What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τσάμπα παιχνίδια

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Και το Musketeer DLC
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
τα του epic μην ξεχνάτε ε; κάθε μέρα αλλάζει

Μετά το Subnautica τι;... Stranded Deep. Αυτό το παίγνιο έχει σήμερα. Survival καταστάσεις με στοιχεία που θυμίζουν αρχικά την ταινία "Ναυαγός" με τον Τομ Χανκς. Με ιντρίγκαρε παρόλο που είναι Early Access. Μακάρι η υλοποίηση να 'ναι καλή.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Πάνε παίχτε ρε no mans sky να νιώστε σαρβάιβορ :p
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,255
Πάνε παίχτε ρε no mans sky να νιώστε σαρβάιβορ :p

Αν πάει καλά η δεύτερη απόπειρα με το Subnautica θα κάνω το ίδιο με το No Man's Sky, για να δούμε!
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
δεν ξέρω πόσο base building έχει το sub αλλά το No Man's Sky είναι υποχρεωτικό τώρα που το προχωράω, οπότε αν δεν είναι του στυλ σου ξέρεις :p
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Εγώ το No Man's Sky το είχα ξεκινήσει πέρσι τέτοιο καιρό. Η σχέση μας τελείωσε την στιγμή που με έβαλε να χτίσω σπίτι/βάση. Κρίμα γιατί μου άρεσε πολύ το υπόλοιπο παιχνίδι. Δεν μπορείς να το αποφύγεις με κάποιο τρόπο;
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Εγώ πάντως τελείωσα τα δύο campaign, πήρα το liveship, μάζεψα 50000 quicksilver και τα έκανα κοκοψίνια και τζιτζιμπλόγκια, έχω στόλο με 3 freighters, και η "βάση μου" είναι ένα ξύλινο καλύβι 2χ2 σε ένα βάλτο, όπου το πιο πολύτιμο resource είναι κάτι τσουκνίδες.

Βοήθησε βέβαια η ευγενική χορηγία του Ccwr σε ορισμένα resources, αλλά γενικά από τότε που μπήκε το Space Anomaly στο παιχνίδι, η βάση έχει περάσει σε τριτοδεύτερη μοίρα.
 
Last edited:

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
εγώ την φτιάχνω γιατί μου αρέσει :p
Κάποια στιγμή που θα ολοκληρωθεί θα ανεβάσω στο αντίστοιχο θέμα τις αρχιτεκτονικές ανησυχίες μου :p
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Καλά, πέρα από το δικό μου playstyle που εστιάζει στο exploration, η βάση (και όχι μόνο, ολόκληρα εργοστάσια και μονάδες παραγωγής μπορείς να στήσεις) χρειάζεται ακόμα για όποιον θέλει να γίνει space magnate και να αγοράζει τα freighters δέκα-δέκα. Απλά δεν είναι απολύτως απαραίτητη σε ότι αφορά το campaign γιατί υπάρχουν και άλλες επιλογές πλέον για research.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Αν κάποιος θέλει να παίξει κάτι από τα παρακάτω ας το τσιμπήσει:

One Step From Eden: BX8J7-BJ3PJ-P7XVE

Shining Resonance Refrain: GVY0J-BZEYN-QVT5N

Struggling: FJQXK-G6JFW-5NX4J

 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Όντως έχει πέσει, αλλά μπορείς να το πάρεις μέσα από το Galaxy χωρίς κανένα πρόβλημα πάντως.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563
Και το Galaxy έχει τιλτάρει.


galaxy.png


Αλλά με αρκετές προσπάθειες και υπομονή, παρουσιάζονται και στο σαιτ και στο Γκάλαξι μικρά παράθυρα διαύγειας ώστε να πάρει κάποιος το Μετρό.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Αυτή τη στιγμή δε φορτώνει καμία σελίδα παιχνιδιού, δεν είναι μόνο το Metro.
 

maximum armor

Umber Hulk
Joined
Jun 14, 2019
Messages
825
Metro Last Light Redux τσάμπα στο gog
...με την προϋπόθεση να συμφωνούμε να μας γεμίζει το email με μηνύματα προσφορών. Αν και είναι παιχνίδι που έχω καιρό στην προσωπική μου wishlist (δεν έχω παίξει ούτε το πρώτο), εντούτοις δεν θα ήθελα να έχω στο νου μου να σβήνω ένα σωρό mails. Δεν ξέρω τί να κάνω...
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Subscribe, claim, unsubscribe
 
Top Bottom