What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τηλεοπτικές σειρές της προκοπής

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,544
Είμαι αχλάδι και με την παραπάνω δήλωση προωθείται η ιδέα ότι μόνο οι ζωές των ζώων μετράνε, είμαστε και εμείς και τα λαχανικά και μετράνε και οι δικές μας ζωές. Δεν υπολογίζω τις ντομάτες, κάνεις δεν ξέρει τι είναι.

Βλέπει κανείς The Gentlemen (TV Series 2024) ⭐ 8.3 | Action, Comedy, Crime
Καθησα να δω το πρωτο επεισόδιο με το φαγητό και σηκώθηκα 4 επεισόδια μετά.
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,536
Βλέπει κανείς The Gentlemen (TV Series 2024) ⭐ 8.3 | Action, Comedy, Crime
Καθησα να δω το πρωτο επεισόδιο με το φαγητό και σηκώθηκα 4 επεισόδια μετά.
Το έφτασα στο 4ο σήμερα. Εντάξει, περνάει η ώρα, ρίχνεις και λίγο γέλιο αλλά άρχισε να το τραβά από τα μαλιά όταν για κάθε quest υπάρχει και από μια διακλάδωση και sub-quest και στο τέλος δεν θυμάσαι ποιός έχει ζητήσει τι και από ποιόν.

Μόλις το τελειώσω θα βάλω να ξαναδώ το Snatch.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,086
Είμαι αχλάδι και με την παραπάνω δήλωση προωθείται η ιδέα ότι μόνο οι ζωές των ζώων μετράνε, είμαστε και εμείς και τα λαχανικά και μετράνε και οι δικές μας ζωές. Δεν υπολογίζω τις ντομάτες, κάνεις δεν ξέρει τι είναι.

Βλέπει κανείς The Gentlemen (TV Series 2024) ⭐ 8.3 | Action, Comedy, Crime
Καθησα να δω το πρωτο επεισόδιο με το φαγητό και σηκώθηκα 4 επεισόδια μετά.

Επιτελους καλος Γκαι Ρίτσι μετα απο πολυ καιρο. Ειδα το πρώτο και το βρηκα φρεσκο και πολυ καλο, σκ θα πέσει λιωσιμο ολο οπως πρεπει
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,333
Τελικά δεν ήταν καθόλου κακή η 2η περίοδος του "Wheel of Time". Ειδικά στο τελευταίο επεισόδιο. Μακάρι να το συνεχίσουν έτσι!!!
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,476
Τελικά δεν ήταν καθόλου κακή η 2η περίοδος του "Wheel of Time". Ειδικά στο τελευταίο επεισόδιο. Μακάρι να το συνεχίσουν έτσι!!!
χμ και εγώ τέτοια συναισθήματα είχα, αλλά θυμάμαι ελάχιστα τώρα που προσπαθώ να θυμηθώ, ή είμαι εγώ σκατόγρια ή δεν ήταν και τόσο memorable.
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,544
ή είμαι εγώ σκατόγρια ή δεν ήταν και τόσο memorable
Να συμβαίνουν ταυτόχρονα και τα δύο δεν παίζει; :p

Είδα χθες το πρώτο επεισόδιο από 3 Body Problem και ξεκινάει καλά. Θα προσπαθήσω αν βρω χρόνο να δω και το τελευταίο επεισόδιο από Halo, του οποίου η σαιζόν αν και ξεκίνησε ενθαρρυντικά έχει εξελιχθεί σε μεγάλη φαρσοκωμωδία.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,872
Ειδα χτες το πρωτο επεισοδιο των κυριων™.
Ωραιο στησιμο, αναμενομενο τελος επεισοδιου.
Με κερδισε και θα το συνεχισω αν και ειδα πως εχει βγει και ταινια πριν τη σειρα
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,544
Ειδα χτες το πρωτο επεισοδιο των κυριων™.
Ωραιο στησιμο, αναμενομενο τελος επεισοδιου.
Με κερδισε και θα το συνεχισω αν και ειδα πως εχει βγει και ταινια πριν τη σειρα
Δεν έχουν σχέση η ταινία με την σειρά, είναι όμως ας πούμε στον ίδιο χώρο . Και η ταινία πάντως ήταν πολύ ευχάριστη (όπως και η σειρά). Καλή θέαση.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,872
Οποτε αφου δεν εχει σχεση σεναριακα δεν εχει και νοημα η ερωτηση του αν θα ηταν καλυτερο να εβλεπα πρωτα τη ταινια. cool cool cool
 

chek2fire

Mind-flayer
Joined
Dec 14, 2012
Messages
2,154
Mια και έχω προχωρήσει αρκετά το Foundation να πω ότι κλιμακώνεται απίστευτα και πλέον το κατατάσσω σε επίπεδο expanse στα scifi
 

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,620
Είδα το πρώτο επεισόδιο Χ-ΜΕΝ '97 και μου άρεσε πολύ. Σωστό animation, σωστές φωνές (βέβαια το παλιό το είχα δει κυρίως μεταγλωτισμένο, πάνω από 6 επεισόδια στα αγγλικά δε θυμάμαι να είδα, αλλά οι φωνές και οι προφορές μου έμειναν) και φαίνεται και ενδιαφέρον το story. Λογικά απόψε θα δω και το 2ο και μετά περιμένουμε.
Α, και φυσικά σωστή μουσική! Ανανεωμένη, αλλά όχι σε αιρετικό βαθμό.
 

chek2fire

Mind-flayer
Joined
Dec 14, 2012
Messages
2,154
εγώ netflix πιστεύω να το ξαναεργοποιήσω μόνο αν με πληρώσουν η αν το δώσουν τζάμπα.
Tην έχω καταβρεί με apple, disney και amazon με cinobo για ανεξάρτητες ταινίες. Τα πάω εναλαξ.
Η παπάτζα πάντως του netflix δεν μου έχει λείψει καθόλου.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,273
Νομίζω η Disney τους κατουράει όλους.
Κάποια στιγμή θα ήθελα να δω και το Cinobo, αλλά όλο το ξεχνάω.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,476
Ξεκινήσαμε το Bear, δε ξέρω, βαρύ μου κάθεται μετά από 3 επεισόδια. Ίσως είμαι σε ηλικία να βλέπω μικρό μου πόνυ να μην χαλιέμαι.
 
Top Bottom