What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τα νέα της επικαιρότητας

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
608
Η αλήθεια είναι οτι λίγο πόνο και δάκρυ τα αισθάνθηκα με τον θαλασσοδαρμένο και χτυπημένο από τη μοίρα Ρακιντζή.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
Ποιος είναι ο Θοδωρής; Τον Μιχάλη ξέρω εγώ.
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,331


Εσείς έχετε ζήσει την απόρριψη;

giphy.gif
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,469
Μετα απο τοση προπαγανδα ειδα και μια αληθεια. Δυο πραγματα σκεφτηκα οταν ειδα τον τιτλο.
1. Αυτο το θεμα.
2. Επιτελους! η αληθεια. Ειχα περασει αρκετη ωρα υπολογιζοντας. Ειναι δυνατον να ξεπερασε αυτος ο τυπος τον Κουνελο; Οι υπολογισμοι μου δικαιωθηκαν απο τον ιδιο. Δεν θα συμφωνησω με το σχολιο του επειδη δικαιωθηκα αλλα επειδη ειναι σωστο. Ειναι λιγο γυριστρουλης αλλα το νοημα μετραει. Οι γυναικες δεν ειναι καταναλωτικο προιον.

 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,082
^xcom 3 confirmed.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,537
να σαι καλα ελρικ. και για το βιντεο και για το καναλι. σε καθε βιντεο στο τελος γραφουν ποσο σημαντικη ειναι γι αυτους η εγγραφη μας, γι αυτο κι εγω, υπακουοντας στην θεια Βουληση, τους εκανα εγγραφή. οχι, δεν λεω πού, δεν ειμαι υποχρεωμενος, θα το εκτιμουσα αν δεν με πίεζες παραπανω.

εκει στο τελειωμα του βιντεου ομως, μου εκανε μεγαλη εντυπωση ενα αλλο που βγαινει στα "προσεχως", ξερετε σκρην ιν σκρην, πραγμα τρομερα εκνευριστικο και αθλιο γενικως. τωρα ομως ΩΦΕΛΗΘΗΝ. γιατι ειδα/διαβασα Ε Π Ι Κ Ο βιντεο με τιτλο:

Συγκλονιστικό Θαύμα της Παναγίας - Έραψε Κομματιασμένο Άνθρωπο

δεν λεω άλλα. δεν θελω να καμω σποιλερ του τυπου: "ηταν σταυροβελονιά". δειτε το, μονο αυτο σας λεω. συγκλονισμός.
για να ριξω τυρακι, 2 ατακες απ το βιδεο:


..."μολις τωρα η παναγια τελειωσε και τις τελευταιες ραφες του λαιμου μου εδω μπροστα", δειχνοντας το καρυδι του λαιμου του..."

...."φαινοταν φρεσκοσυναρμολογημενος..."


εντιτ: α, καλα. μετα απο 17 ωρες, ειδα οτι δεν εβαλα λινκ. καλιο αργά, παρά αργοτερα:

 
Last edited:

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,538
Υπάρχει reaction "Τι έχουν να πουν οι άθεοι τώρα"?
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
Έπαιξε bitch slapping με Will Smith και Kid Rock στα Oscars και τυπικά τα Ελληνικά site "Ο Γουίλ Σμιθ γρονθοκόπησε τον Κρις Ροκ"...
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,469
Μεγαλυτερη εντυπωση μου εκανε η εκφραση στο προσωπο της γυναικας του στο 0:24 που μαλλον εξηγει πολλα.
Αυτο που καταλαβα ειναι οτι μεχρι την επιστροφη στην καρεκλα, ηταν under control. επαιξε ενα "κοψε" με χαβαλε υφακι, αλλα μολις καθησε, του ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι.
ο Will Smith δεν ειναι και κανενας σπουδαιος υπηρετης της υποκριτικης, το ματι του στο 1:03, γυαλιζει με τροπο genuine.
 

erevos

Blackguard
Joined
Jul 19, 2014
Messages
1,324
double post γιατί έτσι

Ο Ricky Gervais θα πρέπει να ψάχνει για σωματοφύλακες για την επόμενη φορά που θα παρουσιάσει τις Χρυσές Σφαίρες.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
Μάλλον ξέχασε να βγει από το Bad Boys 3 character λίγο... το "αστείο" ήταν τουλάχιστον άβολο, δεν σηκώνει φάπες, αλλά και τέτοια συμπεριφορά σε φίλο του υποτίθεται... μπαναγαμηθεί o Will Smith λίγο, οκ.

Δηλαδή οκ ενήλικος είναι, όχι 15άχρονο, θα έπρεπε να έχει μια αυτοσυγκράτηση να ζυγίσει την κατάσταση και ειδικά σε μια τέτοια περίπτωση όπου είναι λίγο πριν από μια από τις πιο σημαντικές στιγμές τις καριέρας του. Θα μπορούσε να συμπαρασταθεί στην γυναίκα του εκείνη την στιγμή "ναι μωρέ πάντα κρύα έλεγε ο βλάκας, παράτα τον" και να αφήσει να τον θάψει μετά σε καμιά συνέντευξη ξέρω εγώ τον Kid.

Το να το παίξει σκληρός καργιόλης, από όλες τις στιγμές που μπορούσε, ΤΩΡΑ, ε οκ κάτι δεν πάει καλά με εσένα μπρο...

Και στην τελική on script δεν είναι αυτά τα events? Είναι δυνατόν να το πάρει προσωπικά άνθρωπος που ξέρει πως πάει η δουλειά;
 
Top Bottom