What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τι ακούτε αυτή τη στιγμή ΙΙ

ccwr

Mind-flayer
The Ultimate Sacrifice Never tell me the odds Hug the Snek PCMaster Veteran
Joined
Dec 19, 2012
Messages
2,227

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,328
Είδα click bait τίτλο και έκανα click. Video unavailable. Πλάκα μας κάνεις ρε Adhan;
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Κανονικότατα παίζει σε μένα (τόσο από το φόρουμ όσο κι αν το ανοίξω στο YT), μήπως έχεις τίποτα αντι-google plugins; 😄
edit-κι από Firefox κανένα πρόβλημα.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
μπα θα τους τα κόψανε αυτά εκεί στην αφρικη.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,328
Η αληθεια ειναι οτι κοβουν πολυ πραμα οι παλιοαλητες, λες και ο μεσος αφρικανος give a damn για ροκιες.
dgad.png


τελος παντων.
θυμαμαι καποια στιγμη που ρουφαγα την μυξα μου. Σαν αμουστακο παιδι δεν ειχα μουστακι για να την φρεναρει. Ενω διαβαζα το περιοδικο heavy metal. δεν θυμαμαι αν ειχε γινει η ενωση με την πολυεθνικη metal hammer. Σκουπισα την μυξα στο μανικι μου, απο την κατω πλευρα για να μην φαινεται. Εκεινη την στιγμη πηρε το ματι μου ενα αρθρο για τους Artillery και ετσι δεν εδωσα βαση στην χαρτοπετσετα που περιμενε παραδιπλα.
Κατω απο την λεξη Artillery επαιζε η περιγραφη, Η μπαντα που εχει κατηγορηθει οτι η μουσικη τους καταστρεφει τον εγκεφαλο. Η αληθεια ειναι οτι για εκεινη την εποχη ηταν πολυ μπροστα στο κουρδισμα και στα δερματα.

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,328
ουπς! ηρθα για να ποσταρω Savatage και βλεπω τελευταιο post απο Savatar. Ενα κολημα το εφαγα. Γιατι ομως ηρθα με Savatage; Γιατι ειχα πει στον κοπριτη τον gardenboy, να βρει λιγο γρασσο για το γραναζι της ηλεκτρικης πορτας. ειχε την σκουρια, επεσε και ενας σουρωμενος ταριφας πανω στην πορτα και τωρα ανοιγοκλεινει σαν δοξαρι απο βιολι. Σημερα, την επεσα για υπνακο και ξυπνησα απο την φωνη του John στο δωματιο μου. δεφακ ετριψα τα ματια μου να φυγει το τσιμπλικο και ηταν η πορτα. Οποιος θελει να ακουσει πως εκανε το gate, ας παει στο γνωστο 03:00.
ξερω, μερικοι θα με περιμενουν στο αεροδρομιο με πετρες.


 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,328
τι εγινε ρε μαγκες? γιατι στη μουγκα?
σας βρηκα σουπερ απαγορευμενο τραγουδακι που εχει φαει ποδι απο τον γιουτιουμπορα.
τρελη ροκια με σκυλαδικη χροια.
.dailymotion.com/video/x7540f6

βαλτε τα 3W κτλ γιατι δεν εχω ιδεα τι παιζει με τα link απο dailymotion
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,328
Η Τουρκια εξαφανισε απο τον χαρτη την Κρητη και τωρα την εμφανισε ξανα με το 1/3 να της ανηκει.
Η πεθερα πηγε μηνα του μελιτος με την κορη της και επεστρεψε εγκυος απο τον γαμπρο.
κατα τα αλλα, αγαπη μονο.
 
Top Bottom