What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Το Tom Clancy’s The Division 2 σε πολύ χαμηλή τιμή

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,512
Λίγες ημέρες πριν την κυκλοφορία του expansion του The Division 2, Warlords of the New York (ακολουθεί το σχετικό trailer), η Ubisoft προσφέρει σε τιμή-χώμα τη standard έκδοση του παιχνιδιού.

Συγκεκριμένα, το παιχνίδι αυτή τη στιγμή βρίσκεται σε 95% έκπτωση, κοστίζει μόλις 3€ και μπορείτε να το αποκτήσετε απευθείας από το Ubi Store.
[UPDATE] Η προσφορά στην τιμή των 3€ έληξε και πλέον μπορείτε να αποκτήσετε το παιχνίδι για 9,99€.

Continue reading...
 
Last edited:

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Είναι και επίκαιρα τα Division, ως εν δυνάμει εξομοιωτές Corona Virus.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
στα 3 ευρώ το πήραν και οι πέτρες το παίγνιο. α ρε ουμπι τι μας κάνεις.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Εγώ δεν το πήρα! Βγάλτε το στο Steam ρε μπούληδες!
Θα σου δώσω λίγο σοβαρή απάντηση όχι για τπτ άλλο απλά επειδή και steam να το πάρεις δεν γλυτώνεις το uplay. Άρα γιατί δεν το παίρνεις κατευθείαν εκεί να τελειώνει?
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Θα σου δώσω λίγο σοβαρή απάντηση όχι για τπτ άλλο απλά επειδή και steam να το πάρεις δεν γλυτώνεις το uplay. Άρα γιατί δεν το παίρνεις κατευθείαν εκεί να τελειώνει?

Λογική ερώτηση. Παίζω όλα τα παιχνίδια με Steam Controller και αρκετές από τις φορές που δοκίμασα να παίξω games από άλλους launchers αντιμετώπισα διάφορα παράξενα προβλήματα (να μην μπορώ να κάνω κλικ τον launcher, να μην λειτουργεί ο controller, να μην λειτουργούν σωστά τα touchpads, να λοκάρει το PC όταν πατούσα το home button κλπ). Στα παιχνίδια που είναι Steam native, ακόμα και αν χρησιμοποιούν και δεύτερο launcher, δεν υπάρχουν τέτοια θέματα γιατί το API του Steam φροντίζει για πλήρη συμβατότητα. Οπότε θέλω Steam codes για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.
 

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,512
Για όσους ενδιαφέρονται, η προσφορά των 3€ μπήκε ξανά, λογικά μέχρι αύριο.
 

Myrmidonas

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,037
Το πήρα κι εγώ
μέχρι 3 του μήνα παραμένει η προσφορά
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Επίσης πρέπει να είναι τελείως F2P για τη διάρκεια του ΣΚ, για όποιον θέλει να το τεστάρει πριν επενδύσει το τεράστιο ποσό των 3 ευρώ.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Είναι ηθικό το ζήτημα ώστε να μην αυξάνουμε το backlog. Παρόλα αυτά ψήνομαι αφού το Breakpoint συνεχίζει να απογοητεύει
 
Top Bottom