What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Θυμάστε τότε που το internet ήταν 33.6Κ? Ο Θείος Νώντας θυμάται...

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,502
Εντωμεταξύ ορκίζομαι πως διάβασα 'κάρτα προπληρωμένου έρωτα' και προς στιγμήν διερωτήθηκα.

Πρέπει να κοιτάξω ξανά την πρεσβυωπία γαμώτο.
ανάλογα τι έκανες στα ίντερνετζ τότε, δεν είναι ότι δεν ισχύει σαν τίτλος.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,528
Εντωμεταξύ ορκίζομαι πως διάβασα 'κάρτα προπληρωμένου έρωτα' και προς στιγμήν διερωτήθηκα.

Πρέπει να κοιτάξω ξανά την πρεσβυωπία γαμώτο.

Αυτο το διαβασες στον τιτλο; μισο να βγαλω το βιβλιο της ψυχολογιας απο το παταρι.....
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Συγνωμη @kara αλλα τι δουλεια εχεις σε αυτο το θεμα;

giphy.gif
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,528

Μια τιμια προσπαθεια για να το παιξει τσουρογρια η @kara a.k.a. τζειλμπειτ. Σε εχουμε αποδεχθει, απο χρονια τωρα, οχι πολλα. Δεν χρειαζεται να προσπαθεις.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
@lelos kounelos Πήγα να φύγω από το νήμα αλλά πάλι με κάνεις tag.

Ας το αγαπητέ δεν κάνεις για αστυνόμος ηλικίας εδώ μεσα. Δεν είδα να διώχνεις από εδω συνονομηλικους μου (2-3 χρόνια διαφορα και όχι δεκαετίες όπως πιστεύεις) ούτε ανθρώπους που όταν τελείωνα το δημοτικό μάθαιναν να συλλαβιζουν. Άστο σου λέω. Σχολιασε καλύτερα την εποχή και όχι τους συνομιλητές σου.

#ageism
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,528
@lelos kounelos Πήγα να φύγω από το νήμα αλλά πάλι με κάνεις tag.

Ατελειωτο ταξιδι πηγαινε ελα :p


Δεν είδα να διώχνεις από εδω συνονομηλικους μου (2-3 χρόνια διαφορα και όχι δεκαετίες όπως πιστεύεις) ούτε ανθρώπους που όταν τελείωνα το δημοτικό μάθαιναν να συλλαβιζουν. Άστο σου λέω.

Δεν διωχνω κανεναν, απο πουθενα. Αστυνομος δεν εγινα, αν και το ονομα μου, το πολιτικο, ειναι στανταρ ονομα που συνανταμε σε καθε αστυνομικο τμημα αλλα και σε καθε διοικητηριο. Μαλλον, ειναι ο πλανητης που εχει σχεση με τον αριθμο της γεννησης μου, ο Αρης. 27 (οχι 1927) ή 2+7=9.
Εσενα σε γνωριζω, τους αλλους, τους πολλους, οχι. Δεν ξερω καν αν εχουν λευκους λεκεδες στο στομα τους απο το γαλα.
Καποιοι αλλοι, ειναι της μουχλας, αλλα συνομιλικοι δεν ειναι.
Δεν ειμαι απαγορευτικος αλλα προστατευτικος. Τι δουλεια εχεις εδω μεσα... δηλαδη, τι κανει η υφασμενη απο ηλιαχτιδες, μεσα στα μνηματα; Δεν υπαρχει σπιθα υπονοιας οτι το μυαλο σου δεν εχει πηξει.
Να ξερεις, ο κουνελος, σε συμπαθει πολυ. λιγο νερντι, λιγο τσαμπουκα κ.α
Προς γυπες. αυτο δεν ειναι συναισθηματικο πεσιμο.
Ξερεις, επειδη με ξερεις. Μου αρεσει να ενοχλω λιγο, οχι πολυ. ισα για την κουβεντα.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Εσενα σε γνωριζω, τους αλλους, τους πολλους, οχι. Δεν ξερω καν αν εχουν λευκους λεκεδες στο στομα τους απο το γαλα.
Καποιοι αλλοι, ειναι της μουχλας, αλλα συνομιλικοι δεν ειναι.

Στο ίδιο τραπέζι καθόμασταν όλοι αυτοί στα RQ meatings.

Πέρα από την πλάκα από το βίντεο που πόσταρα για το gaming in the 90s έχω προλάβει τα περισσότερα. Είτε επειδή ήμουν στην πρωτεύουσα και κάποιες τεχνολογίες ήρθαν πρώτες στην χώρα εκεί είτε επειδή δεν είμαι το πρώτο παιδί στην οικογένεια και κάποια ήρθαν από σπόντα. Δώρα σε μεγαλύτερα αδέρφια, μικρότερα αδέρφια τα καρπώνονται συνήθως νωρίτερα :)
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,528
Στο ίδιο τραπέζι καθόμασταν όλοι αυτοί στα RQ meatings
Ε δεν ηταν και ολοι. Θυμαμαι και καφε που ημασταν 5-6 ατομα. Ο νιτρος για παραδειγμα, που σου κανει like και νομιζεις οτι σου εκαναν like 7 ατομα. Δεν ηταν.
Αφου ομολογησες οτι δεν εισαι τσουρογρια, ολα καλα. Μπες οσο θελεις, σε αφηνω.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,502
εγώ είχα πάει σε 2 ψητούρες μόνο και σε 2 καφέ από pcmaster forum, μέχρι 2 πάει το κοντέρ
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,528
Αν τα βαλεις σε σακουλες, μπορεις να τα δεσεις στο Π
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Top Bottom