What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τηλεοπτικές σειρές της προκοπής

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,086
Γενικα το 🍏 📺
Εχει σειραρες. Σκαιφαι εχει ελαχιστες, αλλα οι περισσοτερες απο αυτες γαμανε.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,872
Αλλο αυτο, εδω ειναι γκουντις λεμε για σαιφαι
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,544
@Norshgaath γιατί βρε αδερφέ στα πάντα αρνητικός?

Το For all mankind μου άρεσε πολύ και το άφησα στην άκρη για μια χρονική στιγμή που θα είμαι πιό ήρεμος, αυτή η σειρά θέλει αγάπη. Το Silo με ξετρέλανε, δεν κρατήθηκα και διάβασα την σύνοψη των βιβλίων και εκεί δεν μου έκατσε καλά. Ελπίζω στην σειρά να ακολουθήσουν άλλο δρόμο. Το See ήταν πολύ περίεργη περίπτωση για εμένα, είχε κάποια δυνατά στοιχεία αλλά ήταν τόσο αναληθοφανές ☹️. Το Monarch, τα έχω γράψει αναλυτικά, ήταν τεράστια θετική έκπληξη.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,872
γιατί βρε αδερφέ στα πάντα αρνητικός?
Νταξει, δεν ειμαι στα παντα, ειπα πως το severance ηταν καλο, ενω συμφωνησα και στο for all mankind

Οσο για τα αλλα, οταν ειναι μετριας ποιοτητας, εχεις πληθωρα αλλων επιλογων και λιγο χρονο αυτοματως αποκλειεις αρκετα
 

chek2fire

Mind-flayer
Joined
Dec 14, 2012
Messages
2,154
το foundation αν και είχε κάνει μια κοιλιά που είχε ξενερώσει τελικά ρολάρει πολύ καλά.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,492
Απο σειρα που ειδα και τελειωσα.
Ενας τυπος, εκει στα 50+ του, εξομολογηθηκε οτι δεν ειχε ποτε του γκομενα. Ενας δηθεν φιλος του προθυμοποιηθηκε να του γνωρισει μια. Χτυπαει το κουδουνι στο σπιτι του μπακουρα και κανει εμφανιση η γκομενα η οποια ειναι νανος.
Το awkward συντομα δινει την θεση του στο wtf. Ο πρωην της γκομενας, επισης νανος, δεν το χωνευει οτι τον παρατησε η γκομενα του. Σκαει ως κακοφημος με leather και harley και στηνει τσαμπουκα, επεσαν και μερικες ψιλες. Δεν τις εφαγε ο νανος.

παιζει καμια σειρα με παρομοιες κλιματολογικες συνθηκες;
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,535
Τελείωσα μέσα σε δυο μέρες το Limetown στο ertflix.

Αναπάντεχα αξιόλογο χωρίς να είναι εν τέλει κάτι πρωτότυπο σαν σενάριο (τεχνολογία που θα αλλάξει τον κόσμο, ιδιώτες ΑΕ, χρήμα κλπ).
Είναι σίγουρα βραδύκαυστο με ελάχιστη δράση οπότε δεν βολεύει αν είσαι κομμάτια στον καναπε πριν τον ύπνο.

 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,475

Warhammer 40K Show Hired Frank Spotnitz​

According to the new report from Deadline, Frank Spotnitz’s Big Light Productions is developing the much-anticipated Warhammer 40K series. You may know Spotnitz from The Man in the High Castle TV show as well as X-Files; this man is a great choice as he brings a lot of experience to the table, as well as an interesting vision.

Μου γύρισαν τα άντερα με την φασιστοκοινωνία που είχε στήσει στο Man in the high castle, νομίζω ότι είναι ιδανική επιλογή.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,664
Pre- ή post-Bethesda fans όμως? Αυτό είναι το καίριο ερώτημα.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,380
Pre- ή post-Bethesda fans όμως? Αυτό είναι το καίριο ερώτημα.

why-not-both-why-not.gif
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,333


Καλά θα πάει και αυτό.


Μάλλον παπαριές του Gamespot , γιατί δεν είπε μόνο αυτό.

Βασικά ήθελε να πεί ότι δεν μπορείς να ευχαριστήσεις όλους τους φανσ. Γιατί από ότι κατάλαβα, (αλλά δεν μπορώ να βρω με τίποτα το link) έχει ασχοληθεί με το Fallout 3 πάρα πολύ, που είναι κόκκινο πανί για τους λάτρεις του 1/2.

Μεταξύ μας και εμένα μου άρεσε το 3 περισσότερο από το 1.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,475
όχι μάλλον, παπαριές είναι που έβγαλαν 2 κουβέντες Out of context... ο άνθρωπος είπε ότι δεν γίνεται να ικανοποιηθούν όλοι αλλά αυτός ως φαν των fallout θα κάνει την σειρά έτσι ώστε καταρχάς να ικανοποιηθεί αυτός ως fan!

"I don't think you really can set out to please the fans of anything, or please anyone other than yourself." Deliberately trying to make a Fallout TV series that would please fans of the games, said Nolan, would be a "fool's errand."
Well, more than a few fans of the Fallout games heard those quotes out of context and didn't like them at all. Take a saunter through social media and it's not hard to find Fallout fans irate at the apparent disregard Nolan has for them.


But that wasn't all Nolan said. In almost the same breath as those comments, the director added that his approach to "come into this trying to make the show that you want to make and trusting that, as fans of the game, we would find the pieces that were essential to us." He even told the audience that Fallout 3 "devoured about a year of my life," and "almost derailed my entire career."

 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,380
"I don't think you really can set out to please the fans of anything, or please anyone other than yourself."

Ποια είναι τα πειστήρια; Τα πονεμένα γεροντοπαλίκαρα και οι μποράτσοι "κριτικοί" να αλληλοαυνανίζονται;

ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΔΙΚΑΙΩΣΗ, ΓΑΤΑΚΙΑ
 
Top Bottom