What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τι Παίζετε Αυτόν τον Καιρό - Part II

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,583
δε θελω τετοια!

αδερφια, σηκωθειτε απ τα κλινοσκεπασματα κι αρπαχτε ποντικια και κημπορντς. οκ, σιγα σιγα σιτευει και σκουριαζει η βιτρινα, αλλά οσο υπαρχει το παιδι μεσα σου και παταει επμονα το F5, αντε και το F9, ολα πανε καλα.
δεν θελω απαισιοδοξιες. αλλιως ν ανοιξωμε θρεντ "φαρμακα και γιατροι που συνιστω - σωστη μετρηση ενσήμων: faq" και ν αρχισωμε να παρακολουθουμε αυτιά.

γκειμερς φορ λαιφ, ρε! μεχρι να σταματησει το τροφοδοτικο.
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,346
Εγώ τον Δεκέμβριο, έκανα έξι ραμματάκια στο δεξί παράμεσο!! Γιατί το κοπάνησα με ένα σπαθί σαν αυτό που έχω στο άβαταρ!!!

Η καλλίπυγος χειρουργός που με ανέλαβε πάντως, δεν είχε ξανασυναντήσει κάτι τέτοιο!!!!!!!!!
 

Lobo

Gelatinous Cube
Approval of the Admiral
Joined
Dec 18, 2023
Messages
56
"Τι Εγχειρίζετε Αυτόν τον Καιρό- Part II"

Εγώ έχω 12 χρόνια επέτειο από εγχείρηση δισκοκήλης.
Δε πιάνεται αλλά είπα να κάνω σαπόρτ.
Καλή ανάρρωση σε όλους
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,583
ευγε νεε μου. αυτο δειχνει οτι οντως εισαι πισι γκειμερ, επιφανές μελος της ημιθανους κοινοτητος...
να σαι περηφανος γι αυτην την ατυχια...
εδω σ εχω:



φαντασου τωρα να σαι και γκειμερ και χειρομαλαχτης συγχρονως.... :cool:
παντως μεχρι τωρα δεν μου χει παρουσιαστει θεμα... ισως επειδη ειμαι αριστεροχειρας (στο πισι γκειμινγκ)?? 🤔🙄
δεν ξευρω, πρεπει να γινουν ερευνες.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,684
Ναι. Είμαι δεξιόχειρας και το έπαθα στο αριστερό.

:gap:
Αν συμπλήρωνες ότι παίζεις και με χειριστήριο τότε όλη η υπόθεση θα είχε καταρρεύσει.

Διατάσεις πριν κάθε gaming session, για να μπορέσουμε να παίζουμε και μετά τη σύνταξη, αδέρφια.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,426
Περαστικά σε όλους! Και αυτά μέρος της ζωής είναι, ειδικά για όλους εμάς που είμαστε, ας πούμε πιο έμπειροι πλέον.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,825
Εγώ έχω να αθληθώ από το λύκειο και έπαθα κάτι που λέγεται "Αγκώνας του Τενίστα".
Είναι όμως αυτό το σπέσιαλ μουβ που ξεκλείδωσες, αρκετό για να τα βάλεις με το Ναδάλ; Μείνετε συντονισμένοι.
 

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
622
Περαστικά σε όλους! Και αυτά μέρος της ζωής είναι, ειδικά για όλους εμάς που είμαστε, ας πούμε πιο έμπειροι πλέον.
Μα πόσο κομψά το έθεσες!!! Σε ενάμιση χρόνο θεμελιώνω το δικαίωμα της μειωμένης, γίναμε.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,908
Πάει κ το Χροτ. Το είχα παίξει πέρσι αλλά ήταν σε early access, που στην ουσία έλλειπε ένα Episode από τα συνολικά 3.
Αγνό boomer shooter με setting την τσεχοσλοβακική κουλτούρα κ κυρίως της σοσιαλιστικής περιόδου. Περιλαμβάνει κ κάποιες συνταγές καθώς προχωράς το game.

20240208185629_1.jpg

8.5/10
τελικό boss...
20240208183705_1.jpg
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,971
Εξακολουθω να χαλαρωνω με το roguelike city-builder Against the Storm και το ξαναπροτεινω, μη και τυχων χασατε το προηγουμενο ποστ.

Πραγματικα ισως απο τα λιγα παιχνιδια που σκεφτομαι να αγορασω DLC οταν κυκλοφορησει.


Εχει την απολαυση των πρωτων 1-2 ωρων που ειχαμε στα παλια city-builders, χωρις μετα να γινεται βαρετο η επαναλαμβανομενο λογω κυριως του συστηματος διαθεσιμων κτηριων/πορων.

Τα λεει καλυτερα το παληκαρι του πολυγωνου

 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,557
α ωραίο φαίνεται, μου θυμίζει και το exploration που έχει το frostpunk, πότε θα το δώσει το τίμαρος;
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,971
α ωραίο φαίνεται, μου θυμίζει και το exploration που έχει το frostpunk, πότε θα το δώσει το τίμαρος;

Το επαιρνες με 3-4 ευρω απο το επηκ καποτε, στο gog μπορεις να παιξεις το ντεμο παντως
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,557
Το επαιρνες με 3-4 ευρω απο το επηκ καποτε, στο gog μπορεις να παιξεις το ντεμο παντως
ναι το είδα χθες ότι έχει και ντεμο εκεί, θα δω αν βρω λίγο χρόνο να δοκιμάσω σήμερα.
 

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,620
Τέλος και για εμένα το CyberPunk. Κάπου 99 ώρες έγραψε το save game. Η γενική εντύπωση που μου αφήνει είναι θετική, αλλά με κάποια πίκρα, ίσως. Θα μπορούσε να είναι πολύ καλύτερο πιστεύω. Αυτό που κυρίως με απογοήτευσε είναι ότι η NC μου φαινόταν άδεια κατά κάποιο τρόπο. Ίσως όχι τόσο ζωντανή όσο θα ήθελα, παρότι έχε πολλά side quests να κάνεις. Ίσως να μην το λέω και σωστά.

Να πω την αλήθεια δεν μου φάνηκε να έχει και αρκετό challenge ακόμα και στο Hard (αν και ομολογώ ότι ποτέ δεν τόλμησα να το πάω παραπάνω).

Αυτό που έχει πλάκα είναι ότι είχα φάει από πολύ νωρίς ένα σπόιλερ ότι η V πεθαίνει στο τέλος, οπότε σε όλο το game προχωρούσα λίγο απογοητευμένος αφού ήξερα την κατάληξη.

Δεν ξέρω αν το spoiler δεν ίσχυε ή αν εγώ κάπου έκανα την "σωστή" επιλογή, αλλά στο τέλος η V έζησε, οπότε ήταν μία ανατροπή που έχτισα μόνος μου. :p

Επέλεξα να μπω στο Arasaka Tower με την Panam και την δική μου συνείδηση και στο Mikoshi έστειλα τον Johnny να γίνει ΑΙ και να παει να φτιάχνει φωτογραφίες για τον Λέλο, οπότε στο τέλος κατέληξα να φεύγω στα Badlands αγκαλιά με το Τζουντάκι.
Bro 99 ώρες πώς το πήγες? Εγώ σε 38 ώρες έφτασα στο σημείο "of no return" (ευτυχώς σε προειδοποιεί το γκέμι) έχοντας κάνει όλα τα side quests. Μόνο το Phantom Liberty μου μένει που το ξεκίνησα χτες, πριν γυρίσω να "τελειώσω" το γκέμι.
 
Top Bottom