What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Stuff that is Interesting

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Η προστατευτικη μπαρα εσπασε σαν ξυλακι απο παγωτο;. χωρις να ξεφευγω απο το θεμα.
Σημερα πηγα να πλερω την ασφαλεια του αυτοκινητου και η ασφαλιστρια, μετα την καλησπερα, μου ειπε, ειχες και ενα ατυχημα ε;
οχι
Την ειδοποιησαν (μου εδειξε το μηνυμα) οτι ο αριθμος κυκλοφοριας μου ειχε ενα ατυχημα στην Πετρου Ραλλη, που εχω να περασω απο εκει απο το 1992. Μου ειπε οτι μπορει να χρειαστει να κανω υπευθηνη δηλωση οτι δεν ημουν εγω... και η απορια μου ειναι
μα καλα ρε μπαμπουινοι, μοντελο και χρωμα αυτοκινητου δεν εχετε; ονομα οδηγου δεν εχετε; γιατι δηλαδη να τρεχω να κανω υπευθηνη δηλωση οτι δεν το εκανα εγω; και με αυτο το χαρτι θα με πιστεψετε; στο κατω κατω στειλτε εναν φουκαρα πραγματογνωμονα να δει οτι το αυτοκινητο μου ειναι GG.
Αφου ειναι φως φαναρι οτι καποιος ουρακοταγκος εγραψε την πινακιδα λαθος. Δεν πειραζει, ας τρεξει ο κουνελος.

Αυτο ηρθε να προστεθει με αλλο χαρτι που εσκασε πριν μερικους μηνες, οπου καλουσαν την μαμα μου, που πεθανε το '19, σε δικη για τροχαιο με τραυματισμο. Την περιγραφη του ατυχηματος που εβγαζε ματι οτι κατι ειναι πολυ λαθος, την αφηνω στην ακρη.
Οτι πριν σε φωναξουν σε δικη τσεκαρουν εαν εισαι ζωντανος (ΑΦΜ), το αφηνω στην ακρη .
Μπορουν να δουν οτι εισαι νεκρος/ζωντανος αλλα πρεπει ο κουνελος, εν μεσω πανδημιας, απαγορευσεων και ημιλειτουργιας να παει μαζεψει χαρτουρα για να τους πει οτι αυτος ο ανθρωπος μας εχει αφησει απο καιρο. Αυτο με κανει να πιστευω οτι εχω μπλεξει με ζω σε κοινωνια χιμπαντζηδων.

pes.png
 

ccwr

Mind-flayer
The Ultimate Sacrifice Never tell me the odds Hug the Snek PCMaster Veteran
Joined
Dec 19, 2012
Messages
2,223



έπεσα τις προάλλες τυχαία σε αυτό το site. When nuclear cars? fallout iz happening :p
 
Last edited:

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Εναλλακτικός τίτλος: Πώς να χτυπήσεις τους Ευρωπαίους εκεί που τους πονάει


@captain kal Τυχαίο ταγκ
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095



Την Millennium Bridge (0,39) περνάω κάθε μέρα για να πάω στη δουλειά βρίσκεται στον Tyne λίγο πιο δίπλα από την Swing Bridge (4.05). Στο 4,14 φαίνονται και οι 2 μαζί στο πλάνο Σύνολο υπάρχουν 7 γέφυρες σε εκείνο το σημείο πολύ κοντά μεταξύ τους για διαφορετικές χρήσεις (αμάξια, πεζοί, ποδήλατα, μετρό, τραίνο).
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Για αρχη, καποιοι πρεπει να μαθουν να περνανε εστω 10 λεπτα μεσα στο νερο, καθε μερα.

Αφού μάθουν πρώτα να πλένουν τα χέρια τους (σχο-λα-στι-κά).
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Αφού μάθουν πρώτα να πλένουν τα χέρια τους (σχο-λα-στι-κά).
Ας αρχισουν με τα απλα πραγματα οπως να πλενεις τα παντα ταυτοχρονα, εστω μια φορα την μερα. Το πλυσιμο των χεριων και μαλιστα σε επιπεδο σχολαστικο, ειναι λιγο overkill για αυτα τα ατομα.
 
Top Bottom