What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τα νέα της επικαιρότητας

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
όλη μου την ζωή είμαι σε φάση "αν γουστάρεις να είσαι έτσι, οκ good for you", αλλά δε μπορώ να μην μου ξεφύγει ένα facepalm ώρες ώρες.
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564

Στην αστυνομία δήλωσε ότι η καταγωγή της κρατάει από Αυστραλία και από Περού και δήλωσε πολίτης της φύσης και όχι της πόλης. Για το λόγο αυτό κυκλοφορεί γυμνή και ξυπόλητη. Στον πρώτο έλεγχο ταυτοποίησης των στοιχείων που έδωσε τα στοιχεία της δεν ανταποκρίνονται.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325

Εχει και στην "Εξοδο"? συνηθισμενο τατου στο συγκεκριμενο gate. Συνηθως βανουν εναν στοχο εκει. Τα δελφινακια ειναι παλομοδιτικα και για την πλατη 40αρων. Το καβαλανε το δελφινι.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564

Ξυδάκι σε όσους δεν πιστεύουν στο SUCCESS STORY της κυβέρνησης.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Η Brandi Love είναι μια από τις πιο διάσημες ηθοποιούς ερωτικών ταινιών παγκοσμίως με δεκάδες σκηνές και ταινίες και έχοντας κατακτήσει 14 βραβεία AVN. Τα εν λόγω βραβεία θεωρούνται τα «Όσκαρ» των ερωτικών ταινιών και το επίτευγμά της είναι αξιοθαύμαστο, αν σκεφτεί κανείς τον ανταγωνισμό που υπάρχει μεταξύ των καλλιτεχνών.
Το...αποκορύφωμα των αναρτήσεων της γνωστής ηθοποιού ερωτικών ταινιών ήρθε τέλος με μια αναφορά στις... ελληνικές αρχές. Όπως ανέφερε σε ανάρτησή της, τόσο Αστυνομικοί, όσο και στρατιωτικοί την σταμάτησαν και την ευχαριστήσαν για τη βοήθεια που τους προσέφερε σε δύσκολες στιγμές. «Νιώθω η πιο τυχερή γυναίκα του κόσμου. Σε πολλές περιπτώσεις σήμερα με πλησίασαν αγαπητοί αστυνομικοί και στρατιωτικοί που ήθελαν να βγάλουμε φωτογραφίες μαζί και με ευχαρίστησαν που τους... στήριξα. Πιστέψτε με παιδιά... η ευχαρίστηση είναι όλη δική μου. Σεβασμός. Σας αγαπώ».
 
Last edited:
Top Bottom