What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Stuff that is Interesting

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
100$ και το πληκτρολογιο δεν εχει καν windows logo πληκτρο :p

ΠΟΙΟΣ ΣΚΑΤΑ ΛΕΕΙ "αυτό είναι πολύ δύσκολο σε έχω στις σκέψεις μου;" Σε λίγο θα γράφουν "σκέψεις και προσευχές"
Μετα το μακελειο στην Αυστρια, καποιος πολιτικος μας ειπε το "στις σκεψεις μας" κτλ κτλ.
Εγω αυτο που βλεπω, και στις δυο περιπτωσεις, ειναι μια παγερη προσεγγιση με χερι αδιαφορης ψυχολογικης βοηθειας.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
έχετε ακούσει την θετική τοξικότητα; την είχα παρατηρήσει και με ενοχλούσε καιρό, αλλά δεν ήξερα ότι είναι κάτι αναγνωρισμένο από ψυχολόγους.

Γενικά αυτοί οι άνθρωποι αξίζουν μια μπουνιά στα μούτρα, γιατί εσύ μπορεί να έχεις χάσει το παιδί σου και αυτοί να είναι σε φάση "έλα ρε σιγά, αυτά έχει η ζωή, γιόλο"...

View attachment 1184
Πάντως εγώ με το που βγει ο τραμπ, θα στείλω μήνυμα στον αμερικανό άντρα τής ξαδέρφης μου, που μένουν στο μπόστον, ματσατσουτσετς, να μην το σκέφτονται και πολύ και πως όλα καλά θα πάνε στο τέλος, αρκεί να κάνει θετικές σκέψεις και πως αφού επιβιωνουμε εμείς με αυτον τον οδοστρωτήρα γκαντεμιάς που μας κυβερνά, μπορούν και αυτοί, αρκεί να βγάλουν τον αρνητισμό από τη ζωή τους και δουν τη θετική πλευρά, μιας και όλα συμβαίνουν για κάποιο λόγο, άσε που θα μπορούσε να είναι και χειρότερα, να τους κυβερνά ξέρω γω κάνα πρωτοξάδερφο του αρχιγκαντέμη.
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,655
Μια χαρά. Οι εξωγήινοι και οι ινδιάνοι έλειπαν απο το 2020.:eek:

Edit:Για να μην κάνω double post:
Να το δω πως θα ανεβαίνει τους λόφους.....ή πως θα τους κατεβαίνει. :ROFLMAO:
 
Last edited:

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
νομίζω το "Χέσε μας ρε Μπαμπινιώτη" θα βγάλει ωραίο μπλουζάκι :p
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Μου θυμισε μια ειδηση απο... δεν θυμαμαι, Ινδια; Ιραν; με εναν τυπο που εκανε το ιδιο και τον επιασαν μεσα στην τραπεζα. νωριτερα ειχε παει σε εναν τσαρλατανο για να τον κανει αορατο.

Οι επιτροπες που δημιουργουνται και οι ανακαλυψεις τους ειναι πραγματα που ταιριαζουν στο facepalm αλλα οι συγκεκριμενες προτασεις ειναι πολυ ωραιες για να υλοποιηθουν, σε ανθρωπινη κοινωνια ζουμε οχι στον παραδεισο. Περιμενω να δω τι απαντηση θα δωσει η κυβερνηση για το κρατος δικαιου και τις νομοθεσιες που προστατευουν τον πολιτη.
- Συστηματική διδασκαλία του δικαίων των ανθρωπίνων δικαιωμάτων στις αστυνομικές σχολές.

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Λελο περνα απο τον καφενε ρε, εχουμε και πτι-φουρ που θα ελεγε και μια ψυχη!
Εχω μπαναρει τον εαυτο μου απο το καπηλειο, κανει την γουνιτσα μου μπουκλε. Δεν εχετε και κανενα γκομενακι εκει μεσα να μου κανετε κανενα κονε. ξεροσφυρι συζητηση θα κανουμε;

Αυτη η ιπταμενη φαση μπορει να φερει τα πανω κατω στο combat manual.
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Πάνε να κλέψουν τη δόξα του Iron Man


Αναρωτιεμαι την πιθανοτητα να το περναμε εξισου σοβαρα αν επαιζε αυτο το κομματι σα χαλι αντι για το soundtrack που επελεξαν




εγω παντως το τσεκαρα και γελαω ακομα
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Εγω ξερω οτι ο κοσμακης δεν θελει εμβολιο με τσιπακι για να μην τον παρακολουθουν ενω την ιδια στιγμη, σε καποια δεξαμενη, καποιοι αναλυουν τα κακακια του.
 
Top Bottom