What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Θα με τρελάνει η δεη

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,443
τι απατεωνια παιζει ρε φουστη. εδω δεν σου βγαζει ενας ανθρωπος ενα πινακακι με τις τιμες διπλα διπλα να διαλεξεις με το ματι... <br>εχουν βγει κατι σαιτς με μοντερνο λειαουτ, χαρουμενα χρωματα και θελουν λεει το μειλ σου η να τους τηλεφωνησεις (δεν εκανα ουτε κλικ παραπανω, εφυγα τρεχοντας) για να σου πουν ποια  εταιρια σε συμφερει.<br><br>το βασικο θεμα ειναι αν εμπιστευεσαι καποιον που δεν τον ξερει ουτε η μαμα του να σου παρεχει το πιο κρισιμο και χρησιμο και αναγκαιο ειδικα για μας τα αρωστακια του πισι αγαθο, το ηλεκτρικο ρευμα..<br>α, εκτος απ τους "γνωστους" νεους παροχους, ελπεντισον, πρωτεργειες κλπ, εδω και κανα διμηνο παιζουν δυνατα τα ελτα. γκλουπ, θα πεις. συμφωνω κι εγω. απο που κι ως που? ελα μου ντε. ωστοσο εχουν ονομαστικα την πιο χαμηλη χρεωση νομιζω στο ημερησιο, αλλα το μεγαλο τους ατου ειναι οτι αν εξοφλεις εμπροθεσμα, κανουν εκπτωση 10%, οποτε ερχεται  0,0774 η κιλοβατωρα.<br><br>ωστοσο, συμφοριασμενε συμφορουμιτη, σου χω και κατι αλλο. οργωνα το νετ και πουθενα ενα απλο επεξηγηματικο πινακακι με τις τιμες συγκριτικα διπλα διπλα. ΩΣΤΟΣΟ, επεμεινα και σε μια απο κεινες τις συχνες στιγμες που νιωθω τοσο ωραια που ειμαι Εγώ, βρηκα μια αγνωστη, υποφωτισμενη γωνια του νετ: skiouraki.gr<br>μην εισαι δυσπιστος τωρα, σ εχω γελασει ποτές?<br><br>http://www.skiouraki.gr/fthino_revma/<br><br>σκρόλαρε και κατω κατω θα βρεις.
 

blender5d

Umber Hulk
Joined
Dec 15, 2016
Messages
894
<blockquote><br>ωστοσο, συμφοριασμενε συμφορουμιτη, σου χω και κατι αλλο. οργωνα το νετ και πουθενα ενα απλο επεξηγηματικο πινακακι με τις τιμες συγκριτικα διπλα διπλα. ΩΣΤΟΣΟ, επεμεινα και σε μια απο κεινες τις συχνες στιγμες που νιωθω τοσο ωραια που ειμαι Εγώ, βρηκα μια αγνωστη, υποφωτισμενη γωνια του νετ: skiouraki.gr<br>μην εισαι δυσπιστος τωρα, σ εχω γελασει ποτές?<br><br>http://www.skiouraki.gr/fthino_revma/<br><br>σκρόλαρε και κατω κατω θα βρεις. <br></blockquote><br><br>Χίλια ευχαριστώ brother. Κάτι τέτοιο έψαχνα!!! :thumbsup:<br>
 
Top Bottom