What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τι ακούτε αυτή τη στιγμή ΙΙ

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,331
Ειναι αυτες οι στιγμες που βλεπεις το ποστ του χρονομαν και καπακι του mruseyourbrain, με το τραγουδι της κλανιας των FNM και λες, αυτα τα ακουγα χθες και προχθες. Προσθετω τον Τοny που εχει το ρεκορ να ποσταρει το ιδιο κομματι λιγο μετα και τον Βορειο που ειναι για badge ο τυπος, μπηκα να βαλω link και το ειχε βαλει ηδη. Καπως ετσι ξεκινανε οι παρανοιες.

 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Νταμπλ Ποστ για τα τυπικά



 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Τριπλ Ποσταδορες
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,503
εχει αρχισει και μενα να με προβληματιζει το βαθος κι η πουτανια του αλγοριθμου του γιουτιού.

εκει που ακουω νικέιμεν, μου πεταει εναν αλλο νικ. και με βγαζει απ την θλιψη του χαμου του κειμεν.
κι ενω ειμαι σε φαση "μπρο, τι ειμαστε? τιποτα δεν ειμαστε" και "παει, οπου ναναι, φωναζουν την κλαση μας" κλπ κλπ, ειναι σα να μου λεει: κοιτα, μαλαχτη, υπαρχουν και γερονταρες που κουβαλανε τα χρονια που περασαν, ωραια, με αξιοπρεπεια, περηφανια, class και λεβεντιά.

κι ενω ετσι κι αλλιως εχω λατρεψει το ασμα στα 80s, μου πεταει απο πισω και μια κλασικη ορχηστρα με θεικες βιολάρες και με διαλυει.
ρε τωνη, ασε τα γαλλοιταλικα και παιξε κανα τετοιο να σηκωθουνε τα μπετά. παιξε μουσικη για αρχόντους, μαναμου.

Nik Kershaw - Wouldn't It Be Good (Leeds, 2019)

 
Top Bottom