What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τα νέα της επικαιρότητας

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,567

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,707
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,577
Επεσα απο τα συννεφα. Τωρα θα κανουν ελεγχο και στις σχολικες εκδρομες;
Πενθημερη στην Αλεξανδρουπολη; εκει μας καταντησαν τα τομαρια.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,567
μου αρέσει που υπάρχουν ακόμη αυτές οι εκδρομές λες κ προσφέρουν τπτ πέρα από "εκτόνωση"
πλάκα μου κάνεις ή δεν σε άφησαν οι γονείς να πας και σου έχει μείνει χούι;

από τα λίγα πράγματα που μου έχουν μείνει να θυμάμαι από το σχολείο.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,577
από τα λίγα πράγματα που μου έχουν μείνει να θυμάμαι από το σχολείο.
Απο τα σχολικα σου χρονια, η βολτα εκτος σχολειου σου αποτυπωθηκε στην μνημη;
Εγω στο σχολειο πηρα δυο μεγαλα μαθηματα ζωης. Επρεπε να περασουν μερικα χρονια για να τα συνειδητοποιησω.
Τα υπολοιπα, τα εχω διαγραψει απο την μνημη μου. πλην αναγνωσης και γραφης, αυτα τα θυμαμαι.

Μαθημα #1
Μου ελεγαν, βγες εξω και δεν θα παρεις απουσια. Νομιζα οτι ειχα πιασει τον παπα απο τα @@. Με αφησαν τα κοπροσκυλα και διαβαζα ολο το καλοκαιρι. Περασα. Καλα ο ενας με περασε γιατι δεν ηθελε να με ξαναδει, μου το ειπε κιολας.
Αυτη η τραυματικη εμπειρια δεν ξεχαστηκε, μαζι με την αναγνωση κτλ.
Αργοτερα καταλαβα οτι πρεπει να περνας τους κανονισμους απο το μικροσκοπιο. Ετσι βρεθηκα με μαυρα αθλητικα παπουτσια και οχι με τα κυριλε πατουμενα που απαιτουσε η θεση μου. Πρεπει να αφησεις το συστημα να επιτεθει στον εαυτο του. Πουκαμισο, γραβατα και NIKE.
Αν ηξερες ποσες φορες αλλαξαν κανονισμους για μενα, θα εμενες αναυδος. Την προτελευταια φορα διεγραψαν την φορμα του συμβολαιου και εφτιαξαν αλλο, απο την αρχη. νο σιτ. Οταν κλαψει η HR, τα εχεις καταφερει.

Μαθημα #2
14 πρεπει να ημουν, οταν με βρηκε στο προαυλιο ενας συμμαθητης μου. Κατι ειχε παρει το αυτι του και ηρθε να το ξερασει. Σε γουσταρει μια ξανθια απο το Β3. το θυμαμαι το τμημα γιατι, μαθημα ζωης. Την ιδια μερα, εσκασε η ξανθια.
Καθολου ασχημο κοριτσι. Ηρθε για την αναγνωριση και το μπλα μπλα. Γενικα, πηγαινοερχοταν.
Μου αρεσε αλλα επαιζαν δυο θεματα. Το ενα ειναι οτι ακομα δεν επαιρνα πολλες στροφες στο θεμα. Το δευτερο, σημαντικο, κατι με ενοχλουσε. Τελικα μετα απο μιση σχολικη χρονια, τα παρατησε η κοπελα.

fast forward. Πρεπει να ημουν 19-20, την πετυχα την ξανθια, σε δρομο κεντρικο. Κρατουσε απο το χερι δυο παιδια και φαινοταν πολυ κουρασμενη. Διπλα της, ο λογικα συζυγος της, κρατουσε σακουλες με ψωνια, κουρασμενος και αυτος.
Αυτο που δεν μου πηγαινε καλα ηταν το ενστικτο. Αυτη ηθελε παιδια πριν τελειωσει το λυκειο. Να τα ακους τα αντερα σου. Οταν νοιωθεις οτι κατι δεν παει καλα, κατι δεν παει καλα. Μην το αγνοεις γιατι οι ανθρωποι συνηθιζουν να λενε οτι το ηξεραν, αφου την πατησουν.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,577
ενταξει με τον χαβαλε και την παπαρολογια αλλα παιζει θεμα.
Θα τριζουν τα κοκκαλα της Μαριας, της Αντουανετας.


 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,323
ενταξει με τον χαβαλε και την παπαρολογια αλλα παιζει θεμα.
Θα τριζουν τα κοκκαλα της Μαριας, της Αντουανετας.



the plot thickens :p
Εκεί στα μέρη σας κυκλοφορεί, οπότε μην σου κάνει και τόσο εντύπωση αν είναι ο δήμαρχος του οικισμού.
Επίσης να προσέχεις στον δρόμο τα μηχανάκια
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,327

Είχαμε εξελίξεις...
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,577
Οι γιατροι υπερεκτιμουν την ποσοτητα των βιταμινων για να ειμαστε υγιεις.
rizofagos.png

Η γυναικα ριζοφαγος.
Ειναι 26 και το δερμα της ζαρωνει εκει που κανενας ανθρωπος δεν εκανε ρυτιδες. Η φωτο μπηκε για το τρελο βλεμμα.
Τα δοντια δεν θα τα σχολιασω, Αγγλια αφου.

Ο Κλεο, με το ραφτο που εχει στην πλατη μου εδωσε, πρωτη εντυπωση, οτι ειναι μελος σε συμμορια μοτοσυκλετιστων.
Η δευτερη εντυπωση, αυτη την black metal μπαντα δεν την ξερω.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,991

AI check
House of Illuminati named company check
Twitter rage check
Oompa loompa walter white check μλκια το τελευταιο, αποτι φαινεται η τυπισσα πηρε το σεναριο λιγη ωρα πριν τη παρασταση απο τους καραγκιοζηδες παραγωγους και παραμενει απληρωτη, κατεβασα τη φωτο
 
Last edited:

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,567
scammers gonna scam... μην είναι Έλληνες οι διοργανωτές; δε λέω ότι είναι στη φάρα μας, αλλά πολύ γνωστό σκηνικό :p
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,586


ελεφαντας στην ινδια κανει κατι πολυ λογικό και προφανες και μετα, με ιδιαιτερη χαρη στις κινησεις, αποχωρει απ την σκηνή λεβέντικα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,567
ωνασου με έβαλες να δω βίντεο της πέτα; πάει το φιντ...
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,577
Αυτα συμβαινουν, συνηθως, στην Ινδια. Δεν ξερω τι σκτ κανουν με τους ελεφαντες εκει.
Ταιλανδη, που σε καποια φαση ειχα παρε δωσε με ελαφαντα, οχι μεσα στην πολη οπως δειχνει το βιντεο, αλλα στην ζουγκλα. καμια σχεση. Θαρρω οτι παιζει ρολο το περιβαλλον και οτι πατανε το κεφαλι του οπως φαινεται στο 0.45.
Φαινεται οτι η σχεση που εχουν με τους ελεφαντες στην Ινδια ειναι σχεση ανθρωπου με αντικειμενο.

Οι ελεφαντες ειναι πολυ εξυπνα πλασματα. Σε κοβουν οταν πλησιαζεις και ειναι λες και κοιτανε την ψυχη σου.
Επιδεξια πλασματα και πολυ ευγενικα. Η εικονα που παρουσιαζουν οι οδηγοι στο βιντεο, που τους εκοψα πολυ μαλακες, δεν εχει καμια σχεση με την εικονα που ειδα απο κοντα στην Ταιλανδη. Στην Ταιλανδη οι ανθρωποι μιλανε στους ελεφαντες, τους χαιδευουν και ειναι ξεκαθαρο οτι εχουν μια σχεση αλληλοσεβασμου. Οι ελεφαντες δειχνουν χαρουμενοι και με ενεργεια. Οι ελεφαντες στο βιντεο ειναι λες και σερνονται. Σε βολτα που εκανα καθισμενος στον σβερκο του ελεφαντα, δεν ανησυχουσα για τιποτα αφου ο χοντρουλης προσεχε να μη με ταρακουνησει, χωρις οδηγιες. Μετα τον "περιπατο" ηρθε διπλα μου προσεκτικα, μη μου σπασει τα κοκκαλα για να τον χαιδεψω. πολυ ευγενικοι και γουτσου γουτσου χαρακτηρες.

Στην Αφρικη, πρεπει να κρυφτεις γιατι οι ελεφαντες σκοτωνουν περισσοτερους ανθρωπους απο οσους τα λιονταρια.
καπου εχω και ενα βιντεο που ταιζω ενα ελεφαντακι, που ειχε ερθει για επισκεψη στο μαγαζι.
Καταπληκτικα πλασματα, τα αγαπαω οπως οι γεροντοκορες τις 16 γατες τους.
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,560


ελεφαντας στην ινδια κανει κατι πολυ λογικό και προφανες και μετα, με ιδιαιτερη χαρη στις κινησεις, αποχωρει απ την σκηνή λεβέντικα.

Χαζοι ειναι νομιζεις στη Λινδο που εχουν γαϊδουρακια να σε πηγαινουν στην Ακροπολη; Αλλα τι να περιμενεις απο Ινδους; Ο μεγαλεξης φταιει που δεν εφτασε μεχρι τερμα.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,586
λες?
μπα, τι φταινε οι αθρωποι? αν ειχε συνεχισει το κρουζινγκ ο αλεκος, τωρα λογικα θα ησαντε κι αυτοι καπως οπως ειμαστε εμεις σημερα. δεν τους το ευχομαι.
 
Top Bottom