What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τηλεοπτικές σειρές της προκοπής

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,043
1 βομάδα ρεεε
Πάμε γερά!
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Είδα μέχρι το τρίτο επεισόδιο της season 2 του Mandalorian, αν και δεν είμαι ιδιαίτερος φαν του Star Wars βλέπεται πολύ ευχάριστα. Κάτι που μου έκανε εντύπωση: τα special effects είναι πολύ υψηλής ποιότητας και εντελώς αληθοφανή στην πλειοψηφία των περιπτώσεων. Είδα ένα επεισόδιο και μετά καπάκι το Wonder Woman 84 και οι σκηνές δράσης και τα εφέ είναι κλάσεις ανώτερα στο επεισόδιο.
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,315
Είδα μέχρι το τρίτο επεισόδιο της season 2 του Mandalorian, αν και δεν είμαι ιδιαίτερος φαν του Star Wars βλέπεται πολύ ευχάριστα. Κάτι που μου έκανε εντύπωση: τα special effects είναι πολύ υψηλής ποιότητας και εντελώς αληθοφανή στην πλειοψηφία των περιπτώσεων. Είδα ένα επεισόδιο και μετά καπάκι το Wonder Woman 84 και οι σκηνές δράσης και τα εφέ είναι κλάσεις ανώτερα στο επεισόδιο.

Είδες τι κάνει η Unreal Engine του Θείου Τιμ? :p :p :p

Κακά τα ψέμματα, δυόμιση πραγματα έκανε σωστα η Disney: Rogue One, The Mandalorian και Solo. Τί κοινό είχαν αυτά μεταξύ τους? Δεν ασχολήθηκαν καθόλου με την σαπουνόπερα των Skywalker!!!
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Τι εννοείς επιτέλους; Τα Star Wars αυτοπροσδιορίζονται ως επική διαστημική σαπουνόπερα από το επ 4. Δεν "πουλάνε" κάτι άλλο.
Για science υπάρχουν άλλα franchise.

Πιστεύω εννοεί συγκεκριμένα το focus στους Skywalkers.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Any rumours, dragons?

Το We Got This Covered δεν είναι ιδιαίτερα αξιόπιστο αλλά η είδηση αυτή καθεαυτή μου φαίνεται λογικότατη. Όλες οι streaming services πετάνε τα βρακιά τους για exclusive content και ειδικά για περιεχόμενο που μπορεί να βγάλει πολλά επεισόδια και βαθύ lore.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564







Ανέλπιστα καλή η λίστα του Λαρούσο. Ο Τζώνη Λώρενς αναμενόμενα εγγύηση.

Oι λίστες των υπολοίπων κρίνονται απαράδεκτες και παραλείπονται ως έχουν.

Τα ποστς τους στο ινσταγραμ οδηγούν απευθείας στις λίστες στο spotify λολ.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
δε σε σωζει κουραμπιε λαρουσο που ξεκινας με Επικο Μπορν του ραν την λιστα.

εδω δεν χωρανε οπαδικα: τζωνη λωρενς, κλωτσα του τον πωπουλινο στη σηζον 3.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Βγήκαν τα τελευταία 10 επεισόδια Vikings.

45λεπτη διάρκεια βλέπω, προλαβαίνουν να ιδωθούν όλα φέτος.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
...και ιδώθηκαν όλα φέτος.

Μέτρια σεζόν γενικά, στα επίπεδα που κυμαινόταν ούτως ή άλλως η σειρά τις τελευταίες 2 σεζόν, και εξίσου μέτριο (έως κακό) φινάλε.

Μόνο 2-3 συγκινήσεις, κυρίως όσον αφορά τη μοίρα γνωστών κι αγαπημένων χαρακτήρων, σε αντίθεση με τη συντριπτική πλειοψηφία των υπολοίπων που ήταν για πάντα μεχ.

Από τις σειρές που... χαίρομαι που τελείωσαν επιτέλους. Αν μη τι άλλο, επειδή βγήκα από την υποχρέωση να τις παρακολουθώ λόγω του σκεπτικού "ε, μιας και την ξεκίνησα, ας δω και τι θα γίνει στο τέλος". Όπως και να έχει, θα θυμόμαστε για πάντα τον Ράγκναρ και την παρέα του, όπως τους γνωρίσαμε στις πρώτες σεζόν..

Αν και έχουμε ακόμα:

 
Top Bottom