What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τα νέα της επικαιρότητας

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,787
Η Βανδη μου φέρνει κάτι από Predator πριν επιτεθεί στο ανυπεράσπιστο alien
έπρεπε να ξανατσεκάρω για να την δω την Βανδή
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,388
Απλά τα αγνοείς, όλα και πάς παρακάτω!! Αν γίνεται το Madwalk είδηση, ψάχνουν με το ντουφέκι τα πρωινάδικα - μεσημεριανά, για θέματα. Και όταν ψάχνεις με το ντουφέκι, το μόνο που βρίσκεις, είναι βλήματα!!

4306b6d9-a37a-4b9e-a73c-0458cc4e9214_text.gif
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,666
εγω παλι ειμαι μαζοχας και δεν γινοταν, ΕΠΡΕΠΕ να μαθω ποια ειναι η απιστευτη φατσάρα που εγινε αβατα του ξξξουλλλλλουξξξξου.
εξαλλου μ αρεσουν αυτα τα ψαξιματα. οπότε τωρα ΞΕΡΩ και ειμαι ηρεμος.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
εγω παλι ειμαι μαζοχας και δεν γινοταν, ΕΠΡΕΠΕ να μαθω ποια ειναι η απιστευτη φατσάρα που εγινε αβατα του ξξξουλλλλλουξξξξου.
εξαλλου μ αρεσουν αυτα τα ψαξιματα. οπότε τωρα ΞΕΡΩ και ειμαι ηρεμος.

Δεν θα πεσω στο επικοινωνιακο τριπακι "μα ποιος ειναι;" για να ανεβει η δημοτικοτητα του. Σημασια εχει οτι δεν τον εχω γειτονα, δεν δουλευω μαζι του, δεν μπηκα σε ασανσερ μαζι του, δεν, εννοειται, ειναι στο σοι μου. Γενικα, παιζει ενα ΔΕΝ που αποκλειει καθε πιθανοτητα για κοινωνικη επαφη. Επειδη ουτε αυτος θα θελει κοινωνικες επαφες με εμενα, κλεινει και το θεμα. Αντιο αγνωστε.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,992
Δεν θα πεσω στο επικοινωνιακο τριπακι "μα ποιος ειναι;" για να ανεβει η δημοτικοτητα του. Σημασια εχει οτι δεν τον εχω γειτονα, δεν δουλευω μαζι του, δεν μπηκα σε ασανσερ μαζι του, δεν, εννοειται, ειναι στο σοι μου. Γενικα, παιζει ενα ΔΕΝ που αποκλειει καθε πιθανοτητα για κοινωνικη επαφη. Επειδη ουτε αυτος θα θελει κοινωνικες επαφες με εμενα, κλεινει και το θεμα. Αντιο αγνωστε.
1700676842226.png
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,666
μα γι αυτο δεν εγραψα ονομα, κουνέλο.
δεν εχει για καθε σωστο ανθρωπο ΚΑΜΜΙΑ σημασια. δεν μας νοιαζει. ΑΥΤΗ η φατσαρα μονο ειναι οτι καλυτερο εχει να προσφερει ο συγκεκριμενος στην ανθρωποτητα.

ευγε και στον αγνωστο φωτογραφο. εκανε την ζωη μας καλυτερη και δεν θα το μαθει ποτέ.

προτεινω να ανυψωσωμε την φωτο στην υπερτατη ρεηκουιτικη τιμη, να την κανωμε εμοτζι. ξερω, ξερω, εχουμε απειρα.... οκ, βγαλτε τον αη βασιλη ας ούμε. η τον χου (σορυ, χου.)
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,471
Δεν έχει σημασία η ταυτότητα του. Είναι η φάτσα του "ΞΕΡΝΑΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ. ΕΙΜΑΙ Ο TOMMY CHONG ΑΠΟ ΤΟ EMO UNIVERSE ΚΑΙ ΣΤΑ @@ ΜΟΥ".
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,680
Μου θυμίζετε αυτά τα βιντεακια που βλέπω που δείχνουν σε κάτι απομονωμένες φυλές από τα βάθη της Ινδίας ή από καμία ζούγκλα βιντεοκλίπ των Rammstein ή των Dimmu Borgir γιά να δουν reactions. Ο @Norshgaath ειναι αυτός ο άπλυτος που δεν έχει δει ούτε καν ένα αυτοκίνητο σε όλη του την ζωή που μόλις βλέπει στο βίντεο τους άλλους να πίνουν τα αίματα μέσα από τις νεκροκεφαλές και ακούει την φουλ δίκαση λέει γαλήνια "Μου αρέσουν, έχουν μία τονικότητα".

Τέλος πάντων, αυτό που ήθελα να πω είναι ότι δεν ανέβασα καν όλες τις φωτογραφίες.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,666
Screenshot_9.jpg

εξισου τρομερο ενδιαφερον θεωρω οτι εχει η μουρη και του τέρμα δεξιά όντος (ειμαστε τωρα για να κανουμε κανα λαθος στα προνάουνς και να τρεχουμε..??)

βεβαια χανει, στα σημεια ισως, απ τον Δικό Μας. η Αηδια για τα ΠανταΌλα, το υφος της απολυτης βαρεμαρας, το απλανες βλεμμα "σκατα, ξεχασα ανοιχτο τον θερμοσιφωνα" δεν χαριζεται, μπρος. Κατακτιεται, κι αυτο συμβαινει μονο οταν η πατίνα του Χρόνου περασει σαν οδοστρωτηρας απο πανω σου και φας το σκατό με το φτυάρι.

οπότε, Οχι. το αβατα του ξλξλξλξλξλξ κερδιζει τις καρδγιες και την αιωνια εχτιμηση μας.
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,680
1700676842226.png
Όταν έχεις πάρει άδεια από τον στρατό μετά από μήνες στον Έβρο και μόλις μπεις σπίτι ή μάνα σου σου έχει κάνει μπάμιες

Λοιπόν είχα και άλλες φωτό, απλά δεν είχα καταλάβει ότι σας ενδιαφέρει τόσο πολύ η μόδα

Polish_20231123_100311159.png
Polish_20231123_100403148.png
Polish_20231123_100415123.jpg
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,124
View attachment 6928
Όταν έχεις πάρει άδεια από τον στρατό μετά από μήνες στον Έβρο και μόλις μπεις σπίτι ή μάνα σου σου έχει κάνει μπάμιες

Λοιπόν είχα και άλλες φωτό, απλά δεν είχα καταλάβει ότι σας ενδιαφέρει τόσο πολύ η μόδα

View attachment 6930
View attachment 6931
View attachment 6932

Τι να πρωτοπεί κανείς για αυτά τα αριστουργήματα! Χάρμα οφθαλμών! Λίγο ακόμα και θα διαγνωστούμε πρόωρα με ωχρά κηλίδα με αυτά που βλέπουμε!

Τι να πει κανείς για τα τσόγλαν μπόιζ με τα παντελόνια-σκουπιδοσακούλες και τα τσιμπιδάκια της 2ης φωτό ή για τον μουσάτο της 3ης φωτό με την ενδυμασία-ανακατωσούρα (στο στομάχι)! Ωστόσο, αυτό που με κέρδισε ήταν το τατουάζ του φαλακρού όντος της 1ης φωτό. Σαν άσκηση Ευκλείδειας γεωμετρίας χωρίς λύση. Ελπίζω να έγινε με στυλό διαρκείας (έτσι μου μοιάζει :Ρ) και να σβήνει εύκολα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
#2 και ο τυπος στα δεξια. Απο το ΚΑΤ ηρθε ο τυπος και ειναι ζωσμενος με γυψο; Ηρθε η μοδα του γυψου; γιατι και αυτη στην #1 ειναι λες και φοραει παπουτσια πανω απο τον γυψο.
 
Top Bottom