What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τι ακούτε αυτή τη στιγμή ΙΙ

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,330
Οποια γκομενα γουσταρει να με παρει τηλεφωνο, μπορει να χρησιμοποιησει το DTMF μου. Εαν δεν ξερεις τι ειναι το DTMF, καλο ειναι να μην μπεις στον κοπο. Δεν μου αρεσουν οι ξανθιες.

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,330
Να ξερετε, οπου παω διαδιδω τον λογο του RQ. Το σουπερ μαρκετ που πηγαινω συχνα, εχει καποιον σαλεμενο μανατζερ. καθε μερα μετακινουν τα ραφια. Οπως καθε φορα, σημερα δεν εβρισκα αυτο που ηθελα. Επιασα μια υπαλληλο και την ρωτησα, το αφεντικο σου ειναι ψυχοπαθης; Με ακουσε αλλα η ερωτηση μου ηταν απροβλεπτη. Το αφεντικο σου ειναι ψυχοπαθης κοπελα μου; γιατι σας βαζει να αλλαζετε τα ραφια καθε μερα; Για να εχουμε κατι να κανουμε μου απανταει. Μαλλον για να κανετε μαρμαρινα κωλομερια. Ανοιξε ματια και στομα, δεν περιμενε να ξεστομισω κατι τετοιο. Εγω, μου λεει, εχω φτιαξει σιγουρα κωλομερια και λυθηκε στα γελια. Μετα απο λιγο, ακουσα απο διπλανο διαδρομο πνιχτα γελια και το "μαρμαρινα κωλομερια".
Θα σας κανω διασημους.

Αφιερωμενο στο Stranger Things

 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
409
Η μπαντα πανω απο ολες τις μπαντες. Οταν επαιξαν Αθηνα ειχα βγει εκτος εαυτου που δε το ακουσα live.
Οταν καποιος παει ΝΥ παει empire state bulding. Εγω στη μπουτικ του Παυλου.

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,330


Stranger Things κουρεματα και


οποιος γνωριζει την κοπελιτσα με την ομπρελα στο 1.27 να μου ριξει ενα pm επειδη για σημερα, την ερωτευτηκα.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Είχα βρει κάποτε στο youtube ένα φουλ λαιβ βίντεο των Aerosmith από τα 70ς το οποίο το έβλεπα τουλάχιστον μία φορά την εβδομάδα, αλλά το βίντεο αυτό εξαφανίστηκε μυστηριωδώς από παντού πριν κάνα μήνα. Εν τέλει σήμερα το επίσημο κανάλι της μπάντας ανέβασε remastered και σε HD ανάλυση μια βερζιόν του ίδιου λαιβ η οποία συνδυάζει και τις 2 βραδιές που έπαιξαν στο Houston εκείνο το 2ήμερο.



Έχοντας δει το βίντεο εκατοντάδες φορές μπορώ να εντοπίσω "ρετουσαρίσματα", πχ ντουμπλάρισμα τις κιθάρες σε σημεία που στο λαιβ έπαιζαν λάθος νότες κτλ, αλλά, διάβολε. Φουλ κοκαρισμένοι θεοί του ρωκερόλ στα φουλ ντουζένια τους.
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
409
Γιατι οχι στη Αθηνα? Ειμαστε για να τραβιωμαστε γεροι ανθρωποι στο εξωτερικο για εφηβικο δωρο τωρα?

 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Top Bottom