What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Stuff that is Interesting

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,475

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987
μλκ δε μπορώ λολάρω στα πατώματα, διαβάστε το όλο

Δεν έχω χρόνο να το διαβάσω αλλά πρόσεξα το poll-άκι από κάτου:


Untitled.jpg

:giankos:
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,490
Θα το εβρισκα αστειο αλλα το "κοροιδευτικο" του αρθρου ισχυει και για την ανθρωπινη δυση.
Δεν λεει ποσα χρηματα ειχε αυτη η οικογενεια αλλα για να τα πουλησαν ολα και να πηραν χρηματα απο δωρεες, θα ειναι αρκετα. Φερτε στην Ελλαδα χρηματα, πολλα, σαν οι απλοι φουκαραδες που ειστε. Εαν τα ξαναδειτε, να μας το πειτε.
Απλα μεταφερω τα λογια της λογιστριας μου γιατι μου ανεφερε το τμημα πλουτισμου που διαθετει η χωρα μας.

Εχετε 10.002 € στην βαλιτσα σας και πατε ταξιδακι στο εξωτερικο; εαν σας πιασουν χωρις να τα δηλωσετε, δεν θα τα ξαναδειτε, ποτε. Θα κανετε οδικο ταξιδακι στο εξωτερικο και πηρατε μαζι σας 4-5 χιλιαρικα για τα εξοδα; αν τα δουν στα συνορα, το ιδιο. Αν δεν κανω λαθος, το οδικο οριο ειναι 2.000€

Θα μεταφερετε πολλα χρηματα με το app της τραπεζας σας; θα σας την φορεσουν.

Εισαι δημοσιογραφος της δυσης και γραφεις κατι που δεν εξυμνει την δυση; κατι που φερνει σε δυσκολη θεση το κρατος;
θα ορμηξουν να σε φανε. Δεν εχουν αυτοκτονησει και λιγοι δημοσιογραφοι. Ο αλλος ο αμοιρος ο δημοσιογραφος, εκ αμερικης, που εβγαλε κατι κρατικα απλυτα στο φως. Εχασε την δουλεια του, διαλυθηκε η οικογενεια του και μετα τον βρηκαν πεθαμενο. Ειχε αυτοκτονησει με δυο σφαιρες στο κεφαλι.
Τα ιδια και στην φιλησυχη Μαλτα, που ανατιναξαν μια δημοσιογραφο που ερευνουσε την κρατικη διαφθορα.

Ο αλλος που εκραζε, δικαια, τον Μπεο και τις αρπαξε απο τον Μπεο, στο τελος ζητησε και συγγνωμη.
Να τα λεμε και αυτα γιατι αυτοι θα μας κανουν να νομιζουμε οτι δεν ειμαστε Ρωσια.
Το poll δεν αναφερει την συντριπτικη πλειοψηφια των αφρικανικων κρατων, των αραβικων και ας μην ξεχναμε, ο γαμος των γκει ειναι κατι πολυ προσφατο για την Ελλαδα, που δεν περασε απαρατηρητος γιατι η εκκλησια με τον γκοσμο τον καταδικασε.

σκατα ελευθερια εχετε, απλα ειναι λιγο περισσοτερη απο την Ρωσικη.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987
σκατα ελευθερια εχετε, απλα ειναι λιγο περισσοτερη απο την Ρωσικη.

Δε μαζ νοιάζει η ελευθερία! Μαζ νοιάζει να ψοφήσει η κατσίκα/γάτα/κότα/χάμστερ του γείτονα (και ο γείτονας στο τέλος, για να βγει το σπίτι του σε πλειστηριασμό και να έρθουν οι Κινέζοι/Ινδοί να το πάρουν).
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,490
Αν εισαι ανδρας, το Ιραν ειναι μια χαρα, ετσι λενε. Εγω δεν θα το μαθω ποτε γιατι σε μουσουλμανικα κρατη δεν παταω πλην περιπτωσεων που περιμενω την επομενη πτηση. Ειναι δεδομενο οτι θα βρεθω κατηγορουμενος.


Δε μαζ νοιάζει η ελευθερία!
Κι ομως, αυτο ειναι μεγαλη αληθεια. Ο κοσμος περισσοτερο ενδιαφερεται για την ανεση του.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,490


Περιεργο που δεν σκοτωνονται χιλιαδες ανθρωποι καθε χρονο, στην προσπαθεια τους να κανοντας το ιδιο πραγμα.
Εννοω στην Αμερικη γιατι στον υπολοιπο κοσμο οι ανθρωποι φτιαχνουν καμια σαλατα του καισαρα που ειναι και γαματη. Στον τσελεμεντε του αναρχικου φαινοταν πολυ περιπλοκο.
Εχω την εντυπωση οτι αυτο το βιντεο ειναι πολυ παρανομο.
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,677
Ο τύπος είναι γνωστός youtuber, δεν νομίζω οτι ήθελε να δείξει στον κόσμο πως να φτιάξει μια DIY γιάφκα.
Απλά ακολούθησε τις οδηγίες παρασκευής που υπάρχουν διαθέσιμες στο ιντερνετ, όπως τη συνταγή για τα κουλουράκια της γιαγιάς.
Τώρα όποιος θέλει να φτιάξει ποσότητα απο αυτό το πράμα ας έχει κάνει μια ασφάλεια ζωής πρώτα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,475
Ο τύπος είναι γνωστός youtuber, δεν νομίζω οτι ήθελε να δείξει στον κόσμο πως να φτιάξει μια DIY γιάφκα.
Απλά ακολούθησε τις οδηγίες παρασκευής που υπάρχουν διαθέσιμες στο ιντερνετ, όπως τη συνταγή για τα κουλουράκια της γιαγιάς.
Τώρα όποιος θέλει να φτιάξει ποσότητα απο αυτό το πράμα ας έχει κάνει μια ασφάλεια ζωής πρώτα.
για να ισχύει η ασφάλεια δεν πρέπει να σε βρούνε πρώτα; γιατί μιλάμε για εξαέρωση λογικά :p
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,490
Εγω παντως εκανα κινηση "βαλτε με σε μαυρες λιστες". Μπουκαρα σε ΑΙ και ρωτησα.
Ετσι κι ετσι ψηφιακο φιλαρακι, αυτος ο τυπος εκανε βιντεο στο ΥΤ και εχω την εντυπωση οτι ειναι παρανομο.
τι ρουφιανια ηταν αυτη; σιχαθηκα τον εαυτο μου.
Η απαντηση που πηρα ειναι πως ειναι παρανομο να κανεις τετοια πραγματα στο σπιτι σου. ειναι επικινδυνο καιοτι δεν πρεπει σε ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να προσπαθησω να το κανω. Ρωτησα και αν υπαρχει στατιστικη με κιμα γλυκερινη και μου ειπε οτι δεν υπαρχει. Οτι υπαρχουν οδηγιες χρησης δεν σημαινει ελευθερο να το κανεις.

Στο δευτερο κουτακι εγραψα οτι εχει δικαιο και πηρα ως απαντηση οτι χαρηκε που συμφωνησα. Απελπιδα προσπαθεια να μην βρεθω σε κανενα Γκουανταναμο με τον Αχμετ, τον Σαχιντ και τα αλλα παιδια.

Για την ιστορια και το FYI των μυστικων υπηρεσιων. Οταν παριστανα το στρατιωτακι. Πηγαμε εκει που θα σταματουσαμε τους Τουρκους :LOL: υψωμα-τοιχος. Ριξαμε με τα 50αρια, γινανε και κατι ψιλο-εκρηξεις. Στα 50; μετρα απο τα κεφαλια μας, ειδα το σταυρουδακι που κρεμασε ο πιλοτος στην καμπινα. περασαν μαχητικα που φροντισαν να σπασουν το φραγμα του ηχου. Δεν μπορουσαν να το κανουν νωριτερα; επαιξε ψιλοχεσιμο. Ως εδω καλα. Και τοτε ξεκινησαν οι ολμοι. Σκαγανε και ενω ημουν μεσα στο αρμα, ενοιωθα τα σωθικα μου να κοβονται με ξυραφι. Απο τοτε δεν θελω να ακουω ουτε στρακαστρουκα. οτι κροτο ακουω με χτυπαει στα αντερα λεμε.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,271
Κάποτε είχα τη φαεινή να παράγω υδρογόνο με σκοπό να χρησιμοποιήσουμε αντί του πετρελαίου.
Την πρώτη φορά που ήθελα να δοκιμάσω αν μαζεύω υδρογόνο ή αέρα κοπανιστό, κυριολεκτικά μιλώντας αφού ήταν δοχείο υπο πίεση, σκέφτηκα να το δοκιμάσω με φλόγα. Δεν είναι ότι έφτασε το γραφείο στον γείτονα απέναντι, αλλά απο το μπαμ και την φλόγα έχασα μισό φρύδι.
Στην συνέχεια ξεκίνησα να γεμίζω κανονικά έναν παλιό πυροσβεστήρα, στον οποίο όμως είχα ξεχάσει να δω το μανόμετρο το οποίο εν τελει δεν λειτουργούσε και κάποια στιγμή έσκασε, ευτυχώς από την βαλβίδα και πέρασε στα plains of oblivion.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,490
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg

αφού ήταν δοχείο υπο πίεση, σκέφτηκα να το δοκιμάσω με φλόγα. Δεν είναι ότι έφτασε το γραφείο στον γείτονα απέναντι, αλλά απο το μπαμ και την φλόγα έχασα μισό φρύδι.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,271
Κοιτά, σε ένα πείραμα συμμετείχε και η μικρότερη εκ των αδερφών μου. Μοιραστήκαμε το κάψιμο, χάνονται και οι δυο φρύδια και βλεφαρίδες :gap:
 
Top Bottom