What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τα νέα της επικαιρότητας

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Για το info για ολους. Ο συγκεκριμενος υμενας ειναι overrated. ειναι μια υπερβολικα λεπτη φαση η οποια φθειρεται. Ακομα και το περπατημα, με το περασμα των χρονων, μπορει να την εξαυλωσει. Αυτο σημαινει οτι η πιθανοτητα του συζυγου να ειδε τον συγκεκριμενο υμενα, ειναι πολυ μικρη.

Η εγκρατεια ειναι σημαντικη αρετη και σαν κουνελος, την εγκρατεια δεν την κρινω. Αυτο που ειναι λαθος ειναι οτι εφτασε στα 41 της για να ξεκινησει οικογενεια. Σε αυτο το ηλικιακο range, η γυναικα ενος φιλου μου εχασε δυο παιδια και οι γιατροι εθεσαν μπαν στην προσπαθεια. Ευτηχως εχουν και αλλα παιδια. Αυτη η δεκαετια ειναι περιεργη για τις γυναικες.

Με μηδενικη προσπαθεια να διαφημισω τα κουνελισια αυτια μου. Εχω συνευρεθει με γυναικα που παντρευτηκε τον πρωτο της. Δεν περιμενε 40 χρονια. Ηταν λες και ειχε κανει ταχυρυθμο σεμιναριο. Ανακαλυψε πολλα πραγματα για τον εαυτο της.
Στην ζωη ερχομαστε για την εμπειρια και τι θα κανει η σαρανταρα εαν παρει διαζυγιο σε μερικα χρονια;
τετοια πραγματα δινουν κακο ονομα στην εγκρατεια.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,263
Θα έλεγα ότι πρέπει να την βάλει την πίκλα αλλού, όχι στο ταβάνι, αλλά είμαι σίγουρος ότι κάποιος μουσάτος ψευτοκουλτουριάρης θα δει την πίκλα, θα μπορατσιστεί συθέμελα και θα την αγοράσει.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
το ασχημο για τον "καλλιτεχνη" ειναι μην την δει κάνας σουπερηρωας και πεταχτεί η κανει ερπινγκ μεχρι το ταβανι για να την φαει.
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,316
This is the news.
Megadeth 1986


itourtatismamas-pasok.gif
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Last edited:

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,272
@nitro912gr
Ειναι οντως σοκαρισμενο το Αιγιο απο το θανατο της Μαριτας Αγγελοπουλου;
ήταν αρκετά γνωστή, εγώ τον αδερφό της ξέρω, αλλά η σύζυγος ήταν ξαρδέρφη της.
Γενικά είχε πολλούς φίλους και φίλες.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224



Εντιτ για να μη νταμπλποστ


Σε κάθε φράση του Χατζηνικολάου ενστικτωδώς μου έβγαινε η φωνή του MrRealNews ενστικτωδώς. Μάλλον πρέπει να το κοιτάξω 😛
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,272
Σε άλλες (Τούρκικες) ειδήσεις, εκατοντάδες Έλληνες νεολαίοι φωνάζουν αμήν μέσα στην μητρόπολη... σοκ και πέος φίλεμο.

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327

Ειχε κανενας σφηκες στα ποσιμπιλιτις;
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,272
και γιατί δείχνουν μέλισσες;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Επειδη το ξερουν οτι ειμαστε ασχετοι με τις κιτρινομαυρες μυγες που τσιμπανε.
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,503

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327


Τα γεγονοτα δειχνουν οτι ο Μπακογιανης εφαγε τα λεφτα που μαζεψε απο τον μεγαλο περιπατο και βρηκε αλλο τροπο για τον μισθο του.
 
Top Bottom