What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τι Παίζετε Αυτόν τον Καιρό - Part II

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,654
Σε βρίσκω λίγο υπερβολικό.
:gap:
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,082
@jonirenicus13

Μην του μιλάς του αποπάνω, ακόμα το "ξεκινάει" το Kingmaker.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
@Bathory Φίλε, το ξαναεπιασα επιτέλους εδώ και δυο τρεις μέρες, μετά από δίμηνο διάλειμμα και ήταν σαν να μην έλειψα μια μέρα. Ήταν όλα εκεί, να με περιμένουν, θυμόμουν τα πάντα.
Έκανα την πρώτη απ' ότι φαίνεται περατζαδα στο pitax και επιστρέφω στη βάση μου.

Το tb το εχουν εφαρμόσει πολύ καλά, και ευτυχώς δεν εχω αντιμετωπίσει κάποιο από τα προβλήματα που είχατε αναφέρει
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,654
Μην του μιλάς του αποπάνω, ακόμα το "ξεκινάει" το Kingmaker.

Δεν είναι δικό μου το λάθος. Όταν ξεκίνησα άρχισαν να φτιάχτουν τα patches, περίμενα (και σωστά έκανα) για την εισαγωγή του in-house TB τους, το οποίο έσπασε τα πάντα (προφανώς). Περιμένω να στρώσει σωστά, να κάνουν και οι modders τα updates τους και θα επανέλθω. Γράφοντας τα παραπάνω:

Το tb το εχουν εφαρμόσει πολύ καλά, και ευτυχώς δεν εχω αντιμετωπίσει κάποιο από τα προβλήματα που είχατε αναφέρει

Ελπιδοφόρο.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
και αφού τέλος όλα τα bioshock έχω να δηλώσω ότι είναι παιχνιδαρες και τλκ άργησα πολύ να τα παίξω. έσφαλα.
ας προχωρήσουμε τώρα σιγά σιγά με το wasteland 3.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
εν το μεταξύ με αυτά και με αυτά ψήθηκα να πιάσω Pillars expansions και με κάψατε, άφησα shadow warrior και witcher χθες και έπιασα PoE :p αλλά οκ θα σταματήσω να τελειώσω με τα 2 που είπα.

(εκείνη η λίστα τι να κάνει άραγε με τα παιχνίδια που λέγαμε να παίξουμε;)
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
Παρόλο που μου αρέσει πολύ το 3, νομίζω το 2 με είχε πωρώσει περισσότερο. Νομίζω αφηγηματικά ήταν πιο σφιχτό.

Εγώ μαζεύω κοσμάκι στο Kaer Morhen τώρα να κλείνει το κεφάλαιο σιγά σιγά. Δε ξέρω κατά πόσο θα ασχοληθώ άλλο από εκεί και πέρα.
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,532
Τα ίδια έλεγα και γω για το 2 για αρκετό καιρό. Αλλαξα γνώμη στη πορεία, ειδικά εξαιτίας των DLC και του τεράστιου βάθους σε κάθε side quest που δεν έχει προηγούμενο.
 
Last edited:

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Τέλος το Rise of the Tomb Raider. 40 ωρίτσες και 92%. Πολύ καλό παιχνίδι, αλλά πολύ δύσκολα θα μπω στο τριπάκι να ασχοληθώ με το εναπομείναν 8%, χάνω οποιοδήποτε κίνητρο άπαξ και φύγει το storyline από τη μέση. Το καταευχαριστήθηκα πάντως!

Επιστροφή στον Γουίτσορα, ενώ έχω την αίσθηση πως έχω αφήσει το Shadow Tactics: Blades of the Shogun κάπου στην τελευταία αποστολή! Παράλληλα, τσίμπησα και το Atlantis για το Titan Quest, ίσως παιχτεί άμεσα.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,249
Είπα να κατοσταρισω το Amalur αλλά εν τέλει η ιστορία του Μπραδερ με την ομαδάρα του με τσιγκλισε και κατέβασα το μανατζερακι. Άστο να βρέχει όσο θέλει
 
Top Bottom