογων και ηλιθιων. ειναι μια μηχανη διασταυρωμενων πληροφοριων και τεχνολογιων. Αυτος που εκανε διασημο το signal.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564

ΞΕΜΠΑΖΩΝΟΥΝ ΤΑ ΠΟΤΑΜΙΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΟΙ ΑΧΡΗΣΤΟΙ ΟΙ ΑΠΟΛΙΤΙΣΤΟΙ ΑΧΑΧΑΧΑΧ
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,705

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,267

ανά διαστήματα βάζω και βλέπω κάτι τέτοια για να μην ξεχνάω τι μουσχάρια αντιμετωπίζουμε στο δρόμο και να έχω το νου μου...
Τα καλύτερα βέβαια είναι όταν το ατύχημα θα μπορούσε να έχει αποφευχθεί αν ο ένας που δεν φταίει πάταγε λίγο φρένο, αλλά όλοι ξέρουμε το "ρε εγώ θα περάσω λέμε έχω προτεραιότητα"...
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
11:43 Need For Speed
Εγω τα τσεκαρω σχεδον καθε μερα. Μαθαινω τους νεους τροπους τσαλακωματος λαμαρινας. Οι χειροτεροι ειναι οι ρωσοι επειδη οτι κανουν το κανουν με τερμα γκαζι. Πιστευω οτι καποιοι αφηνουν να συμβει. Λογικα βαριουνται και υποσυνειδητα θελουν λιγο δραμα στην ζωη τους.
Καποιοι αλλοι, προσπαθουν να δυσκολεψουν αυτον που τους εκνευριζει αλλα με λαθος υπολογισμο.
Καποιοι αλλοι χρειαζονται ψυχιατρικη παρακολουθηση και καποιοι αλλοι δεν ξερω πως καταφεραν να ζησουν, εναντια σε καθε φυσικο μηχανισμο που εξολοθρευει τους οργανισμους που δεν την παλευουν καθολου πχ οι γατες που πνιγουν τα αρρωστα γατακια.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Κατά πως φαίνεται δεν είμαστε έτοιμοι ακόμη να χρησιμοποιήσουμε τεχνολογίες όπως αυτή του αυτόματου πιλότου στα αυτοκίνητα.
Ενδιαφέρον παρουσιάζει το αυτοκίνητο που οδηγούσε χωρίς οδηγό

Συνεχίζοντας περί αυτοκινήτου, μάλλον κάποιος μαγείρεψε τα νούμερα για να μην χάσει λεφτά από την αγορά. Όπου κάποιος, βάλε την λέξη λόμπι.

Και κλείνουμε το πρόγραμμα μας στο Rage Gear με ένα γλέντι στον Χάμιλτον από τον Κιμαρο.

Όχι, δεν σας προτρέπουμε να καπνίσετε. Κάντε ότι γουστάρετε, μόνο μην πέφτετε θύμα της αποστειρωμενης ζωής αν δεν είναι αυτό που πραγματικά θέλετε.
Ένα κοινωνικό μήνυμα από το ragequit
 
Last edited:

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
Χολυ σιτ!
εν τω μεταξυ ειναι mot a mot το σεναριο, το θυμαμαι σχεδον απ οξω. στην αρχη ειπα:
α, τι ωραια, ερασιτεχνες που λατρευουν την ταινια σαν εμενα και κανουν την πλακα τους...
μετα ειπα: α, τι ωραια αυτος ο ερασιτεχνης παιζει καταπληκτικα για ερασιτεχνης κι η φωνη και το σουλουπι θυμιζουν Θεό τζακ μπλακ... α, κοιτα κι αυτος ο σφιχτης μοιαζει πολυ ομως με τον μπατιστα που κανει τον ηθοποιο τωρα....
και μετα πηγα στο γιουτιου και ειδα οτι ΕΙΝΑΙ ο τζακ μπλακ κι ο μπατιστα κι αλλοι που δεν ηξερα. ουτε και ξερω, still.
γκόουζ του σώου γιου οτι η ταινια εχει ξεφυγει απ την οθονη κι ειναι κοινωνικο φαινομενο πλεον.

Σ ευχαριστω μαλαντρουά.

ezgif.com-gif-maker.gif
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564

Θα τη βγάζουμε φορουμάκι και δισκόρδ αποκλειστικά.

Άντε ίσως κάνουμε και κάνα προφίλ στο VK.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Ο τιτλος ειναι Corporate Music - How to Compose with no Soul αλλα ο τυπος, σε 15 λεπτα το εμβαθυνει πολυ για τον ψευτικο κοσμο που ζουμε.
Ενας απο τους λογους που πατησα το play και περιμενα να το αναφερει και ελεγα "αν εισαι μαγκας θα το αναφερεις το ρημαδι" ηρθε στο 12.25.
ΝΑΙ ΡΕ ΜΑΓΚΑ δεν ηταν μονο στο μυαλο μου.


εδω εστρωσα σεντονι αλλα το εσβησα.

 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,267
Ε πάρε ένα inspirational video να γουστάρεις :p


πέρα από την πλάκα εμένα με έκανε να παρατήσω την δουλειά μου
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,267
Παλιό αλλά τώρα το βρήκα εγώ.
 
Last edited:

lucinos

Death Knight
Joined
Nov 16, 2015
Messages
2,667
"αν εισαι μαγκας θα το αναφερεις το ρημαδι" ηρθε στο 12.25.
Δεν ξέρω γιατί έμεινες σε αυτό, σωστό αλλά μάλλον υπερβολικά αναμενόμενο. Εγώ περισσότερο μένω στην αναφορά για το cause marketing ένα λεπτό αργότερα.

πάρτε και λίγο καλό έντεχνο με την ευκαιρία
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Το εντεχνο ειναι οτι κοντινοτερο στο μουσικο background των διαφημισεων και δεν το λεω επειδη heavy metal ρε νιαμου και ειμαι τοσο σκληρος που νομιζαν οτι εχω σκληρυνση κατα πλακας.
Με το συγκεκριμενο σημειο κολησα επειδη ενοιωσα δικαιωμενος. Τελικα δεν ηταν ιδεα μου κτλ
 
Top Bottom