What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τι παίζετε αυτό τον καιρό?

Grotenfrod

Prophet of Nihilism
Staff member
Approval of the Admiral Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Feb 12, 2014
Messages
3,507
Ωραία, θα περάσω τότε το EW στο λάπτοπ αν το σηκώνει για να το παίζω στα ταξίδια. Θένκς.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Τι αυτό ήταν? Δεν έχεις κάποιες διευκρινιστικές απορίες? Και είχα ετοιμάσει και λόγο. Να αναπτύξω τις διαφορες στο στρατηγικό χάρτη και στον τακτικό. Ειχα ετοιμάσει tips. Ειχα ετοιμάσει διθυράμβους. Και όλα αυτά? Τι? Χαμενα.  :silly:<br><br>Έκανες την καλυτερη επιλογή. Μετά πας και στο 2ο.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,656
https://www.instant-gaming.com/en/869-buy-key-steam-xcom-2?igr=hellionkal" class="bbcode_url">XCOM2 στα 13.90 στο Instant Gaming αυτή τη στιγμή.<br><br>Επίσης https://www.instant-gaming.com/en/251-buy-key-steam-xcom-enemy-within?igr=hellionkal" class="bbcode_url">Enemy Within στα 4.98, και https://www.instant-gaming.com/en/135-buy-key-steam-xcom-enemy-unknown?igr=hellionkal" class="bbcode_url">Enemy Unknown μόλις στα 2.89.<br><br>Έστω το EW παίζει να το χτυπήσω κι εγώ για την φάση, όσο μια μπύρα κοστίζει.
 

Pain

Death Knight
Joined
Nov 3, 2014
Messages
3,326
Κυνηγάω ακόμη το όνειρο στο Mordor: The Depths of Dejenol, αλλά τελειωμό δεν έχει. Θέλω να πιστεύω πως είμαι στο 1/3 περίπου της πυράκτωσης.<br><br>Επίσης προβλέπω να πέφτει αρκετό κάψιμο στο GWENT καθώς χθες κατέληξα να λέω "άντε, ακόμα ένα παιχνίδι" και τελικά να παίζω ~20.<br><br>Όταν (και αν) έρθει πίσω το PC, το For Honor λογικά θα τιμηθεί δεόντως, αν δεν έχουν ήδη βαρεθεί να παίζουν οι υπόλοιποι της παρέας δηλαδή μέχρι τότε.
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,490
Ρε σεις, πόσο ΓΑΜΑΤΟ είναι τελικά το Legend Of Grimrock!<br><br>Ατμόσφαιρα που θυμίζει Diablo! Το μόνο κακό είναι ότι δεν μπορείς να πουλήσει όλο αυτό το σκουπιδαριό που μαζεύεις (ασπίδες από σκελετούς, δόρατα πιο πολύ...). <br>Μερικά γαμάτα particles, καθόλου μουσική και σκοτάδι και πωρώνεσαι!<br>Είμαι level 6 HARD ,no maps, 1080p, HBAO, FXAAx16 , ΚΑΙ Ο ΣΡΕΤΕΡ ΦΟΒΑΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.
 

Grotenfrod

Prophet of Nihilism
Staff member
Approval of the Admiral Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Feb 12, 2014
Messages
3,507
<blockquote><br>Τι αυτό ήταν? Δεν έχεις κάποιες διευκρινιστικές απορίες? Και είχα ετοιμάσει και λόγο. Να αναπτύξω τις διαφορες στο στρατηγικό χάρτη και στον τακτικό. Ειχα ετοιμάσει tips. Ειχα ετοιμάσει διθυράμβους. Και όλα αυτά? Τι? Χαμενα.  :silly:<br><br>Έκανες την καλυτερη επιλογή. Μετά πας και στο 2ο.<br></blockquote><br><br>Οι διάλογοι μας πάνω κάτω είναι:<br><br>-Τι να επιλέξω μεταξύ των τάδε;<br>-Το τάδε γιατί τάδε και δείνα.<br>-Ευχαριστώ αν είναι θα πάρω το τάδε.<br>-Έκανες την καλύτερη επιλογή.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Και πολλά είπατε αφού τελικά όλα θα τα παίξεις :pP
 

Tsok

Moderator
Staff member
Giveaway pioneer PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
5,933
Επιταφιε εκανες δικο σου παρτυ;
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,260
Το ετοιματζιδικο είναι καλό, αλλά στο χαρντ, αν παίζεις πρώτη φορά, βολεύει καλύτερα το καστομ.<br><br>Το xcom που δίνανε τσάμπα ήταν για λίγο; Ή απλά δεν το πρόλαβες;
 

electroduck

Umber Hulk
Joined
Jul 12, 2014
Messages
773
Τώρα το Face Noir -επιτέλους-, έχει καταπληκτική νουαρ ατμόσφαιρα κι ο πρωταγωνιστής ρεμάλι ολκής, έτσι μπράβο.<br><br>Αν και στην αρχή του παιχνιδακίου κάπου έφαγε κόλλημα σε ένα close-up/zoom και το έκλεισα τσαντισμένος. Θα το πιάσω το βράδυ πάλι. <br>Επίσης πέρασα ξανά το αρχαιoλογικό FMV The journeyman&#039;s project 3: Legacy of time (γκογκι σε ευχαριστώ πολύ) με τον Άρθουρ -τη μορφή- σε chatty και παραδόξως το απόλαυσα  ^.^ παλιά τον είχα κλείσει, δε ξέρω τι έγινε μάλλον ο ερμής διά-δρομος κ τέτοια .
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,490
<blockquote><br>Επιταφιε εκανες δικο σου παρτυ;<br></blockquote><br><br>ναι δικό μου πάρτυ έφτιαξα.<br><br>1 Human Melee<br>1 Human Rogue<br>1 Human Mage<br>1 Lizardman Rogue<br><br>προφανώς πανάσχετος από πάρτυζ. Και στα πρώτα 5 λέβελζ φαίνονται δύσκολα. Μετά μαθαίνεις το gameplay κάνεις και κάνα bug abuse (ανεβάζεις/κατεβάζεις πύλες χτυπώντας στα ενδιάμεσα διαστήματα γρήγορα τους εχθρούς) και βγαίνουν όλα έυκολα σχετικά! Κανόνας βέβαια = Save κάθε 2 λεπτά.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,260
Επιραφιε, μην σε δω ακόμη πίσω στο σκορ στο Gunslinger, θα πάρω τον φίλο μου τον Ντονατελο να σε δείρει
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,656
Ξαναφορτώνω το XCOM: Enemy Unknown για ένα Ironman game. <br>Βγάζω 3 αποστολές, όλα κομπλέ. <br>Το παιχνίδι crashάρει χωρίς λόγο ενώ είμαι στη βάση, δεν αναγνωρίζει καν το ironman save μου, η έως τώρα πρόοδος πάει στράφι.<br>Κάνω Uninstall το Enemy Unknown.<br>Επιστρέφω στο Warband.
 

blender5d

Umber Hulk
Joined
Dec 15, 2016
Messages
894
...Εδώ και καιρό θέλω να παίξω το GTA V αλλά όλο κάτι συμβαίνει και δεν...<br>...Σε αναμονή του Wildlands λέω να πάρω το The Division για να ξεχαρμανιάσω. Συνειδητοποιώ το βάθος του και τον χρόνο που πρέπει να ρίξω, άσε λέω, δεν είναι για τώρα, ας παίξω κανένα adventure, point n click κατά προτίμηση, που είναι κάπως πιο ελεγχόμενος ο χρόνος ενασχόλησης...<br>...και εκεί που κάθομαι ήσυχα και καλά και παίζω το απίστευτο "διαμάντι" The Book of Unwritten Tales 2 (δεν έχω παίξει το 1) και έχοντας παρατήσει για 3 ή 4 φορά το Deponia Doomsday, "σκάει" προσφορά -50% από το Steam για το Firewatch...<br><br>... Ε, δεν μας παρατάτε λέω εγώ!!!!
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Νικόλα, επειδή είσαι σχετικά καινούριος στο "παιχνιδι" των εκπτώσεων, μια μικρη συμβουλή. Μπας και κρατήσεις το backlog σε σχετικά νορμάλ νούμερα. Αν δεν καίγεσαι <u>άμεσα</u> για ενα παιχνίδι περίμενε την επερχόμενη 75% έκπτωση. Αλλιώς θα βλέπεις τη βιβλιοθήκη σου να γεμίζει άσκοπα.
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Σωστός!!! <br>Όχι τίποτα άλλο. Κυκλοφορεί ελεύθερο και το humblebundle το οποίο είναι  η καλύτερη τροφή του backlog. Το θεριεύει σε χρόνο ρεκόρ.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Δεν τον προλάβαμε. Το πήρε.  :lol:<br><br>Επίσης, Νικόλα αν θες για Division, επειδή παίζουμε και οι δυο πιο νυχτερινές ώρες, κάνουμε ένα playthrough. Όποτε είναι σφύρα.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Έχει ακόμα ψωμί η υπόθεση. Ασε που δεν σκοπεύω να το αφήσω στο εγγυς μέλλον. Έχω να γραψω κι αλλες ώρες πανω του. Αν ρωτάς για το Division, έχουμε το πλεονέκτημα να παίζουμε τις πολυ βραδινές ώρες κι έτσι τα πάντα είναι πιο ελαστικά.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
<blockquote><br>Αν ρωτάς για το Division, έχουμε το πλεονέκτημα να παίζουμε τις πολυ βραδινές ώρες κι έτσι τα πάντα είναι πιο ελαστικά.<br></blockquote><br>Μεχρι να αρχισω να γκρινιαζω ή να αποκοιμηθω πανω στο πληκτρολογιο. Δευτερα βραδυ επιστρεφω αν ειστε και εσεις διαθεσιμοι εχουμε αποστολη<br> :bananallama: :salute:
 
Top Bottom