What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Συναυλιες (των μεταλλων και μη)

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Πήγε κανείς στο Release Athens ψες για να δει τους Νυχτοευχούληδες;
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Ναι αμέ, ωραία περάσαμε.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,848
Από κοντά πως είναι; Είναι όντως τόσο ψιλή όσο φαίνεται; Δείχνει κομμάτι θηρίο....
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Σε κάτι φωτό είδα ότι είχε μπυροκοιλιά. Όντως;

Είναι σε προχωρημένη εγκυμοσύνη, ένας από τους λόγους που ξενέρωσα και τελικά δεν πήγα να τους δω.
Επίσης, για άλλη μια φορά, οι ηχολήπτες έκαναν το "θαύμα" τους. Ο ήχος ήταν επιεικώς μέτριος (τουλάχιστον έτσι μου είπαν).
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Ok, το υποψιάστηκα ότι πιθανότερο είναι αυτό που λες, αλλά με μπέρδεψε ότι αν ήταν σε τέτοια κατάσταση θα είχε το νιονιό να μην ρισκάρει με τέτοιες δραστηριότητες.
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Παρέα 4 φίλων που κατέβηκε, ομόφωνα αποφάσισε πως οι In Flames γκρέμισαν.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Μονο ρισπεκτ για την Floor, προσφατη περιπετεια με καρκινο του μαστού και 7 μηνων εγκυος, και ειχε τα αρχιδια και το σθενος να κανει τετοια εμφανιση.

Ο ηχος ηταν αναλογα που καθοσουν. Εγω εκει που ημουν, αρκετα μπροστα και κεντρο, ηταν πολυ δυσαναλογος ο ηχος, σε αλλα σημεια αλλοι ειπαν οτι ηταν πολυ καλυτερος.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Μονο ρισπεκτ για την Floor, προσφατη περιπετεια με καρκινο του μαστού και 7 μηνων εγκυος, και ειχε τα αρχιδια και το σθενος να κανει τετοια εμφανιση.

Ο ηχος ηταν αναλογα που καθοσουν. Εγω εκει που ημουν, αρκετα μπροστα και κεντρο, ηταν πολυ δυσαναλογος ο ηχος, σε αλλα σημεια αλλοι ειπαν οτι ηταν πολυ καλυτερος.

Πέρα από το συναισθηματικό του πράγματος όσον αφορά τη Φλώρα και τα όσα πέρασε, κάποιοι είχαν στο μυαλό τους μια εντελώς διαφορετική σκηνική παρουσία όταν αγόραζαν το εισιτήριο 6 μήνες πριν.

Όσο για τον ήχο, ναι, και μένα αυτό μου είπαν. Στο κέντρο περίεργος και στα άκρα καλύτερος. Τώρα, πώς γίνεται αυτό, δεν ξέρω... Ίσως φταίει η θαλασσινή αύρα... :Ρ
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Πέρα από το συναισθηματικό του πράγματος όσον αφορά τη Φλώρα και τα όσα πέρασε, κάποιοι είχαν στο μυαλό τους μια εντελώς διαφορετική σκηνική παρουσία όταν αγόραζαν το εισιτήριο 6 μήνες πριν.

Και καλά κάναν που δεν μας ήρθαν αυτοί, να μας λείπουν.
Ευτυχώς που δεν διαβάζει αρκιού η κακομοίρα, παίζει να έμενε άφωνη με τα μαργαριτάρια σας εδώ μέσα.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Και καλά κάναν που δεν μας ήρθαν αυτοί, να μας λείπουν.

Είμαι σίγουρος ότι δεν το μετάνιωσαν που δεν πήγαν. Οπότε, ευχαριστημένοι και οι μεν και οι δε.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
με τα μαργαριτάρια σας
Εμ ναι, σχετικά με αυτό...
7 μηνων εγκυος, και ειχε τα αρχιδια και το σθενος


Δικαίωμα της να κάνει ό,τι θέλει. Αυτό που είπα είναι πως δεν περίμενα ενώ κοντεύει να γεννήσει να πάει σε μια δραστηριότητα που ρισκάρει για την κατάσταση του βρέφους της. Θα άλλαζε κάτι αν η συναυλία μεταφερόταν μερικούς μήνες μετά; Δεν πήγε στο γραφείο και έκατσε απλά σε μια καρέκλα μαν μου. Κατανοητό τώρα;
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Ναι, λογικά πήγε ενάντια στις υποδείξεις όλων, συγγενών, φίλων, γιατρών, των άστρων, του κούλη, εσένα, του ανάποδου ερμή, να κάτσει στα αυγά της, καθώς δεν έχει το νιονιό όπως πολύ σωστά μας υπέδειξες.

xardalias-oti.gif
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Τις "κριτικές" τις βρίσκω αρκετά παλιακές και "κεημγουορλντ".

Δε περίμενα να διαβάσω τετχια σχόλια εδώ μέσα (ακόμα και αν ήταν σε ντεμεκ κάφρικο μοουντ)
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Αυτό που είπα είναι πως δεν περίμενα ενώ κοντεύει να γεννήσει να πάει σε μια δραστηριότητα που ρισκάρει για την κατάσταση του βρέφους της.
Όταν είναι κάποια/-ος/-ο έγκυος κυοφορεί, δεν είναι άρρωστη/-ος/-ο. Η λογική που θέλει τη γυναίκα ανύμπορη να κάνει οτιδήποτε από το 2ο μήνα είναι μεγάλη κατάντια αντίληψης στην Ελλάδα.

Αν μη τι άλλο δεν της κοπανούσαν την κοιλιά με ρόπαλα του baseball.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Μόνο που ήταν στον 70+ μήνα. Λιγότερο κατάντια υποθέτω.
Για ρόπαλα δεν ξέρω, λίγο δύσκολο να περάσουν μέσα. Σκεφτόμουν για τσιγάρα, καπνογόνα, θόρυβο-δυνατή μουσική, κίνδυνο πτώσης από τη σκηνή σε περίπτωση αδιαθεσίας/λιποθυμίας κλπ. τα συνηθισμένα δηλαδή για μια συναυλία.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Μόνο που ήταν στον 70+ μήνα. Λιγότερο κατάντια υποθέτω.
Για ρόπαλα δεν ξέρω, λίγο δύσκολο να περάσουν μέσα. Σκεφτόμουν για τσιγάρα, καπνογόνα, θόρυβο-δυνατή μουσική, κίνδυνο πτώσης από τη σκηνή σε περίπτωση αδιαθεσίας/λιποθυμίας κλπ. τα συνηθισμένα δηλαδή για μια συναυλία.

Πες τα ρε Αδάνιε. Αναγκαζόμαστε να εξηγήσουμε τα αυτονόητα... Αυτή είναι η κατάντια κατά τη γνώμη μου.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Λολ, έγκυος είναι όχι άρρωστη. Μήπως να της προτείναμε να κάνει και καισαρική για σίγουρα? Δεν είναι αυτονόητα αυτά που γράφετε, είναι παθογένειες αντίληψης που έχουν εδραιωθεί στην Ελλάδα. Δεν σήκωνε 250 kg deadlift.
 
Top Bottom