What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Συλλεκτικές Εκδόσεις

mruseyourbrain

Blackguard
Joined
Oct 29, 2015
Messages
1,179
Ωραίες όλες οι εκδόσεις αλλά πόσο γιούφτοι είναι για να βάζουν κωδικό αντί για δισκάκι το παιχνίδι και ομοίως για το soundtrack (πλιζ μη μου πει κανείς για οικολογίες ορ γουατνότ). Αφού τα σκας που τα σκας...
Η πλάκα είναι ότι μόνο στο pc δεν έβαλαν δισκάκι ενώ η τιμή είναι η ίδια. Εκεί βρήκαν να τσιγκουνευτούν?
Ποιος ο λόγος που τα ποσταρες αφού είναι όλα εξαφανισμένα εκτός από την απλή εκδοση.

Βρήκα διαθέσιμη Collector's για PS4. Πόσο να πάει αν την κάνω σκαλπινγκ;
Πιστεύω θα γίνουν restock κάποια κομμάτια και θα πέσουν και κάποιες ακυρώσεις. Άλλωστε δεν ειναι bandai namco store exclusive οπότε σε κανένα amazon μπορεί να προλάβει κανένας να τσιμπήσει καμία.
 

mruseyourbrain

Blackguard
Joined
Oct 29, 2015
Messages
1,179
Μια ενδιαφέρουσα συλλεκτική μετά από καιρό.
ef39c838b55aaa1663adfad0cbc0e2d7_1920_KR.jpg
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,473
αφίσα έγχρωμη λιθογραφία; press X to doubt...
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Μερικες συλλεκτικες ειναι οντως πολυ ομορφες, με τιμες φαρμακι δυστοιχως. Δεν θα αγοραζα καποια μονο γιατι ειναι συλλεκτικη. Θα επρεπε να μου αρεσει και το περιεχομενο αλλα και το παιχνιδι. Ειχα αγορασει 2 παλαια Diablo και ΑοΕ καπου 22-24 χιλ δρχ καθε μια. Τοτε τα pc games κοστιζαν περι τις 15-16, τα psx λιγο ακριβοτερα. Λογικοτατη τιμη για συλλεκτικη νομζω
 

Attachments

  • AoE collect Ed..jpg
    AoE collect Ed..jpg
    368.5 KB · Views: 17
  • Diablo collect.JPG
    Diablo collect.JPG
    352.9 KB · Views: 18

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,546
χαρις αλεξιου ????????????
μαντώ ??????????????
αληθεια τωρα?


(αστειευομαι. μου αρεσουν κι οι 2, για διαφορετικους λογους).
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
411
Εχω μια collector's edition BG2 να μαζευει σκονη στην αποθηκη . Εχω μεχρι και το μπλουζακι που δεν εχει φορεθει ποτε. Γνωριζετε ποια ειναι η αξια του?
Σκεπτομουν να κανω μια προσπαθεια να το βαλω στο γραφειο μου αλλα παιζει και να αποτελεσει αφορμη γκρινιας και υπαρχει στο μυαλο μου η σκεψη να το δωσω σε καποιον συλλεκτη.
Τα cd ειναι ολα εκει(δεν εχω ιδεα αν παιζουν ακομη). Καρτες ,χαρτες κτλ νομιζω ειναι ολα μεσα.
Δεν θελω να βγαλω χρηματα , απλα να μη σκονιζεται.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,664
Την καφέ συλλεκτική εννοείς?
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
411
Ναι, καφε σκουρο. Ειχε μπλουζακι μεσα, αφισες, καρτες με τους npc κτλ. Τη βρηκα το weekend μετα απο μια καταδρομικη στην αποθηκη στο πατρικο μου.
Βρηκα και μια περιουσια απο dnd 2edition που νομιζα οτι δεν ειχα πια διοτι η μανα μου μου ειχε πει οτι τα πεταξε οταν ημουν θεσ/κη φοιτητης.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,664
Βρηκα και μια περιουσια απο dnd 2edition που νομιζα οτι δεν ειχα πια διοτι η μανα μου μου ειχε πει οτι τα πεταξε οταν ημουν θεσ/κη φοιτητης.
:solaire: Εδώ είμαστε για pillaging :p

Ναι, καφε σκουρο. Ειχε μπλουζακι μεσα, αφισες, καρτες με τους npc κτλ. Τη βρηκα το weekend μετα απο μια καταδρομικη στην αποθηκη στο πατρικο μου.

Με πρόχειρη ματιά στο ebay (για όσο διαρκέσουν οι αγγελίες):

Δείγμα ένα
Δείγμα δύο από Ελλάδα μάλιστα.

150 λίρες πάνω-κάτω (δεν μπορώ να κάνω τώρα τη μετατροπή, λογικά θα στο δείχνει αυτόματα). Νομίζω θα το πουλήσεις σε αρκετά συμφέρουσα τιμή διότι είναι ολόκληρο το πακετάκι, τη δική μου τη βρήκα στο 17 στο ebay 40 λίρες αλλά δεν είχε μπλούζα.
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
411
Καλημερα. Ευχαριστω για το κοπο σου. Θα μεταφερω το κουτι σπιτι μου και θα γινει προσπαθεια τοποθετησης του. Σε αλλη περιπτωση θα κοιταξω να το δωσω.

Για το dnd τωρα εχω πολυ υλικο. Παρα πολυ. Θα δω τι ειναι σε καλη κατασταση και θα ενημερωσω.
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Πόσο με έψησε η Jotnar, ήδη φαντάζομαι τον χάρτη κορνιζαρισμένο στον τοίχο μου.
 
Top Bottom