What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τα courier έχουν απλά καταρρεύσει.

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Meanwhile, 5/1 παρήγγειλα από αθηναϊκό μαγαζί 2 παιχνίδια (μικροδέμα), 6/1 απεστάλησαν, σήμερα τα παρέλαβα σένια 350χλμ μακριά. Να τα λέμε κι αυτά.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Το μηνυμα με την σπασμενη μυτη περασε στον κοσμο.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Meanwhile, 5/1 παρήγγειλα από αθηναϊκό μαγαζί 2 παιχνίδια (μικροδέμα), 6/1 απεστάλησαν, σήμερα τα παρέλαβα σένια 350χλμ μακριά. Να τα λέμε κι αυτά.
είπαμε από Αθήνα προς επαρχεία πάει τρένο, και εγώ τα είχα σε 2 μέρες ότι περίμενα.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Και αντριστροφα τρενο παει. 5/1 εστειλα, σήμερα παρέλαβε αυτός που εστειλα. 400 χλμ.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Και αντριστροφα τρενο παει. 5/1 εστειλα, σήμερα παρέλαβε αυτός που εστειλα. 400 χλμ.
ξεμπούκωσε δηλαδή;
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Σε μενα παντα ξεκουμπωτα ηταν, τι να πω. Γι αυτο δεν εγραφα κιολας. Και βιβλιο απο amazon, νωριτερα απ' οτι προβλεποταν εφτασε, και την gpu σε 3 εργασιμες την ειχα και γενικως παρα τον πανικο δεν εχω παράπονο απο την ωρα που εφευγαν απο το καταστημα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Κάτσε για να καταλάβω, από οπουδήποτε για να πάει Αθήνα λέμε; Με πιο κουριερ να πάω να τους χρυσώσω;
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
αν μπορούσα να πατήσω 10 wtf θα το έκανα :p
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,509
Τα δέματα που περίμενα από Αυστρία έφτασαν.

Από 3/12 η αποστολή -> 21/01 παραλαβή.

 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Τα δέματα που περίμενα από Αυστρία έφτασαν.

Από 3/12 η αποστολή -> 21/01 παραλαβή.

τότε με τον σαμαρά δεν είχαν αλλάξει κάτι και δούλευαν και απόγευμα και είχαν αρχίσει να έχουν θετικά οικονομικά αποτελέσματα τα ΕΛΤΑ; τι άλλαξε μετά;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Απο εσωτερικη πληροφορηση, η εξοδος δεν ειναι και τοσο εθελουσια. Πρεπει να παιζουν και δυο, με στοχο να μεινει ο αριθμος υπαλληλων που τους ικανοποιει ερωτικα. Το εχω δει το εργο και το ξερω σαν το training στο witcher 3.
Ποιος θελει να αφησει την δουλεια του σε χαλεπους καιρους;
Αν τα ΕΛΤΑ ειχαν μεγαλο κερδος θα τα πωλουσαν ακριβοτερα. Τα πιστευω του Κυριακου ειναι οτι το δημοσιο πρεπει να συλλεγει φορους και να ρυθμιζει την αγορα, προς ωφελος καποιων. Ειναι ευκολοτερο να μαζευεις ενοικια απο το να εχεις την επιχειρηση.
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Απλο ταχυδρομειο Κερατσινι-Παιανια 2-3 μερες
Παιανια-Κερατσινι 20 μερες. Πηγαινει ο φιλος ταχυδρομειο, βρισκει και περνει το δεμα που εστειλα. Μετα μια εβδομαδα του στελνουν ειδοποιηση να παει να παραλαβει το συγκεκριμενο δεμα. Εχει γινει συχνα αυτο γιατι στελνουμε πραγματα ο ενας στον αλλο
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Ο αδερφος μου εχει παραγγειλει κατι απο Κινα και το πακετο εχει αραξει σε αεροδρομιο του εξωτερικου και δεν σαλευει. Του ειπα οτι το εχουν σε καραντινα και καλο ειναι στην παραλαβη να φοραει γαντια, 15 μασκες και μετα να κανει μπανιο με μπεταντιν και να ξεπλυθει με χλωρινη.
Τον παραξενεψε οτι η επιλογη του αποστολεα ειναι ΕΛΤΑ.
Λετε να αγορασουν τα ΕΛΤΑ οι κινεζοι;
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Ο αδερφος μου εχει παραγγειλει κατι απο Κινα και το πακετο εχει αραξει σε αεροδρομιο του εξωτερικου και δεν σαλευει. Του ειπα οτι το εχουν σε καραντινα και καλο ειναι στην παραλαβη να φοραει γαντια, 15 μασκες και μετα να κανει μπανιο με μπεταντιν και να ξεπλυθει με χλωρινη.
Τον παραξενεψε οτι η επιλογη του αποστολεα ειναι ΕΛΤΑ.
Λετε να αγορασουν τα ΕΛΤΑ οι κινεζοι;
χμ... και εμένα μια πρόμο παπαριά που μου ήρθε από Κίνα γιατί αγόρασα κάτι άλλο στο bangood με ΕΛΤΑ ήρθε, σε αντίθεση με την παραγγελία από την αποθήκη στην Τσεχία που ήρθε με dpd
 
Top Bottom